Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Вигук "Будь ласка" виділяється з двох сторін комами.

З чого ти взяв, що це вигук?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

to borec этот, обросший мохом боян никакого отношения ко мне не имеет, во вторых, ты название темы видел?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вигуки — це слова, що слугують для вираження почуттів, емоцій чи спонукань, волевиявлень людини, не називаючи їх, а також відтворюють звуки живої та неживої природи.

Семантика вигуків має конкретно-ситуативний характер і роз­кривається в контексті, у зв'язках з іншими словами, за допомо­гою інтонації, може доповнюватись мімікою, жестами. За се­мантикою вигуки поділяються на:

а) емоційні, що виражають ситуативний психічний стан (емоції) або стійке ставлення (почуття) мовця (а! а-а! ай! ах! є! е-е-е! і! о! овва! о-о!);

б) спонукальні, що виражають наказ, заклик, заохочення, за­борону тощо (аеов! анумо! ау! гей! геть! годі! ей! ґвалт! ей! марш! на! нумо! пробі! рятуйте! стоп! тс! чш-ш!);

в) етикетні, що виражають почуття морально-етичного обо­в'язку мовця перед слухачем, указують на культурно-історичну традицію мовного спілкування того чи іншого народу (бувай! будь здоров! будь ласка! будьмо! вибач(те)! вітаю! даруй(те)! добридень! добраніч! добривечір! добрий день! доброї ночі! добрий вечір! доброго здоров 'я! до побачення! дякую! здрастуйте! ласкаво прошу! на все добре! перепрошую! пробач(те)! прошу! смачного! спасибі! хай щас­тить! чолом! щасливо! алло! бай! браво! гайда! сервус! стоп! чао!).......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай не зли мене

Забула дозволу спитати :D

Хотів було написати "хто чубиться, той любиться", але бачу пристрасті розвиваються за новим сценарієм!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to borec этот, обросший мохом боян никакого отношения ко мне не имеет, во вторых, ты название темы видел?

а може назва теми неправильна? як то кажуть: "як корабля назвеш так він і попливе".

як на мене, вона з грамонтністю нічого спільного немає... лише притягує "героїв"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить, що не тільки мені сьогодні на ум прийшло словосполучення "Gramma Nazi". :)

Дуже сильно "харить", коли в постах українською замість "але" пишуть "но".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зарубку?..

Ikea.png

Виходить, що не тільки мені сьогодні на ум прийшло словосполучення "Gramma Nazi".

grammaR nazi)))

image.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Gramma Nazi"

grammaR nazi)))

дик - тема як раз і про це ;)

Arden, тут пробують пояснити намагаються розтлумачити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцька борда - найцікавіший форум! Правда? Але меж досконалості немає.

Напевно, усі хто тут сидить вміє читати)))) І було б чудово, якби ще всі вміли грамотно писати)))

Я не маю зараз на увазі російську мову, суржик, попадання не по тих, що треба клавішах чи інетовський сленг))))... Я говорю про граматику.

Пропоную в цій темі копіювати пости, які "ріжуть очі" і виправляти їх.

Можливо, деякі бордівці не знають як правильно пишуться слова). Хм. Все може бути.

Знаю, що будуть образи. Вибачте мене будь ласка.:blush:

Починаю:

Хочю зібрати потужню ігрову машину, але сам нічього вцьому не розумію. Підкажіть будь-ласка, які деталі туда краще всунути

Хочу зібрати потужну ігрову машину, але сам нічого в цьому не розумію. Підкажіть будь ласка, які деталі туди краще всунути

Вигук "Будь ласка" виділяється з двох сторін комами.

Помилка була, але інтерпретація трохи не правильна. У даному випадку, словосполучення ввічливості "будь ласка" є вставним "словом", а не вигуком. Пунктуаційним знаком для вигуку є знак оклику, для вставних слів та словосполучень у прямій мові - кома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роздрукували, помірялись

а чого тільки 20 см?.. :smile3:

Хлопці, соромно за вас! Вчепилися один до одного! Я розумію, на форумі малувато осіб жіночої статі, але ж якщо будете так себе вести, їх точно не прибавиться! А, недай Боже, стане менше!

Тут навпаки така нагода.... намвисне робите граматичні помилки, Мотороллла "рубає" "незадов". Ви до неї на "перездачі".... Боже, які ви діти!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема цікава. Хоча константи для грамотності не існує. Ніхто ж не знає, що цікавого прийде в голову Міністерству нашої освіти. Були ж періоди, коли ми ледь не почали писати окремі слова з букви "и" та ще багато таких недолугих ідей наших міністриків. Ніхто не дасть гарантії, що на місце полтавського діалекту української, що є основою офіційної державної мови, не прийде новий, "азаровський".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишу о своем наболевшем. Часто люди, когда пишут сообщение о том , что хотят завести собаку, даже не могут правильно написать породу. На этом форуме тоже такое не раз видела. Вот парочка перлов : " Хочу взяти німецьку авчярку." ,"Я хочу взяти німецьку овчярку або сенбернара!якщо є пишіть на почту", "Я хочу взяти німецьку авчярку.Якщо є відпишіть будьласка на імеіл"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча константи для грамотності не існує.

Є ще така річ як "авторська пунктуація", яка допускає відхилення від загальновживаних правил в деяких випадках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишу о своем наболевшем. Часто люди, когда пишут сообщение о том , что хотят завести собаку, даже не могут правильно написать породу. На этом форуме тоже такое не раз видела. Вот парочка перлов : " Хочу взяти німецьку авчярку." ,"Я хочу взяти німецьку овчярку або сенбернара!якщо є пишіть на почту", "Я хочу взяти німецьку авчярку.Якщо є відпишіть будьласка на імеіл"

имена зоофилов в студию... :g05:

Нет, не хочу конфликт провоцировать. Это еще цветочки я показала на примере одной из самых популярных пород. Как другие обзывают, даже писать не хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1295802817' post='1052294651']

а чьо, апазіція ушла на трініровку, да?

Про яку саме опозицію питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1295802817' post='1052294651']

а чьо, апазіція ушла на трініровку, да?

Про яку саме опозицію питання?

Дивіться тему з самого початку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1295802817' post='1052294651']

а чьо, апазіція ушла на трініровку, да?

Про яку саме опозицію питання?

Це він трішки перестарався, коли напрошувався до Мотороллли на "перездачу". Хоча молодець, підказку вірно зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...