Перейти до змісту

Електронні книги українською


shevchenka

Рекомендовані повідомлення

В електронний біліотеках книжки викладені, в основному, російською мовою. Українською практично нема. :( Якщо хтось бачив чи знає де в неті знаходяться е-книги рідною калиновою - дайте ссилку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому, що на українській можна найти хіба тільки підручники. Нажаль художньої літератури українською, принаймні я, зустрічав дуже мало, і вона в основному була написана нашими письменниками. Перекладацька діяльність в нас чомусь зовсім не розвинена, хіба може в бібліотеці класику художньої літератури можна на українській взяти. Електронних книг практично немає, крім хіба Дяченків, Карпи, Іздрика і Любка Дереша. Сумно канєшноже, но шо падєлать :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то знайти при бажанні можна.

Собі качаю звідси. 

Ну і тут чимало, особливо дитячої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Дійсно, хто шукає той находить. Літератури дійсно багато, ось ще одна цікава бібліотека . Тут також пропонують звантажити файли які дозволяють читати з мобільного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Як на мене, то знайти при бажанні можна.

Собі качаю звідси. 

Ну і тут чимало, особливо дитячої.

Ласка, дуже гарна ссилочка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Ось недавно скачав прозу та вірші Ліни Костенко для електронної книги у форматі fb2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

В принципі майже все українське скачую з флібусти.

Недавно скачав Багряного,Андруховича.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Перекладацька діяльність в нас чомусь зовсім не розвинена,

...

http://vsesvit-journal.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
  • 6 місяців потому...

Ось знайшов цікаву бібліотеку, досить велика кількість книг українською мовою зарубіжних авторів http://e-bookua.org.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 місяця потому...

Шукав книги, і натрапив на цей форум. Хотів би вставити свої пять копійок:

Для того, щоб були книги, потрібно, щоб це було комусь вигідно. Ніхто не буде робити нічого задарма. Як би вас в школі на уроках літератури не вчили, що письменники такі молодці, за ідею писали геніальні твори... Таких було дууууже мало, а зараз - їх ще менше.

В наших співгромадян свідомість трошки не та, щоб зрозуміти, що файлик розміром 300 кБ теж може бути інтелектуальною власністю, і за нього треба платити гроші. Як багато з вас готові купувати електронні книги? Навіть, якщо пару людей купить, в той же день ці книги будуть на всіх торрент трекерах.

Ділитися паперовими книгами значно важче, тому і маємо таку ситуацію.

Я зараз не в Україні живу, хотів би почитати щось рідною мовою, і при цьому підтримати видавця. Єдиний відомий мені ресурс "Наш формат" має аж цілу одну електронну книгу. Щоправда, заради справделивості, варто зазначити, що аудіокниг в них досить багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(під спойлером відсутня будь-яка інформація про бібліотеки)

Той, хто реально хоче - той знайде і купить паперовий варіант (хоча, по великому рахунку, добра половина авторів, яких читають, не отримає і сотої долі з кожної придбаної кимось книги, бо він або вже давним-давно ділиться своїми враженнями з Іваном Франком і Реєм Бредбері, або це взагалі переклад).

І за всіх не розписуєйтесь. В наших співгромадян не свідомість трощки не та, а зарплата трошки не та, щоб купувати кожну книжку, що подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...