Перейти до змісту

Автомийки


NSL

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, yura-patriot сказал:

,часто грязна то на віск і осмос постійно грошей не вистачить

та я свою не особо часто радую, зазвичай замурзана, о вже коли миєш, то хочется, щоб на довше.

 

Коли не хочеться самому маслати, то їжу на відродження, що біля вог - овської заправки, але щось хлопці там скурвились останнім часом, не подобається мені :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь
3 годин тому, Antiphase сказано:

Мився на набережній на м. самообслуговування. Раніше двох жетонів вистачало, тепер три треба, чи тоя за зиму зажирів, чи то мийка подорожчала )))

це не мийка подорожчала, це час швидше біжить на часах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Vikvik Mawr сказал:

це час швидше біжить на часах

 

Ти прикінь, і з кожним роком все скоріше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Миюсь на відносно новій мийці за спирт заводом...

Машина кросовер, але певно рахують як за жип :lol:

 

Мийка, коврики, пилосос і воск - 85 грн

Але миюь добре, сьогодні майже 60 хв сіль після зими вимивали ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, Arden сказал:

тут

 

Ааа, на Красновському колку )) Треба спробувати, поки нова ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.02.2016 at 10:26, Antiphase сказал:

Ааа, на Красновському колку )) Треба спробувати, поки нова ))

Я сьогодні спробував. В принципі, миють непогано і відносно недорого. Помити зверху (вода + піна), арки, дверні проєми і все витерти ганчірками коштує 55 грн. В наявності 4 бокси, вдень черг практично немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вирішив помитися.Завжди,крайнім часом їздив мити авто до Вог-а,той що на 40-му.Сьогодні вирішив поїхати на Рованці ( об'їзна,як на Мамсурова). Заїхав об 21.20 ( хлопи миють до 22.00. Далі самообслуговування). Заїхав пізно,сказала не візьмуть.Пару грн.на пиво переконали в протилежному.Біля 22 взялися мити.Порахувалися.Мийка,вологе прибирання,натирання панелі стало в 90 грн.Пішов,розрахувався.Дав 30 грн.хлопам на пиво.Збили,напшикали хімією.Почали змивати.З першого разу ніц не вийшло.Чи то хімія не розмила,чи то,ця штука,що хімію розпилює не альо ( між собою балакали). Час йшов,всі сусідні бокси позакривалися,а хлопи мили.Хотіли знову хімією пшикати,кажу: " Візьміть шампунь і мочалками зітріть". Все зробили.Вже на сухо просив не терти,тільки вікна.Зміна закінчилая давно.Тим паче хтось з власників мийки стояв над душею,тикав хлопцям пальцем на бруд на авто.

 Зю.Висновок- раджу! Можливо поки нова мийка,то все файно.Але з тим,що на ( не знаю вулицю,сорі) ).То небо і земля.Тим паче там,за ті самі послуги здерли 120 грн.Правда ще воскування було.Поки буду їздити тільки туди.А там теплій на дворі,а там і свій Кєрхєр чекає))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось мив автомобіль на новій мийці самообслуговування на Рівненській біля кільця? там жетони чи гроші запихати і як швидко час збігає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самообслуговування на Рованцях. Піна, вода, віск, вода - 30 грн.  Можна в боксах, там дорожче але миють мойщики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також був на об'їзній в Рованцях. Мийка авто стала 65 грн. (мінівен). Мив тільки зверху, так як в середині прийшлось за день до того самому прибрати)))) Збили, запінили, помили мочалками в чотири руки, знов збили, насухо витерли. Роботою хлопаків задоволений, буду туди навідуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Напишіть хто на якій мийці самообслуговування миється. Вкажіть ціну та час, що дається на один жетон. І чи реально помити одним жетоном машину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мився недавно на фелічіті (набережна), заплатив 160грн, результат сумнівний, побачив вже тоді коли виїхав з мийки далі. Погано протерли скло, дзеркала, залишки води, бруд між сидіннями тощо.

Блек енд голд, за 110 (+/-) грн ррбить те ж тільки краще (як даси хлопцям 20грн то 100% буде люкс).

Мийками самообслуговування вже не користуюсь, я не "марафонщик" щоб так швидко все робити, мені 1 до 1 го виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, woodwork сказал:

Мився недавно на фелічіті (набережна), заплатив 160грн, результат сумнівний, побачив вже тоді коли виїхав з мийки далі. Погано протерли скло, дзеркала, залишки води, бруд між сидіннями тощо.

Блек енд голд, за 110 (+/-) грн ррбить те ж тільки краще (як даси хлопцям 20грн то 100% буде люкс).

Мийками самообслуговування вже не користуюсь, я не "марафонщик" щоб так швидко все робити, мені 1 до 1 го виходить.

160 грн мийка? Жируєте, барін!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, vaz75 сказано:

160 грн мийка? Жируєте, барін!

Ну це я ж попробував, воно того не варто, АЄОА, там комфортна піцерія та симпатичні дівчатка)))

Зараз митимусь на блек енд голд, мабуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@NSL - мийка PRV на Рованцях

ціна оптимальна -

+ в тому, що в автомат треба заряджати не жетони, а купюри, навіть дрібні. відповідно можна закинути будь-яку суму.

10 грн, здається 30 чи 45 секунд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, woodwork сказал:

Ну це я ж попробував, воно того не варто, АЄОА, там комфортна піцерія та симпатичні дівчатка)))

миюсь не вперше і завжди задоволений результатом

хоча можливо, бо постійний клієнт

 

але реально краще туди їхати коли немає напливу людей, тоді набагато якісніше все протирають всередині, не спішать нікуди і якщо багато машин, то поки чекаєш з мокрого бокса в сухий вода висихає і залишаються розводи і капельки

 

3 часа назад, NSL сказал:

Напишіть хто на якій мийці самообслуговування миється.

хвалять МИЙ САМ вроді на вул. Рівненська (практично біля кільця)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Saddy сказал:

@NSL - мийка PRV на Рованцях

ціна оптимальна -

+ в тому, що в автомат треба заряджати не жетони, а купюри, навіть дрібні. відповідно можна закинути будь-яку суму.

10 грн, здається 30 чи 45 секунд

Підтримую! а де саме в Рованцях? Можете тикнути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vagus сказал:

де саме в Рованцях? Можете тикнути!

ось тут. але все вже добудовано.

там є кафе, мийка, мийка самообслуговуванння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Arden сказал:

хвалять МИЙ САМ вроді на вул. Рівненська (практично біля кільця)

ну там миття гарячою водою з хімією, я приїжджав не раз і з різними ступеняти забруднення, щоб відмити слабенький бруд треба довго-довго лити на машину та й так не уникнути пробілів. треба терти, так і роблю) а так все добре, стараюсь митись там. пилосос мінімально 10 гривень, на Гордіюк майже за те саме 5 гривень.

Проте на Гордіюк запихати треба в мийку мінімум 20 гривень, це забагато щоб намочити і запінити легковик але мало щоб потім це після йорзання змити, не кажу вже про осмос і віск. На Відродження вже з рік не показуюсь, там ціни в першу чергу підскакують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом користувався тільки мийкою по набережній "Мийка Супер". Подобається те що є кафе і можна посидіти, поки машину миють. Також видно коли можна забирати. З самого початку вилизали машину просто ідеально, але з кожним разом стає все гірше і гірше. Замовляв повну мийку машини + прибирання салону, спочатку не помітив, але на наступний день побачив що під сидіннями навіть не пробували попилососити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...