Перейти до змісту

Луцьк-Львів. Хто кудою їде?


bogdan

Рекомендовані повідомлення

У соцмережах почали коментувати перші результати ремонту проблемної дороги Львів-Радехів-Луцьк.

Зокрема, директор департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван Мирка зазначив, що «їхати до Львова через Дубно вже немає сенсу». Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Його слова підтвердив і громадський активіст Павло Цапюк. Він додав, що до межі областей - проблемна ділянка. А вже на території Львівщини видніється техніка та тривають ремонтні роботи.

«На 2-х відрізках був реверсивний рух по метрів 200, якраз кладуть свіже покриття. Де немає нового асфальту - рівненько знятий старий шар. Але то мізер. Їхати файно», - написав активіст.

По силці фото нової дороги: http://www.hroniky.com/news/view/1905-ikhaty-mozhna-pershi-rezultaty-remontu-dorohy-lviv-lutsk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 322
  • Створено
  • Остання відповідь

За сприятливої погоди обіцяють розпочати ремонт автодороги Львів-Радехів-Луцьк

http://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/za-spryyatlyvoyi-pohody-obitsyayut-rozpochaty-remont-avtodorohy-lviv-radekhiv-lutsk-25209

Завершити відновлення траси Н-17 планують до жовтня 2016 року.

до поки вони розпочнуть нове, то старе може посипатись(((((

Нагадаємо, Володимир Гунчик розповів, що на Волині ремонтні роботи на дорозі Луцьк-Львів розпочнуть весною, коли дозволить погода, і до жовтня 2016 року планують завершити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З'їздив сьогодні знову у Львів. Туди і назад їхав через Радехів. Коротко кажучи, остався тільки один проблемний участок, а саме Радехів. Об'їздна, як я говорив раніше, 2 км жопи)). Цього разу поїхав через центр, там дві маленькі жопи по 100 метрів кожна. Зняв відео дороги в Радехові для громади: https://youtu.be/qQEHx-a3k3c

 

П.С. А це другий проблемний (вже в минулому) участок на виїзді зі Стоянова: https://youtu.be/OSBfZ8p76yo

 

Висновок: Рекомендую їхати на Львів напряму :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зняв відео дороги в Радехові для громади

А знак STOP радехівці кому малювали?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots, скажем так, я практично не порушив)). Лінії не було, знаю, що потрібно в такому випадку зупинитись перед знаком, але я зупинився перед переїздом, проїхав якихось метра два. Мені, доречі, з тієї точки краще видно було, чи їде потяг чи ні. Та й поки стояв, камеру виключив)).



А знак STOP радехівці кому малювали?
Вони краще б дорогу "намалювали" :) .
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

YouRich, я жартую. За відео дякую - словами сукупність множинності та глибини ям важко передати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, в них від Львова, а точніше від розвилкі двох доріг (на Дубно і на Горохів), якщо їхати на Радехів, то перші 35 км не зроблені, якість дороги точно така сама, як і на волинському шматку дороги. А говорять львів'яни, що в них вже все зроблено, черга за нами. Вони хай спочатку Радехів свій зроблять, а потім щось говорять в нашу сторону.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

sergkots, скажем так, я практично не порушив)). Лінії не було, знаю, що потрібно в такому випадку зупинитись перед знаком, але я зупинився перед переїздом, проїхав якихось метра два. Мені, доречі, з тієї точки краще видно було, чи їде потяг чи ні. Та й поки стояв, камеру виключив)).

 

 

А знак STOP радехівці кому малювали?

Вони краще б дорогу "намалювали" :) .

 

А STOP при виїзді з Радехова на перехресті з об'їздною ти все ж таки проскочив... :ohmy:  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А STOP при виїзді з Радехова на перехресті з об'їздною ти все ж таки проскочив...
Ха-ха, сто пудов! Мені штраф :) .
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Так вже сталось, їздив у відрядження у Львів. Опишу дорогу на сьогодні, правда як пасажир :_02:

Участок Луцьк - Горохів практично не запам'ятався, скажемо так середньої паршивості. Десь краще десь гірше, наприклад кусок біля Чарукова кращий, а частина Шклинь - Софіївка відчутно гірше. За Гороховим поганий участок дороги це Сільце - Журавничи. Не знаю як ці куски дороги переживуть зиму, залежить звичайно від погоди. Але їхати можна, просто на тих участках бути уважніше, щоб не зловити ямку чи горбочок.

Дуже чітко видно де починається Львівська область. Почалась ДОРОГА! Фактично автобан, в районі Стоянова клас :_25: , і така дорога йде практично до Радехова. Попадались участки, де гірша якість дороги, але їх було не багато, і вони не зіпсували загального враження від ремонту.

Ну а далі... Здравствуй ж0п@ новый год Радехів! На превеликий жаль відео, викладене декількома постами вище абсолютно не втратило актуальність. Водій сказав що не буде їхати в об'їзд, потім сказав що дорога через Радехів набагато краще ніж об'їздна. Не знаю, так об'їздну і не побачив, судити не можу. Ну а у Радехові, все враження створюють 2 участки, загальною довжиною не більше ніж півкилометри! Цих півкилометри можна згадувати тільки за допомогою матюків, бо це не дорога а напрямок. Мені чесно не зрозуміло якого милого робить місцевий автодор, чи його аналог, бо цей кусочок при бажанні можна зробити за досить короткий час і при цьому виправити все враження про Радехів. Залишається тільки поспівчувати місцевим, а їхній місцевій владі побажати їздити цими участками кожен день разів з надцять!

Після Радехова пішла знов нормальна дорога до Кам'янки- Бузьки.

У самій Кам'янці - Бузці потрапили на два участки де було знято верхній шар асфальту, не дуже добре їхати, але у порівнянні з Радеховим то є гуд! Ну і видно що ремонт буде продовжуватись.

Після Кам'янки - Бузьки запам'ятались участок від Дерніва до Колоденців, дорога щось типу як від Луцька до Горохова, можливо трохи краще. Щодо Колоденців можу помилитись, був досить густий туман, і було трохи важко визначитись де знов почався автобан аж до Львову.

Але загалом враження позитивні (крім Радехова :)) Час у дорозі зайняв приблизно 2,5 години, при цьому ми ще робили зупинку на заправці десь так хвилин на 15.

Ну а нашому Волинському управлінню доріг, чи як там їх хочеться побажати звернути увагу на проблемні участки, осболиво у районі Журавничи - Сільце щоб їх потім не згадували як Радехів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Їздив в аеропорт 2 січня, довго думав як краще, вирішив ризикнути через Горохів і не жалкую, їхати і можна і треба. Виїхав 01:30 ночі. До границі з Львівською областю дорога місцями як до Дубно, горби, напливи та іноді біля узбіччя ями (обережно при зустрічній автівці). Відразу у Львівьскій області новий асфальт, досить якісний, при 90-95 км/год. їхати комфортно. В Радехові ям не замітив, напевно залило водою та замерзло, на поверхні скоріше щебінь, а не асфальт, проїхав на ІІІ передачі. Коли новий асфальт закінчився, дорога стала як відразу за Луцьком, ям майже немає, але горбиста, швидо не поїдеш. В 03:30 заїхав у м.Львів, по майже пустому місту через центр проїхав в аеропорт (по номерку парковки 03:51 год., якщо що вартість 5 грн. година парковки). Туди-назад вийшло 325 км. (зупинились вранці на 2 години на стометрівці та поблукали по центру Львова).

Минулий раз їхав через Дубно та по об'їзній у Львові (не ризикнув у день через центр), вийшло 490 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив в аеропорт 2 січня, довго думав як краще, вирішив ризикнути через Горохів і не жалкую, їхати і можна і треба. Виїхав 01:30 ночі. До границі з Львівською областю дорога місцями як до Дубно, горби, напливи та іноді біля узбіччя ями (обережно при зустрічній автівці). Відразу у Львівьскій області новий асфальт, досить якісний, при 90-95 км/год. їхати комфортно. В Червонограді ям не замітив, напевно залило водою та замерзло, на поверхні скоріше щебінь, а не асфальт, проїхав на ІІІ передачі. Коли новий асфальт закінчився, дорога стала як відразу на Луцьком, ям майже немає, але горбиста, бистро не поїдеш. В 03:30 заїхав у м.Львів по майже пустому місту через центр проїхав в аеропорт (по номерку парковки 03:51 год., вартість 5 грн. година парковки). Туди-назад вийшло 325 км. (зупинились вранці на 2 години на стометрівці та поблукали по центру Львова).

Минулий раз їхав через Дубно та об'їзній у Львові (не ризикнув у день через центр), вийшло 490 км.

 

Що це за така дорога, яка через Червоноград йде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Їздив в аеропорт 2 січня, довго думав як краще, вирішив ризикнути через Горохів і не жалкую, їхати і можна і треба. Виїхав 01:30 ночі. До границі з Львівською областю дорога місцями як до Дубно, горби, напливи та іноді біля узбіччя ями (обережно при зустрічній автівці). Відразу у Львівьскій області новий асфальт, досить якісний, при 90-95 км/год. їхати комфортно. В Червонограді ям не замітив, напевно залило водою та замерзло, на поверхні скоріше щебінь, а не асфальт, проїхав на ІІІ передачі. Коли новий асфальт закінчився, дорога стала як відразу на Луцьком, ям майже немає, але горбиста, бистро не поїдеш. В 03:30 заїхав у м.Львів по майже пустому місту через центр проїхав в аеропорт (по номерку парковки 03:51 год., вартість 5 грн. година парковки). Туди-назад вийшло 325 км. (зупинились вранці на 2 години на стометрівці та поблукали по центру Львова).

Минулий раз їхав через Дубно та об'їзній у Львові (не ризикнув у день через центр), вийшло 490 км.

 

Що це за така дорога, яка через Червоноград йде?

 

:) Сорі, Радехів мав на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтверджую! Дорога через Радехів в нормальному стані. Проте, в кого машина з малим кліренсом - будьте обережні на ділянках, які виділив foma144. А ще зверніть увагу на те, що вночі деякі місцеві люблять ходити по дорозі, причому всі ходять не проти напрямку руху, а прямо на "правильній" смузі. 

Сьогодні вночі заїхали за 2 години  ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший раз за 7 років поїхав через Горохів-Радехів на Львів, деталі не буду описувати, бо вже бачу багато написали, єдине, що як вчора вертався через центр Радехова, то там зрівняли ті бугри через які 1-2 км в годину потрібно було їхати, по часу в мене виходить 1:40 від знаку до знаку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинь виділить 102 мільйони на ремонт горезвісної дороги Львів-Луцьк

понеділок, 04.01.16  12:35

З бюджету Волині у 2016 році буде виділено 102 мільйони гривень на ремонт автомобільної дороги Львів-Радехів-Луцьк.

Про це під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації повідомив директор департаменту фінансів Волинської ОДА Ігор Никитюк.

Він доповів, що в рамках проведення експерименту щодо фінансового забезпечення ремонту автомобільної дороги Львів-Радехів-Луцьк у 2016 році з волинського бюджету планують виділити закумульовані минулоріч 102 мільйони гривень. Ці кошти отримані за рахунок перевиконання індикативних планів надходжень митних платежів і обласного бюджету.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Пройшло майже 3 місяці, є якісь позитивні зрушення? Цікавить дорога через Горохів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію в самому Радехові є якась об'їздна,  то краще по ній чи через центр? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо за останні пів року нічого не змінилось,  то краще через центр. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Радехові реально 200-300 м потерпіти незручності. З Луцької сторони між Гороховом і Луцьком ідуть роботи, теж мінімальні незручності, але в загалньому їхати можна спокійно (протестовано в п"ятницю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, special сказал:

Я так розумію в самому Радехові є якась об'їздна,  то краще по ній чи через центр? 

Центр. Перед Радоховом мене обігнав на шаленій швидкості Прадо і повернув на об'їзд, а я поїхав через центр, і після Радехова через хвилин 10 він знову мене наздогнав)) Як висновок - швидше через центр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...