Перейти до змісту

Луцьк-Львів. Хто кудою їде?


bogdan

Рекомендовані повідомлення

ну що? відремонтували?)) хто недавно їхав, скажіть, все так само через Дубно чи може щось все-таки здохло в лісі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 322
  • Створено
  • Остання відповідь

ну що? відремонтували?)) хто недавно їхав, скажіть, все так само через Дубно чи може щось все-таки здохло в лісі?

Дорога Луцьк-Радехів-Львів відсутня.Взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що? відремонтували?)) хто недавно їхав, скажіть, все так само через Дубно чи може щось все-таки здохло в лісі?

кака была - кака есть :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на тижні автобусом 2 рази був

дорога як дорога :(

совьєцка

є декілька місць де треба обережно їхати щоб днище не подерти

але треба радіти що не грунтовка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, невже їздив тудою?

з колегами львівськими зустрічались в четвер, то я розпитував, чи ремонтують, чи ходять "правосєкі" як анонсували... то хлопці казали, що нічого не змінилося і ніяких "протестантів" не бачили :_37:

дорога як дорога :( совьєцка є декілька місць де треба обережно їхати щоб днище не подерти але треба радіти що не грунтовка

та ти що?! А там, де "асфальт" об'їжджають полем ти проспав, певно?!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але треба радіти що не грунтовка

теж був там, і теж автобусом.

в районі Радехова (ніби +\-) є дорога в полі, грунтовка, яку проклали грейдером, і по якій об'їжджають "асфальт" навіть автобуси і фури, бо там таааакі ями.

ні в якому разі не раджу їхати на Львів через Горохів/Радехів - бережіть підвіски, бензин, та головне нерви!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катаю спрiнтером на буськ(до Львова 50км).печу через Берестечко...якщо знаэш тiями то дорога бомба...iнепотрiбно те Дубно....бусом до буська десь 1година 40 хв....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але треба радіти що не грунтовка

теж був там, і теж автобусом.

в районі Радехова (ніби +\-) є дорога в полі, грунтовка, яку проклали грейдером, і по якій об'їжджають "асфальт" навіть автобуси і фури, бо там таааакі ями.

ні в якому разі не раджу їхати на Львів через Горохів/Радехів - бережіть підвіски, бензин, та головне нерви!

Підтверджую. Кум вчора тудою їхав. Казав, що навіть діти 3 і 5 років матюкалися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, від Берестечка до Буська дорога практично постійно весь час рівна? (в плані не покриття, а що без поворотів)

Я теж не фанат дороги від Дубно до Львова - вроді рівна, але ці бескінені села, виляння, спуски-підйоми - напрягають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так весь час прямо..2чи то 3 села за весь участок дороги Берестечко-Буськ

.але перший раз тре бути уважним...э ями в яких на швидкостi можна бiди наробити....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дорога як дорога :( совьєцка є декілька місць де треба обережно їхати щоб днище не подерти але треба радіти що не грунтовка

та ти що?! А там, де "асфальт" об'їжджають полем ти проспав, певно?!

може обочиною? радикально "в поле" не виїзжали

хоча я всю дорогу в телефон втикав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дорога як дорога :( совьєцка є декілька місць де треба обережно їхати щоб днище не подерти але треба радіти що не грунтовка

та ти що?! А там, де "асфальт" об'їжджають полем ти проспав, певно?!

може обочиною? радикально "в поле" не виїзжали

хоча я всю дорогу в телефон втикав

ЄстЄствЄнно, що ніхто на 5 км в поле не їде. просто це ненормально коли їдуть полем поруч траси с асфальтом))) і да таки, тел Вас врятував :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дорога як дорога :( совьєцка є декілька місць де треба обережно їхати щоб днище не подерти але треба радіти що не грунтовка

та ти що?! А там, де "асфальт" об'їжджають полем ти проспав, певно?!

може обочиною? радикально "в поле" не виїзжали

хоча я всю дорогу в телефон втикав

Від Стоянова і майже до Львова асфальт як такий відсутній взагалі,сплошний щебінь,середня глибина ям 30-40 см і Їздять тільки лісовози.Я вночі мусив включити навігатора,бо подумав ,що заблудився і не туди поїхав... :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так весь час прямо..2чи то 3 села за весь участок дороги Берестечко-Буськ

.але перший раз тре бути уважним...э ями в яких на швидкостi можна бiди наробити....

є таке. спробували ми цим напрямком проїхатись. на першому ж км дороги - яма, і як наслідок погнутий диск і загублений ковпак. це добре, що ще не розігнались

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких випадкiв море.там iподдони розбивають бiлятрьох дерев....там першi 4 км погануватi далi бомба...але не довго..за всi 60 км треба 6-7 разiв ставати(паро метрiв ями конкретнi)..i перед самою трасою десь 2км паршиво ...паро мiсць проскакую при 40-50км/год....середня швидкiсть 75-85...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

надіюсь це таки на цю дорогу

Рада виділила гроші на реконструкцію доріг державного значення в трьох областях

10:40 3 вересня 2015 | ЕКОНОМІКА

Верховна Рада України затвердила зміни до бюджету щодо реконструкції доріг державного значення в Одеській, Волинській і Львівській областях.

За відповідний законопроект сьогодні, 3 вересня, на пленарному засіданні парламенту проголосувало 234 народні депутати. Проект закону передбачає внесення зміни до бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській та Львівській областях з фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення.

Нагадаємо, нещодавно міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський в інтерв'ю "5 каналу" заявив, що на дороги в Україні виділені кошти, яких не вистачає навіть на "ямковий ремонт".

"Виділено було 1,7 млрд грн на експлуатацію всіх доріг, що підпадають під "Укравтодор". На сьогодні витрачено 1,2 млрд. Для того, щоб зрозуміти, що це означає, це менше ніж 10% від того, що необхідно для того, щоб зробити ямковий ремонт. Тобто виділили грошей, яких не вистачає навіть на ямковий ремонт так званий. Тобто кардинальну зміну якусь було важко зробити", - зазначив міністр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

є приємна новина

дорога через ліс - зроблена одна полоса десь на 33% зі сторони К.-Бузької

також обабіч є техніка і гора щебню. роблять потрохи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також обабіч є техніка і гора щебню. роблять потрохи

У нас як завжди, роблять по трохи - чекають холодів і снігу щоб почати роботу "ударними" темпами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

з почином

На дорозі Львів-Луцьк кладуть нове асфальтне покриття

На автомобільній дорозі «Львів-Радехів-Луцьк» поблизу міста Радехів дорожники кладуть асфальтобетонне покриття.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

У п’ятницю, 16 жовтня, тривали роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону на лівій смузі, йдеться у повідомленні.

Попередньо на цьому відтинку траси відновили щебеневу основу та здійснили холодне фрезерування старого покриття. Рух транспорту на згаданій ділянці здійснюється у реверсному режимі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, це не дуже допоможе. Треба повністю знімати полотно, укріплчти грунт і класти нову дорогу. А те що зараз роблять, то тимчасові напівміри перед виборами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

значить напишу актуальну інформацію: дорога луцьк-радехів-камянка-бузька-львів на даний момент покращилась і процес йде дальше. з радехова в напрямку камянки-бузьки положили новий асфальт. є лише один відрізок шляху де покриття яма на ямі це радехів-стоянів, но це не критично 15-20 хв бережної їзди. Висновок: їхати через дубно як на мене смислу вже не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо дійсно нема смислу на дубно??? А то я на футблол 14го збирався саме на дубно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...