Перейти до змісту

Усіх з Миколайчиком!


sweetlena

Рекомендовані повідомлення

jLvNcvrwnqM.jpg

Мої всім вітання :)

Особливо вітаю всіх Микол з іменинами. Нехай ваш ангел завжди буде поряд і оберігає вас)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

Тук-тук-тук! Я Миколай!

Привітаннячко тримай:

ти побільше посміхайся

і шалено закохайся!

Нехай поруч будуть друзі

і побільше їжі в пузі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх Микол, Миколайовичів, Миколаєвн борди, Луцька, України та світу з "професійним" святом :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Хочу щоб Святий Миколайчик переніс мене у VIP користувачі. Взагалі-то хочеться проснутися і щоб ремонт в квартирі був вже зроблений, але я вже великий і розумію, що в Миколайчика не вистачить грошів, тому буде достатньо і VIP користувача. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ Святом Святого Миколая! Всім Миколаям, Миколайовичам, Миколаївнам щирі вітання :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І дорослих, і дітей вітаю зі святечком! Нехай ваші маленькі мрії завжди збуваються!

А Миколайчиків З Днем Янгола!

1379160284_pozdravleniya_s_dnem_svyatogo_nikolaya-30.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sweetlena дякую, взаємно! Думаю кожен постарався і поклав під подушку своїм рідним приємний сюрприз! а той хто це не зробив, думаю виправиться наступного року!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Миколайчиком! Віри...віри в казку, в чудеса. Нам, дорослим, так не вистачає дитячої безпосередньості...

І посмішок бажаю від подарунків і теплих слів.

Цьогоріч вкотре переконалась, що готувати-дарувати подарунки ще приємніше, аніж їх отримувати)

e079794c8f5efd3cccf367a43c1fdb0f.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь! Миколайчик приніс шапку та багацько мандаринів. Наївся "до отвала"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Святий Миколай був багатою людиною і дбав про бідних людей тих часів. Найбільш імовірно, що традицію подарунків пішла від відомого випадку, коли один збіднілий чоловік не міг забезпечити своїх трьох доньок приданим. За тамтешніми звичаями, вони не змогли б вийти заміж, і, якщо б їм не вдалося знайти роботу, то довелося б стати повіями. Миколай, у той час ще не єпископ, дізнавшись про це, вирішує скористатись батьківським спадком, щоб зарадити біді. Протягом трьох ночей він пробирався до убогої хатини та щоразу закидав крізь вікно у кімнату, де ночували сестри, шмат золота – на придане для кожної з дочок. Крім того, святий Миколай бажав, щоб ті три дочки не знали хто їм закидав це золото.

За цим прикладом батьки почали таємно класти подарунки своїм дітям, які вірили, що це – подарунки від святого Миколая.

Молитва до Святого Миколая.

О всеблагий отче наш Миколаю, пастирю й учителю всіх, хто з вірою звертається під захист твій і теплою молитвою благає тебе: поспіши й захисти отару Христову від вовків, що гублять її. Україну нашу і всяку країну християнську, і весь світ захисти і збережи святими твоїми молитвами від землетрусу, наступу чужинців і народних заколотів, міжусобиці; від голоду, пошести, потопу, вогню, меча і наглої смерти всяку людину охорони.

І як помилував ти трьох мужів, що у в’язниці сиділи, та спас їх від гніву царського й кари смертної, так помилуй і нас, що розумом, словом і ділом у темряві гріхів перебуваємо.

Спаси нас від гніву Божого й вічної кари: щоб твоїм заступництвом і поміччю та Своєю благодаттю й милосердям подав нам Христос Бог тихо і без гріха прожити на цім світі, і не засудив нас стояти ліворуч, а сподобив стати праворуч з усіма святими.

Амінь.

Зі Святом усіх

Прикрепленные изображения

  • post-4405-0-56664500-1355905568_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від хати до хати біленьким сніжком

Ходить Святий Миколай із мішком,

Приносить дарунки на втіху,

Радості море і щирого сміху!

Хай осінить своєю любов'ю,

Мудрості дасть, і сили, й здоров'я,

Ласкою серденько хай зігріває

І усі мрії заповітні здійсняє!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Шановні мешканці борди, від щирого серця вітаю вас з Миколаєм. Мирного неба над вашими домівками, здоров'я близьким, душевного спокою.Дай Боже, щоб у наших хлопців на блок постах, в аеропорту все було добре. З Святом вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди щось просила напередодні Св.Миколая: малою - іграшки, старшою - цукерки, потім здоров'я, щастя, нематеріальних речей :) А цього року попрошу лише Миру!

Щоб в кожного цієї ночі під подушкою з'явився чарівний шматочок Миру і надії) І тоді ми всі зберемо їх до купи і віддамо нашій неньці-Україні для возз'єднання!

Зі святом!

afisha8159_view_117538.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажаю в день Святого Миколая здійснення всіх ваших мрій. Щоб у нас був мир і на душі був спокій!

Всіх з святом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за вітання і приєднуюсь до вітань! Всім миру, щастя, добробуту і долара по 8 гривень :_07:

Отакий я мрійник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...