Перейти до змісту

Пропоную страховки на автомобілі


scorp

Рекомендовані повідомлення

Пропоную страховки на автомобілі -

Обов"язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Учасникам форуму - знижка 30%.

ПрАТ "СК "Арсенал-Страхування"

www.arsenal-strahovanie.com

Вадим,

099-705-93-п"ять0

097-11-99-7сім7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 336
  • Створено
  • Остання відповідь

Какая цена страховки на жигуль 90 года, двигло 1.3, два человека на право управления, у одного стаж 8 лет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какая цена страховки на жигуль 90 года, двигло 1.3, два человека на право управления, у одного стаж 8 лет?

відписав в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для того, щоб дізнатись вартість страховки потрібно:

1. Кількість людей, що керує

2. Стаж водіння (береться наймеший з усіх, що вписуються в страховку/мають право на керування)

3. Об"єм двигуна (для легкових), вантажопідйомність (для вантажних), кількість місць (для автобусів).

4. Місце проживання/прописки - кароч зона переважного використання транспортних засобів.

5. Термін - зазвичай 1 рік (більше року неможна), найменше - 15 днів (якщо не потрібно на великий термін - для продажу, зняття з обліку і т.п.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До відома водіїв, які страховочки виписували більше, ніж пів-року назад, в кого поліси ось-ось закінчуються: щоб остаточно все прояснити та уникнути ситуацій типу

"я минулого року писав страховку за 100 грн, а ти мені тут трусиш сто-восемсят рублей з пі№№№тою знижкою... гониш, чи шо? шось в тебе дорого"

З 01 вересня 2010 року довгоочікуване подорожчання вартості полісів цивільної відповідальності все-таки відбулося.

(Хто страхувався нещодавно - той вкурсі). І це сталося не зарахунок повального підвищення цін та росту індексів інфляції (хоча могло б запросто), а через підвищення лімітів відповідальності страховиків, тобто

в результаті ДТП покриваються збитки по майну в межах 50 тис. грн.(ранішше 25 тис.), на кожне авто, не більше 5 автомобілів,

і 100 тис. грн. (було 51 тис. грн.) по життю й здоров"ю, без обмеження кількості потерпілих.

Підвищення лімітів стало наслідком прийнятих нормативних актів Моторно-транспортного бюро - керівного органу всіх страхових компаній по ОЦВ.

Тобто мої ціни по страховці адекватні та конкурентні. (не проблема пересвідчитись, банально передзвонивши в свою СК та порівняти).

А решта - вже вибір клієнта, який, до речі "всегда прав"

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені теж, плз відпиши і скажи адресу куди звертатись..

1 - 1

2 - 20

3 -1,4

4 - Луцьк

5 - 1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу також взнати ціну страховки на повне "каско". Відпиши, будь-ласка.

1- 1

2- 3

3- 1,6

4- Волинь та Україна.

5- на 1 рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

victor64, Michaylo, Yava, відписав в приват.

OksanaN, по цивілці відписався, а на КАСКО потрібно ще додатково інфо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

adebt, відповідь в приваті.

цивільна відповідальність jeger01 застраховано. дякую! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую scorp-у. Дав дійсно найдешевшу ціну. Принаймні дешевшу від моєї попередньої страхової.

Сам приїхав до мого будинку і все оперативненько заповнив на місці.

РЕСПЕКТ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yura007
, відповідь в приваті.

для автовласників буде актуально: трапляються випадки - потрібно страховка вже(!), а її немає де купити.

кому потрібно - виписую страховки на вихідних :)Вадим,

099-705-93-п"ять0

097-11-99-7сім7

0332-298-сім98

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідальність Yura007 застраховано.

Дякую!

Ще один момент: виписуєм поліси страхування Зелена карта - для виїзду за кордон, покриття - вся Європа; Білорусія, Росія, Молдова.

Якщо потрібно - пишіть, дзвоніть, заходьте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

deluxkangoo, відписав в приват.

Відповідальність yuranoyt застраховано. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кращої ціни не зустрічав! дякую! недавно брали страховку на тестьову машину за 250грн, scorp дав точно таку ж за 170 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...