Перейти до змісту

нове "Ельдорадо" в "Слоні"


Dream

Рекомендовані повідомлення

аби в лютому відкрили

FFFFUUUUUU... %(

кришки з автоматичним паровипуканням

нічого собі очепятнувся ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Купив сьогодні там леново b560. Простояв в черзі 2год. Народ гребе все підряд :) Плазмові телевізори розійшлись, як гарячі пиріжки :)

p.s. Флешка Verbatim 4ГБ 49грн.

p.p.s. Поможіть розбити диск в даному ноуті, акроніс вперся рогом

сьогодні знайомому ХР ставив...Там стоїть дос..два диска розбиті по 30 ГБ.. решта- 178 ГБ не розбита область....

значить так..

1. в біосі (F2) ставиш першим загрузку з dvd диска....(не плутути з USB CDROM)

2. Береш мультизагрузочний диск з віндовс хр (бажано з третім сервіспаком) і встановлюєш опереаційну систему....

BSOD на цьому етапі. Та ладн, вернувся на старенький асус. Може комусь треба цей леново, але нема бажання стояти в черзі - то я продам за ті ж гроші + встановлена 7 Home Premium

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BSOD на цьому етапі. Та ладн, вернувся на старенький асус. Може комусь треба цей леново, але нема бажання стояти в черзі - то я продам за ті ж гроші + встановлена 7 Home Premium

жерсть. зато був в ельдорадо ;/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп

Ставил знакомым на новый леново винду, тоже помучился с акронисами. Оказалось что нужен последних версий директор сьют. И удивило, что винчестер разбивают на диски перед продажей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувакі, ви запарили зі своїми флешками/акронісами. Харе офтопитьЙ

По темі. Подзвонив тільки що знайомий, каже, я тут в Ельдорадо ноут собі надивився, підкажи, чи варто брати. Asus X5DAF (X5DAF-M520SCGDWW). Дивлюсь по інтернет-магазинам - ціна 4500 грн (рас, два, три). Питаю - скільки просять. Каже 6 з копійками (кредит на 2 роки). Ппц...Класна акція :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місяць наза брав телевізор ось такий ціна 8000грн. але Samsung давав знижку -20% тобто взяв за 6400, сьогодні заходжу в новий магазин та сама модель 9999грн. Питаю продавця чому так дорого? я місяць тому в іншому вашому магазині брав за 6400

- це мабудь ви акційний брали?

- так але він бе акції був 8000грн.

- продавець посміхнувся і сказав якщо будете брати то щось придумаєм.

ось така акція: “аля ЛОХИ Velkom”

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазини типу форкстротів і ельдорадо хороші тим, що забирають на себе більшу частину зівак і людей, які самі не знають чого хочуть.

Всі інші давно мають своїх напрацьованих постачальників.

Не треба кричати, що люди лохи. Просто є люди які хочуть вже і тут. А щоб забезпечити їм таку можливість магазин повинен закупити техніку і виставити її на приклавок і скільки б вона там не простояла, вона повинна бути продана не нижче вартості закупки. А стояти вона може довго.

Якщо виробник на збір ноута витратив 200$, накинув ще 100 і найбільним диллерам віддає по 300. З таким самим успіхом можна назвати першого дилера лохом, бо він переплатив. Поки ноут дійде до покупця він пройде, в кращому випадку, не більше 3-4 дилерів. То кожен з них лох? Є просто ситуації, коли вибирать нема серед чого.

Цінова політика у них переходить межу, але у інших галузях (шмот, продовольство) ситуація не краща.

Йдучи в ресторан ви не починаєте доводити офіціанту, що якби приготували цей стейк дома, то заощадили б 30 грн.

Не захищаю магазини, просто кажу, що без них було б не краще :)

Живе людина і не задумується, що їй треба тачфон Samsung. А тут їй за вечір це зомбоящик раз 6 скаже.. І на наступний день це стає метою життя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазини типу форкстротів і ельдорадо хороші тим, що забирають на себе більшу частину зівак і людей, які самі не знають чого хочуть.

Всі інші давно мають своїх напрацьованих постачальників.

Не треба кричати, що люди лохи. Просто є люди які хочуть вже і тут. А щоб забезпечити їм таку можливість магазин повинен закупити техніку і виставити її на приклавок і скільки б вона там не простояла, вона повинна бути продана не нижче вартості закупки. А стояти вона може довго.

Якщо виробник на збір ноута витратив 200$, накинув ще 100 і найбільним диллерам віддає по 300. З таким самим успіхом можна назвати першого дилера лохом, бо він переплатив. Поки ноут дійде до покупця він пройде, в кращому випадку, не більше 3-4 дилерів. То кожен з них лох? Є просто ситуації, коли вибирать нема серед чого.

Цінова політика у них переходить межу, але у інших галузях (шмот, продовольство) ситуація не краща.

Йдучи в ресторан ви не починаєте доводити офіціанту, що якби приготували цей стейк дома, то заобдили б 30 грн.

Не захищаю магазини, просто кажу, що без них було б не краще :)

Виходить, що магазини-гіганти електроніки: Foxmart, Технополіс та ін. Працюють напряму з виробниками? Коли у них доволі низькі ціни у порівнянні з Фокстротом та Ельдорадо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не напряму, то в любому випадку від виробника їх віддаляє не більше 1-2 дилерів.

Або ж ставка ставиться на масовість.

Закупка як у фоктрота так і в фоксмарта так і у інших гігантів відбувається практично за однаковими цінами.

На ціну впливає кількість, а при тих кількостях, які там крутяться різниці можуть бути суттєві.

А от на кінцеву ціну впливає тільки продавець.

Ще можна формувати свій товарний список з товарів, які відсутні у інших.

Наприклад вибирати у постачальників моделі ноутів, які дуже рідко світяться і Інтернет мазагинах, тобто проводячи аналіз ринку і будуючи відповідний товарний лист продавець позбавляє покупця можливості порівняти ціну.

Ніякий фокстрот і ельдорадо в житті не переплюнуть по надуву будь-яку з фармакологічних компаній.

Фарма - оце кидалово так кидалово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фокстрот і Фоксмарт - одна і та ж контора і закупляють в одному місці, просто різні формати, як ПАККО і Вопак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж за ноутбук - цей леново і скільки він коштує в Ельдорадо?

B560. 2 ядра, 2гб озу, 250гб вінчестер, встроєна відеокарта. Незнаю, як там сьогодні, але вчора коштував 3212грн разом з мишкою logitech і сумкою case logic. Теж дивні умови - тільки ноут купити не можна було.

p.s. ХР (ну, і розбивка дисків) стала можливою тільки після вибору в біосі режима вінчестера Compatible. Може комусь знадобиться на майбутнє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в цьому магазинчику дві годинки назад і жахнувся. Народу - ТЬМА!!! На касі - божевільна черга. Гребуть все. Подивився по цінах і в мене виникло питання: "як за такі гроші купувати товар?" Чи там в повітрі якісь аромат спеціальний щоб купляли. Деякі ціни в 2 разі вище ніж в інших магазинах. І саме головне біля багатьох цінників напис - "економія 50%" :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в цьому магазинчику дві годинки назад і жахнувся. Народу - ТЬМА!!! На касі - божевільна черга. Гребуть все. Подивився по цінах і в мене виникло питання: "як за такі гроші купувати товар?" Чи там в повітрі якісь аромат спеціальний щоб купляли. Деякі ціни в 2 разі вище ніж в інших магазинах. І саме головне біля багатьох цінників напис - "економія 50%" :blink:

Відкривав аналогічний магазин в Луцьку, реклама робить своє - головне щоб людина зайшла в магазин, а коли людей зайде дуже багато, починає діяти масовий психоз: "всі беруть - значить дешево, а мені може не вистачити". Такий собі "ефект натовпу". Я це серйозно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добрався позавчора також туди, пофоткав ціни для порівняння:

post-3965-0-54900200-1292799827_thumb.jp

ціна по хотлайну

post-3965-0-71628700-1292799834_thumb.jp

ціна по хотлайну

post-3965-0-65202000-1292799839_thumb.jp

ціна по хотлайну

лохотрон ще той...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На чеках то слова на русском, то на украинском.. беспорядок полнейший.. а ценовая политика вообще не поддаётся логике. Точнее поддаётся, но пугает то, насколько они жадные в этом плане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куроч після відкриття ельдорадо на цих вихідних опісля обіду попало мені в руки аж 3(!) акційних леново, всі однаковісінькі. Знайомі покупляли і попросили поставити Вінду. Ставив всім 7-ку ультімейт, і не заморочувався з розбивкою на диски 31.2 Гб(система)+200 Гб (Дані).Тим більше шо користувачі невибагливі. Вийшов такого собі роду конвеєр, але шкода, цілий вечір забрало. А що до товарів, які є в тому магазині - то повний жах! :0118: Такого намахалова в передноворічні дні я ще не бачив. В європейських країнах це дійсно розпродажі, а не лохотрон. Ціни на неакційні групи товарів завищені на відсотків 20 від реальних.походили з дружиною десь там з півгодини. Хотіли подивитись пралку індезіт за 1777 грн, молоденького консультанта клеїла якась дівчинка, то на мої питання він невнятно шось відповідав, паралельно слухаючи її хіхоньки. Коли я їм шось сказав за класи віджиму, вони відповіли - ми не знали - тепер будемо знати.Мене така реакція дуже взбісила. Подзвонив до свого друга сервісника, каже ні в якому разі не вздумай брати, бо буде або тікти або горіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На чеках то слова на русском, то на украинском.. беспорядок полнейший..

Так майже у всіх магазинах комп. техніки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

позавчора в обід хотів зайти в цей магазин, а вони поставили охорону і сказали - стійте в черзі на вхід і зуби щирять... розвернувся та пішов...

моє перше враження - дуже погане, наступний раз туди зайду не скоро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж сьогодні зайшов навушники подивитись,на моє прохання відкрити упаковку та дати мені подивитись/поміряти навушники,манадгер відвповів що там прицеплений їх магніт і він заважає зняти кардонку ззаду,тому подивитись навушники я не зможу.Питання:для чого такий магазин? таким же успіхом я можу купити все в інтернет магазинах.А ще коли ходиш по магазину,то відчуваєш як за тобою спостерігають...а це дуже не приємно(До того ж на кожному їхньому товарі є магніти).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж сьогодні зайшов навушники подивитись,на моє прохання відкрити упаковку та дати мені подивитись/поміряти навушники,манадгер відвповів що там прицеплений їх магніт і він заважає зняти кардонку ззаду,тому подивитись навушники я не зможу.Питання:для чого такий магазин? таким же успіхом я можу купити все в інтернет магазинах.А ще коли ходиш по магазину,то відчуваєш як за тобою спостерігають...а це дуже не приємно(До того ж на кожному їхньому товарі є магніти).

їм також не дуже приємно, коли з зарплати вираховують вартість вкрадених товарів (без всяких знижок). А крадуть і пенсіонери, і батьки, які гуляють по магазину з дітьми, і молодята, в яких завтра весілля. Уж повєрь. Це я не беру до уваги класичних злодіїв, наркоманів, клептоманів і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...