Перейти до змісту

БОКС


Рекомендовані повідомлення

15 хвилин тому, case_l сказано:

Заробив за бій 13-17млн,

ціль була не бабло.

15 хвилин тому, case_l сказано:

не зганьбився,

в моїх очах - навпаки

16 хвилин тому, case_l сказано:

майже виграв

ключове слово "майже" .

16 хвилин тому, case_l сказано:

В 6 раунді потужним правим звалив Джошуа.

А джошуа його перед тим!

 

в чому прикол?  Я не буду виправдовувати Кличка.

Як це не прикро признати, але його ера уже пройшла!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

Як це не прикро признати, але його ера уже пройшла!

 

То не ера пройшла - з'явився такий суперник, якого не було років з 10. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

з'явився такий суперник, якого не було років з 10.

Ну це так само як свого часу з'явився Кличко :) Вік і ще раз вік - беруть своє :(

1 час назад, case_l сказал:

А тренера зараз в 41 рік не знайти

Тренером у Кличка Бенкс з 2012 року, а ще у 13-му, після бою з Повєткіним, казали про зміну тренера... не послухав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене одного дивує той факт, що на момент зупинки бою Кличко програвав 96:93 на картках двох суддів?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боем гладиаторов назвал мэр Киева Виталий Кличко поединок своего брата Владимира против британца Энтони Джошуа. Об этом сообщает пресс-служба столичного градоначальника.

"То, что произошло - это жизнь. Так бывает. Это был бой гладиаторов, когда два лучших бойца в мире встретились в ринге. Владимир доминировал, имел все шансы победить. Но произошли так, как есть, - отметил Виталий Кличко. - Мы можем задавать ключевой вопрос: что дальше? Сегодня Владимир сам дал ответ, что в ближайшее время сделает заявление. Я не могу решать за него. Я поддержу брата в любом его решении. Откровенно хочу сказать: для меня лично намного легче быть в ринге, чем стоять как секундант во время поединка", - сказал Кличко.

По его мнению, Владимиру нужно было действовать агрессивнее. А Джошуа показал себя достойно. "Володя должен был агрессивнее действовать. Он много ожидал и давал возможность Джошуа атаковать. В настоящий момент сложно анализировать, но, по моему мнению, нужно было агрессивнее действовать и не давать Джошуа прийти к сознание. Это было бы на пользу Владимиру, - отметил Виталий Кличко. - Я был удивлен, что у Джошуа такая неплохая кондиция. Я думал, что он не сможет так активно действовать. Но мы увидели: в чемпионских раундах он показал себя достойно", - отметил Кличко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

Це не ганьба - це бокс, якби всі переставали виступати після падіння, боксу не було би. Всі програють. Ганьба це в 41 відростити пузо і запити. 

безумовно. прав на всі 146%

От тільки перед боєм було стільки крику, що він у формі і т.д.

Як виявилося - він чи вже не готовий. Чи то ще не готовий.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого дивного в результаті, якщо з таким настоєм оточують тренери :(

 

Володимиру Кличку вже нема чого доводити в боксі, і йому вже слід було б повісити рукавички на цвях.

Про це заявив другий тренер українця Джеймс Алі Башир в інтерв'ю BaylorIC TV.

"Можливо, найближчі люди Володимира порадять йому краще, ніж я, але я вважаю, що йому потрібно йти з боксу. Йому вже нема чого доводити", - цитує Башира boxingnews.com.ua.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, justice777 сказано:

 

Нічого дивного в результаті, якщо з таким настоєм оточують тренери :(

 

Бенкс давав інтервю і казав, що ще до бою знав, що Володимир програє Фьюрі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Як виявилося - він чи вже не готовий. Чи то ще не готовий.

Суперник дуже сильний - тому і програв. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Промоутер Энтони Джошуа Эдди Хирн рассказал о возможном реванше с Владимиром Кличко.

«Это был один из лучших боев в супертяжелом весе, который я видел.

Кличко, вероятно, заявит о желании провести реванш. Мы не начнем переговоры с любым другим боксером, пока не узнаем, что решил Владимир.

Если фанаты хотят увидеть реванш, то мы сделаем это. Скорее всего, второй бой пройдет в Кардиффе на «Principality Stadium», если мы остановимся на Великобритании.

В другом случае можем провести шоу в другой стране. Энтони не отказался бы поехать в Германию, но он не будет готов раньше октября», – сказал Хирн.

 

https://ua.tribuna.com/boxing/1050817837.html

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, case_l сказано:

Суперник дуже сильний - тому і програв. 

 

 

не тільки, молодший і мотивація більша, по-друге, скільки наблюдаю за Володимиром, де він програвав, є огріхи у захисті - коли починають пресувати, Володимир намагається пов'язати супротивника і нависнути, постійно відкривається при цьому, це не спрацьовує коли виснажений. Подивіться на американских боксерів, та й на Тайсона як щільно закривається, обидві руки закривають обличчя. Нового тренера треба, щоб поставити іншу стратегію і техніку.

 Хоча Володимир дуже гарно себе проявив, не зважаючи на свій вік явно був швидший за соперника, отримавши нокдаун сам зміг відправити Джошуа трохи відпочити. Поєдинок один з кращих Володимира, заставив похвилюватися, до ранку не міг заснути, в голові крутилося.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я всі нігті згриз, надіявся, що по точкам виграє, та й грошей поставив на його тріумфальне повернення...не вийшло, грошей не шкода. а Володю шкода, бій гарний був...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі переживали за Володю. Що ж.. Вік зіграв першочергову роль у зустрічі. Джошуа, як і кожен до 30 років, надто швидко відновлювався. Швидше, ніж Чемпіон. Дуже яскраво це було описано в Джека Лондона "Кусок мяса". Якщо хтось читав - зрозуміє.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи витримає Кличко бій-реванш із Джошуа

http://espreso.tv/article/2017/05/03/chy_vyzhyve_klychko_u_revanshi_iz_dzhoshua

 

Досить показовим виявився й момент, коли Кличко відправив суперника у нокдаун у шостому раунді. Попри те, що Джошуа ледве піднявся, а часу до гонгу залишалося чимало, українець не пішов на добивання, а діяв занадто обережно.

Найголовніше, що наш боксер не отримав команди завершувати поєдинок від свого тренера Джонатона Бенкса, який вкотре показав свій недостатній рівень кваліфікації для того, щоб тренувати бійців такого високого рівня. Та примусив згадувати попереднього тренера українця - Емануеля Стюарда, який на думку більшості експертів, й зробив з Кличка видатного чемпіона.

Зокрема тренерський фактор відзначив й чемпіона світу у надважкій вазі за версією WBC (Всесвітньої боксерської ради) американець Деонтей Уайлдер, який був присутнім на поєдинку.

"Якби у кутку Кличко був Емануель Стюард, українець добив би Джошуа. У британця було два або три раунди, коли він приходив до тями після влучання Кличко, але Володимир не зміг закінчити бій", - констатував Уайлдер, який прагне об'єднавчого бою з Джошуа.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Чому Кличку не страшно програти Джошуа. 5 легенд боксу, які залишили ринг переможеними

Багато видатних чемпіонів надважкої категорії завершили кар'єру поразками, але назавжди залишилися справжніми легендами боксу

Після поразки від Ентоні Джошуа Володимир Кличко перебуває у роздумах, чи погоджуватися йому на реванш. Незалежно від рішення 41-річного українського боксера та результату ймовірного повторного бою з британцем, він уже заслужив місце серед найвидатніших важковаговиків у історії.

Приклад багатьох легенд боксу доводить, що справжні чемпіони тим і відрізнялися, що не боялися приймати найризикованіші виклики. Тому навіть попри поразки їхні заслуги аж ніяк не стають меншими.

 

http://espreso.tv/article/2017/05/12/klychko_dzhoshua_revansh_top_5_legend_boksu_yaki_zalyshyly_ryng_peremozhenymy

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В субботу, 27 мая, в 22.20 в эфире телеканала «Интер» – спецсобытие: программа «Большой бокс», главным героем и гостем которой станет Владимир Кличко. Об этом сообщает пресс-служба канала.
 После поражения украинского боксера в поединке с британцем Энтони Джошуа миллионы поклонников бокса во всем мире волнует один вопрос: будет ли Владимир драться дальше или на этом закончит свою карьеру?
 После ударов – он всегда поднимался. После поражений – всегда возвращался. Станет ли последний, проигранный бой, концом эпохи Кличко? Чего хочет Владимир Кличко-спортсмен? И что чувствует Владимир Кличко-человек?
 Герой программы расскажет, действительно так ли силен Энтони Джошуа, которого уже нарекли новой звездой супертяжелого дивизиона. Телезрители узнают, что ждет Владимира в будущем. И если он решит продолжить карьеру боксера – будет ли это реванш с англичанином или какой-то другой путь?

В студии «Большого бокса» – легендарный украинский боксер с непростыми ответами на главные вопросы.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Британский промоутер Эдди Хирн поделился информацией об организации реванша Энтони Джошуа с Владимиром Кличко.

"На прошлой неделе состоялась Конвенция IBF, где мы попросили сделать нам исключение в правилах защиты пояса и разрешить провести реванш с Кличко. Ситуация с WBA намного проще, там нам уже пообещали отложить обязательную защиту для поединка с украинцем.

Мы действительно хотим, чтобы следующий бой Энтони был реванш с Кличко и в лагере украинского боксера уже намекнули нам, что они также согласны на этот бой.

Сейчас мы будем смотреть на возможные цифры при выборе возможного места боя и дату встречи. Уверен, что в течение ближайших нескольких недель мы достигнем соглашения", - заявил Хирн в интервью iFL TV.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володимир Кличко скасував свій виступ в програмі Великий бокс

Цитата

Український боксер, мабуть, поки не готовий озвучити рішення про свою кар'єру.

Обіцяної присутності Володимира Кличка 27 травня в студії програми Великий бокс на телеканалі Інтер, від якого всі чекали рішення Володимира щодо його подальшого майбутнього в боксі, не буде - замість Володимира в студії програми буде присутній його старший брат Віталій.

"У студії Великого боксу Віталій Кличко і експерти програми обговорять і розглянуть нюанси минулого поєдинку Кличко - Джошуа: що не вдалося реалізувати спортсмену? Чому не пройшов його коронний удар - лівий хук? Чи справді такий сильний Джошуа? Висловлять свої думки про те, чи потрібно Володимиру продовжувати спортивну кар'єру", - йдеться в заяві, опублікованій на офіційному сайті телеканалу.

Ну прийди, скажи що ще не вирішив буде реванш чи ні і поспілкуйся з людьми як і планував, а тут бац... :(

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, igorgame сказал:

Володимир Кличко скасував свій виступ в програмі Великий бокс

Ну прийди, скажи що ще не вирішив буде реванш чи ні і поспілкуйся з людьми як і планував, а тут бац... :(

 

 

 Прийшов і вже говорить)). Включіть "Інтер" і переконайтесь.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Юріч сказано:

 

 Прийшов і вже говорить)). Включіть "Інтер" і переконайтесь. "Пацан сказав - пацан зробив" :).

вже десь зник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усик: Мстити Джошуа не збираюся, але боксувати з ним буду

Цитата
Олександр Усик заявив, що налаштований на бій з Ентоні Джошуа.
Чемпіон світу за версією WBO в першій важкій вазі українець Олександр Усик у програмі Великий бокс на каналі Інтер заявив, що налаштований на бій з британцем Ентоні Джошуа, але мститися за Володимира Кличка в цьому бої не буде.
"Мстити я нікому не збираюся, але боксувати з ним я буду. Коли? Через три роки", - сказав Олександр Усик.
"Мені ще в крузервейті є з ким боксувати. Я хочу об'єднати пояси", - додав українець.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...