Перейти до змісту

7-е Небо


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Кілька разів проїзджав повз "Промінь" і спостерігав роботу в р-ні 7-го Неба. Виявляється воно оживає. Роботи ще тривають, а столики всередині на новорічні корпоративи вже замовлені... Всередині зроблений дуже хороший ремонт і набраний персонал (ді-джей, шеф-повар, і т.д.).

Позиціонувати його будуть, як альтернатива "Версалю", а не як було раніше (середнє диско для студентів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ппц этих клубов по Луцку уже хоть *опой жуй

А якісного - ЖОДНОГО!

Мне по барабану на качество,я не разу не ходил в клубы ибо не*ер.Луцк скоро станет Лас Вегасом-только с кучей клубов,ломбардов,и интернет кафе с игральными автоматами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свято место пусто не бывает, удивительно, что столько времени 7 небо не работало, теперь Проминь можно считать целым комплексом, по обеим бокам гоцалки, а посредине кино крутят, и распродажи разные в фойе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ппц этих клубов по Луцку уже хоть *опой жуй

А якісного - ЖОДНОГО!

Это закон перехода количественных изменений в качественные. ;)

Либо много куевых, либо несколько нормальных)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне по барабану на качество,я не разу не ходил в клубы ибо не*ер.Луцк скоро станет Лас Вегасом-только с кучей клубов,ломбардов,и интернет кафе с игральными автоматами

то кулі тут шось пишеш?? краще Л.Вегасом ставати, ніж Костромою якоюсь... Тим більше, задротам, які на вулицю виходять тільки по хліб і на роботу взагалі по барабану має бути перспектива Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..краще Л.Вегасом ставати, ніж Костромою якоюсь...

Тим більше, задротам, які на вулицю виходять тільки по хліб і на роботу взагалі по барабану має бути перспектива Луцька.

стати "Лас-Вегасом" - афігєнна перспектива для Луцька?

бугагашенькі.. :g05:

ЗЫ. я на вулицю вихожу не тільки "по хліб і на роботу", і мені не по барабану майбутнє Луцька.

:) ..а на рахунок "задротів" - то ти би хайло трішечкі прикрив і не обзивав людей дарма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим більше, задротам, які на вулицю виходять тільки по хліб і на роботу взагалі по барабану має бути перспектива Луцька.

А похід в закурений клуб, після відвідин якого перше прання не завжди з речей перегар виводить, це рахується 'вихід на вулицю'?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Скажу так, в нас нема клубу такого, в який дійсно хочеться ходити.

Чому?

1. Для тих, хто не палить, каторга, все в диму і неприємно коли накурять так, що виїдає очі

2. Для тих, хто палить перший пункт - це звична ситуація.

Було б краще якби був клуб де в серилині взагалі не палять, и щоб сильно "загашених" не пускали взагалі в клуб.

В клубах "тіпа модних", зокреа Голівуд чи там Золото, чи Версаль, чому тільки туди як "простого" то не пустять в спортивному костюмі :), а як тіпа там "модного якогось", то пустять хоть в шортах, дискримінація - правила для всіх.

PS: По суті не важливо який клуб, головне з якою ти компанією йдеш, і які ціли прислідуєш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А похід в закурений клуб, після відвідин якого перше прання не завжди з речей перегар виводить, це рахується 'вихід на вулицю'?

а чому тільки про клуб мова?.. не потрібно далеко іти, завітайте до будь-якого барчика солідного. В результаті 20хв сидіння в якому, прийшовши додому вам аж гидко стане від запаху, який ви занесете у квартиру... :dont:

але це вже зовсім інша тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне по барабану на качество,я не разу не ходил в клубы ибо не*ер.Луцк скоро станет Лас Вегасом-только с кучей клубов,ломбардов,и интернет кафе с игральными автоматами

то кулі тут шось пишеш?? краще Л.Вегасом ставати, ніж Костромою якоюсь... Тим більше, задротам, які на вулицю виходять тільки по хліб і на роботу взагалі по барабану має бути перспектива Луцька.

Перспектива превращения Луцка в игровое поле или диско клуб городского масштаба вызывает во мне чуть меньше возмущения чем ядерный удар по моему дому.Вот если бы вместо 7-го неба оформили бы помещения для выставок ,к примеру для Мотороллочки и прочей талантливой молодежи,вот это бы было бы чуть лучше чем идеально,а помещений для конвульсирующих своими чакрами аборигенов и так за гланды.Да и лучшего расплодника для наркомании и переноса спида и прочей заразы не найти.Так что если уж так не нравится житьв Костроме, ехайте к себе в Лас Вегас,коль вам так хочется,я вас за жабры не держу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому тільки про клуб мова?.. не потрібно далеко іти, завітайте до будь-якого барчика солідного. В результаті 20хв сидіння в якому, прийшовши додому вам аж гидко стане від запаху, який ви занесете у квартиру...

але це вже зовсім інша тема.

Тема інша, але все таки.

Бар і солідно не вяжеться.

От візьмемо, для прикладу, заклади GP.

Після відвідин якого закладу цієї сім'ї ресторанів від вашого одягу гидко несло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та і в хороших ресторанах з нормальною вентиляцією в курящих залах фактично не чути запаху диму сигарет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та і в хороших ресторанах з нормальною вентиляцією в курящих залах фактично не чути запаху диму сигарет.

Кілька прикладів будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм. нарахуйте мені 5 хороших барів/ресторанів, де я зможу нормально посидіти? Там де, чай/пиво по 20грн і більше - прошу невраховувати! :blink:

во-во.. нема таких! Ви скажете: хочеш комфорту і шоб не ваняло тютюном - переплачуй заради цього і ходи в Роузи всякі, пий каву за 25грн?

Але в Європі чомусь НАВПАКИ - переплачувати має той, хто курить, а не я, некурящий, який не може знайти собі нормальний заклад з прийнятним прайсом <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну,тут про ціну не згадувалося. А так - я згідний. В багатьох барах сер. класу смердит! Хоча є заклади де присутні і некурящі зали.

І ще питання маю. А хіба нема такого закону, що в "кабаках" обов'язково мусить бути некурящий зал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon, например Chester pub

mrZED, я в подобных случаях просто требую проводить меня в зал для некурящих, так как ненавижу трапезничать под запах сигарет. в 80% случаев мое пожелание выполняется, а оставшиеся 20% я за заведения просто не считаю и повторно не посещаю. imho, вполне честно

лично я бы не отказался от открытия качественного джаз- или блюз-клуба. не обязательно с живой музыкой - достаточно чтобы диджей был в теме. пусть и кофе будет по 25 гривен - я все равно больше двух чашек за раз не выпиваю. главное, чтобы настрой был правильный, обстановка, интерьер, освещение. жаль, что в Луцке этого не будет скорее всего никогда..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну чого ж не буде? це вже було - "Рок-хата" на Ковельській. тільки діло в тому, що це не вигідно!!! у нас дуже пасивний народ: коли приїжджали різні молоді цікаві рок-команди виступати, коли влаштовувались поетичні вечори, вечори присвячені джазу та блюзу - то народу було дуже мало. а ти кажеш що не буде... треба просто дорости до того рівня життя!!! і ще одне, більшість людей, коли попадають в якийсь заклад, в осовному дуже бистро нажираються і з будь-якого культурного вечора роблять цирк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

какие все здесь умные и культурные, Ынтилигенция, и, даже, не побоюсь этого слова - плеяда города прям :)

и по теме:я сегодня шел на работу, осмотрел вход 7 неба, а вывески то нету, только вертикальная панель Джорджа висит, кто нить знает новое название заведения? или просто не успели повесить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только мне кажется, что новый вход сделали на пол-этажа\этаж выше чем был?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не только тебе, я тоже заметил такую щтуку.

Интересно будет смотреть на эти американские горки, когда вмазанные в дупель посетители будут как в аквапарке на задницах слетать на землю,а там и до Грибоедова недалеко... главное правильно организовать процесс, и всё будет хорошо :)

ыыы))) там ещё перпендикулярно ступеням идёт бетонная стена, предлагаю название :"Убей себя об стену" :):g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...