Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, yu2007 сказал:

Ну так напиши коротко, що за кредит і звідкіля він взявся. Чи це таємниця за 7 замками?

Ще один. Як людина може взяти кредит через два роки після своєї смерті?

п.с. в любому випадку в Привата вже роки три є копія свідоцтва про смерть людини. Як можна писати в 2016 році про "укладання кредитного договору №*** від 25,11,2010", знаючи дату смерті - 2008 рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та подумав, може родичі поцікавились в банку, що то за кредит/борг. Помилка не виключена.

Я носив свідоцтво про смерть в приват, при мені відсканили. Десь через півроку прийшов стосовно рахунків померлої. А скана в них не виявилось, і знову давав їм оригінал сканити.

 

Ну та ладно. Ще один, так ще один :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, nickel сказано:

Ще один. Як людина може взяти кредит через два роки після своєї смерті?

В Україні може, тому потрібно завжди бути насторожі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, romaxa11 сказал:

В Україні може, тому потрібно завжди бути насторожі.

Я з Приватом з 2008 року насторожі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18 ноября 2016 г. at 19:09, SunSeth сказал:

А Ви в тієї жіночки не запитали з картки якого банку вона знімала готівку?


 

Не знаю з карток якого банку знімала вона, але я свої 900 грн зняла за дві транзакції, до того ж дрібними купюрами. В мене картка приватбанку.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, maja said:

Не знаю з карток якого банку знімала вона, але я свої 900 грн зняла за дві транзакції, до того ж дрібними купюрами.

Дрібними це якими? Якщо 20-ки, то все правильно - банкомат за раз не може видати більше 40 купюр. 40*20=800 грн., тому й видало Вам 900 грн. за дві транзакції. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене більше цікавить нафіга в них верхня межа нижче 8000 ? :)

купюрами по 500 грн банкомат видає лише 7500 хоча навіть в меню є варіант 8000 – оце вже маразм

коли в Польщі знімаю то в будь якого банку видає максимальну суму в розмірі "40 купюр найвищого номіналу"

а приват він же умний... треба *ля щоб людина стояла і цідила дольками в той час як черга матюкається типу "не вмієш користуватися – не лізь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.11.2016 at 17:18, Dima4s сказано:

ще і в гості кличе))
повістками))

А де вихідний номер? (не вказано)

Мокрої печатки, впевнений, також не було. Була якась ксерокопія.

Таку х-ню будь-хто міг прислати. ще й чомусь саме слово "приватбанк"  відмінюють.

Там нижче у @nickel-я зовсім інший стандартний бланк :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А де вихідний номер? (не вказано)

Мокрої печатки, впевнений, також не було. Була якась ксерокопія.

Таку х-ню будь-хто міг прислати.

 

будь-хто з печаткою привату. яка була на другій сторінці і на конверті цього листа щастя.
будь-хто з тих хто має паспортні дані і код інд? ще, до речі, цікаво, якого чорта приват персональні данні на таких папірцях друкує...ще один спосіб тиску?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Dima4s сказано:

будь-хто з тих хто має паспортні дані і код інд?

Зазвичай, такою фігньою від імені банку займаються колектори.

Стосовно ІПН і паспортних даних, все в інеті можна знайти у вільному доступі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, SunSeth сказано:

Дрібними це якими? Якщо 20-ки, то все правильно - банкомат за раз не може видати більше 40 купюр. 40*20=800 грн., тому й видало Вам 900 грн. за дві транзакції. 

 

Народ не гоніть! В приваті меньше соток нема давно. Картка іншого банку обмежується десь в таких сумах 900-1000 грн. для Прикладу Ощад\ексім. комісії нема, але маєш прокляцати скількись там разів, щоб банки мали між собою більшу к-сть транзакцій, і як наслідок більше внутрішніх комісій (клієнта не стосується)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vetalforever Вчера снимал  в банкомате Привата 100 грн, в наличии были копюры 20 и 200 грн.Банкомат в там таме маленьком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, Volyniaka сказано:

 

що цікаво, під статтею за посиланням - в коментарях посилання на РосБизнесКонсалтинг і статтю про Сбербанк (так-так, саме про москальський Сбербанк):
 

Цитувати

 

«Внимание, поступила следующая информация. Сейчас идут проверки в Сбербанке о приеме денег за коммерческую деятельность на карты. Причем звонят не тому кому приходят оплаты, а тем, кто вам переводит. Если кто-то скажет, что деньги перевел за услугу, даже за обучение, тогда вашу карту блокируют и карту того, кто переводил тоже. После блокировки штрафы и налоговая. Людей предупреждать бесполезно, любой просто растеряется. Проверка по всем городам очень мощная. Инфо из первых рук. Сейчас очень плотно взялись за физлиц и их доходы. Это дружеский совет», — следует из сообщения. (Здесь и далее пунктуация автора сохранена. — РБК.)

Подробнее на РБК:
http://www.rbc.ru/finances/18/11/2016/582eec959a79477f4011f69d


 

хоча мені важко уявити масові платежі на картки фізичних осіб "за навчання" чи "даже за обучение"

а стаття на РБК - Сбербанк спростовує цю "інформацію" )))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22 ноября 2016 г. at 13:35, SunSeth сказал:

Дрібними це якими? Якщо 20-ки, то все правильно - банкомат за раз не може видати більше 40 купюр. 40*20=800 грн., тому й видало Вам 900 грн. за дві транзакції.

50
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

дозволю собі себе процитувати (в дискусії):

On 11.08.2016 at 09:47, nickel сказано:

Порох скоріше відмовиться від чергового кредиту МВФ ніж втопить Приват, бо ФГВ не вигрібе Приват, а втоплений Приват потягне за собою решту банків. Ніякого кредиту МВФ не вистачить, щоб врятувати нашу фінансову систему від краху.

 

On 11.08.2016 at 11:30, rrid сказано:

якщо допустити безконтрольне банкротство - то так, проблеми у фінансовій системі будуть серйозні, але аж ніяк не крах. але ти забув про націоналізацію - це більш, ніж вигідно ;)

колись був такий банк у формі акціонерного товариства -  "Україна", дуже великим був як для нашої фінансової системи. не стало такого банку - і що, був крах фін.системи? Леман Бразерс також вважався то біг ту фол - і що? як це зашкодило гамериканському доляру чи гамериканській економіці?

 

питання Привата - це питання лише часу, але воно таке ж, як і в інших наших кептивних банків, тільки розмах більший - було залучено десятки мільярдів гривень коштів фізичних та юридичних осіб, а також рефінансування НБУ, і десятками мільярдів гривень кошти виводились з банку на афілійовані структури, тобто кредити в основному видавались Коломойському й Боголюбову. і банк буде платоспроможним до того моменту, поки кредитна заборгованість буде обслуговуватись - тобто поки в Коломойського й Боголюбова буде бажання платити по взятих кредитах.

звісно, що жоден банк, який щодня звітується в НБУ, не може виводити кошти без відома НБУ, а Приват, зважаючи на масштаби - не зміг би цього робити без погодження на найвищому рівні. тому Приват і має певний імунітет - бо може розповісти про всі схеми й розміри відкатів. але якщо справді це все муляє око МВФ - то всяко може бути...

 

і те, в що ніхто тут не вірив, за що мені тут мінуса ліпили, воно ж таки сталось?

ПАТ "Приватбанк" переходить у стовідсоткову власність держави

18.12.2016 | 23:29
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249597705&cat_id=244276429

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, rrid сказал:

дозволю собі себе процитувати (в дискусії):

 

 

і те, в що ніхто тут не вірив, за що мені тут мінуса ліпили, воно ж таки сталось?

ПАТ "Приватбанк" переходить у стовідсоткову власність держави

18.12.2016 | 23:29
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249597705&cat_id=244276429

 

чого не вірили. я в серпні то прочитав, подивився що пропонує приват і шо іноземні банки,  і дякую ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, rrid сказал:

дозволю собі себе процитувати (в дискусії):

 

 

і те, в що ніхто тут не вірив, за що мені тут мінуса ліпили, воно ж таки сталось?

ПАТ "Приватбанк" переходить у стовідсоткову власність держави

18.12.2016 | 23:29
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249597705&cat_id=244276429

 

Ткни носом де твої пророцтва мінусували. Відплюсую задроту кожен мінус, навіть якщо він не мій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 hours ago, rrid said:

і те, в що ніхто тут не вірив, за що мені тут мінуса ліпили, воно ж таки сталось?

Мудило в спортивних штанцях: А я тєбє говоріл, што когда-нібудь етот дєнь настанєт, ето будєт, а ти нє вєріла.
Люда: Якщо б знать, можно було б на тачці под'єхать. 

(с) Лесь Подерв'янський. Дохуя масла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, nickel сказано:

Відплюсую

не переживай, я горжусь своїми мінусами ;) та поправляли й без тебе

але як дуже сильно хочеш - можеш наприклад тут глянути:

але для історії - мене ті мінуси цілком влаштовують, виправляти їх не треба.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, rrid сказал:

не переживай, я горжусь своїми мінусами ;) та поправляли й без тебе

але як дуже сильно хочеш - можеш наприклад тут глянути:

але для історії - мене ті мінуси цілком влаштовують, виправляти їх не треба.

Чувак, а нічого, що тебе замінусили майже за 1,5 року до твого пророцтва? Та й не за пророцтво, а, напевно, за недолугий гумор. "Напевно", тому що моїх мінусів там немає, а вчинки інших людей я пояснити на 100% не можу. Але цей "гумор" я також плюсувати не збираюся.

Досі не розумію, якого милого ти мене цитував. Та й не цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, nickel сказано:

я також плюсувати не збираюся

1. Я вище написав, що твої плюси мені не потрібні.

2. На тій же сторінці, де "недолугий гумор" - мій пост про можливу націоналізацію ("пророцтво" краху банку, внаслідок бізнес-моделі), а також пости про те, що катастрофи від банкрутства Привату не буде. Буквально через один пост:

про всяк випадок, звертаю увагу, що про можливість націоналізації, як можливо найменш безболісний варіант "розрулення" ситуації з цим супер-кептивом, я написав, зокрема, 14.04.2015р. - не за півтори року ДО "пророцтва", а саме півтора роки тому, і було "пророцтво".

 

46 хвилин тому, nickel сказано:

Досі не розумію, якого милого ти мене цитував. Та й не цікаво.

та не парся ;) я також тебе далеко не завжди розумію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бізнес-моделі Бєні чи, скоріше, його вмінню захищати власний бізнес можна лише позаздрити. Бо по факту Приват не націоналізували, а купили за 5,5 млрд. доларів. Сьогодні Бєня обіграв усіх. Інші пилососи викачували бабло з своїх банків і потім їх банкрутили - і в цьому був весь бізнес. А Беня виводив гроші з банку лише для страховки, банкрутувати чи віддавати на націоналізацію банк він і не збирався. Позбуватися банку, який приніс майже 600 млн. грн. прибутку за 9 місяців роботи в 2016 році, треба бути ідіотом. І як бачимо страхувався він не даремно. Щоб отримати черговий транш МВФ Пеця таки націоналізував Приват, але Беня лише в плюсах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...