Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

9 часов назад, Zeuss сказал:

Якщо ще систему прив'язати до картки для виплат А-банку то взагалі пєстня. Але це просто припущення. Я поки возюкаюсь з власними рестартами, тому питання до фіналочки ще не курив. 

В чому пєсня, можна детальніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, vaz75 сказал:

В чому пєсня, можна детальніше?

 

Зняття в банкоматах любих банків країни без комісії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 hours ago, Zeuss said:

 

Зняття в банкоматах любих банків країни без комісії.

А що з Приватовськими якось інакше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, SunSeth сказал:

А що з Приватовськими якось інакше?

 

Я не знаю як зараз. Раніше не було такого виду картки. Окрім якоїсь персонально зарплатної. Комісія навіть у власних банкоматах на зняття складала 1%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Zeuss сказано:

Я не знаю як зараз. Раніше не було такого виду картки. Окрім якоїсь персонально зарплатної. Комісія навіть у власних банкоматах на зняття складала 1%.

а тепер в Привата дві стандартних карти - Універсальна і Карта для виплат (КДВ)

Універсальна замінила собою кредитки (практично з тим же функціоналом), а зарплатна карта стала КДВ, тільки КДВ має ширший функціонал, і видають її всім бажаючим.

вже не один рік, по стандартних тарифах будь-який вхід (поповнення) на КДВ (крім ЗП і соц.виплат і т.п.) - комісія 0.5%, зняття в будь-якому банкоматі на території України - комісія 0% (для гривні, бувають і валютні КДВ).

 

А-Банк і Приват - мають дуже схожий набір свої базових банківських продуктів, тарифи, ставки за депозитами.

Деякі (злі) язики стверджують, що не так давно Коломойських "продав" А-Банк Суркісам, тільки заради зміни вивіски номінального власника

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.10.2016 at 10:34, vaz75 сказал:

Вивчаю це питання.

Але чим зручний був ПБ-териінал. Акумульовані термінальні кошти на рахунку я використовував для сплати офіційних накладних постачальникам і закриття кредитного ліміту особистої картки. Крім того з р\р платив податки. Тепер для офіційних розрахунків треба р\р поповнювати готівкою чи з особистої картки, а це комісія знову ж таки.

Поки найвигіднійший екваринг в Аваля (Райфайзен).

Тобто: сам еквайринг той самий 300 грн\міс, 2% від обороту. Але обслуговування поточного рахунку 40 грн при вихідних операціях, 60 грн без цих операцій (Приват - 100 грн. постійно); три будь-які платіжки безкоштовні, далі 3грн. платіжка на інший банк ( ПБ - 3 грн одразу, на інший банк), всередині банку платіжки безкоштовні. Тобто економія невелика, 66 грн. але вона є.

Особистий менеджер в ПБ - то так, фікція. Тричі їй телефонував і отримував відповідь: "а що, вам начальник відділу не передзвонював? Я йому нагадаю". А коли я їй сказав, що завтра поверну термінал, вона сказала: "без проблем, приносьте". Ось тут я відчув, що значимість моя, я клієнта ПБ = 0.

Не знаю як в інших банках, але цей мені став неприємним вже на рівні підсвідомості, хоча ніяких конфліктів і спірних питан за 5-ть років як ПП і 12 як користувача, не було. Я порахував, що в жовтні я приніс прибутку ПБ 784 грн. ( це не оборот). Зараз хочуть при тих самих показниках 926 грн. (ріст 18%). Що буде далі, не відомо.

Це особисто моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, 60 грн. енкономії і купа народу не захоче розраховуватися "національною"  карткою  ПБ бо программа бонус плюс  не працює.  Завжди "уміляли" такі економісти. Крім дого дехто остегігається сувати магнітну картку в приймач іншого банку, і правильно робить.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Банку "Південний" еквайринг 300 грн\міс, 2,1% від обороту, можна для ФОП відкрити рахунок 2605 картковий, вартість відкриття рахунку - 5 грн, платіжка за межі банку - 8 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Harddriver сказал:

Блін, 60 грн. енкономії і купа народу не захоче розраховуватися карткою бо программа бонус плюс  не працює. Завжди "уміляли" такі економісти.

 

Що? Ти хоч маєш POS-термінал? Я цю програму (бонус +) выдключив давно, бо не вигідна (додаткового притоку клієнтів не дає зовсім). Вона цікава одному зі ста. Більшість про неї не в зуб ногою. А ті що й знають, особливо не переймаються і розраховуються карткою. Це з особистих спостерігань.

І да. для мене 60 грн - це те ж гроші. Зараз важко розкидатися ним наліво\направо. Я краще дитині лишнього кіндера, ляльку чи гру куплю, ніж віддам банку, який мене не поважає.

З дрібниць складається все життя, і нехтувати ними не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, vaz75 said:

Що? Ти хоч маєш POS-термінал? Я цю програму (бонус +) выдключив давно, бо не вигідна (додаткового притоку клієнтів не дає зовсім). Вона цікава одному зі ста. Більшість про неї не в зуб ногою. А ті що й знають, особливо не переймаються і розраховуються карткою. Це з особистих спостерігань.

Не знаю, як хто, я, наприклад, з двох точок виберу ту, де є термінал Привату, а якщо є Б+, то тим більше. Ти сьогодні зекономиш 60 грн. на банку, завтра втратиш кілька десятків клієнтів, які б тобі принесли більше. І справа тут не в любові/не любові до Привату, а тому що клієнту зручно, тому що вигідно, тому що технологічно, тому що монополія ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, SunSeth сказал:

Не знаю, як хто, я, наприклад, з двох точок виберу ту, де є термінал Привату, а якщо є Б+, то тим більше. Ти сьогодні зекономиш 60 грн. на банку, завтра втратиш кілька десятків клієнтів, які б тобі принесли більше. І справа тут не в любові/не любові до Привату, а тому що клієнту зручно, тому що вигідно, тому що технологічно, тому що монополія ))

Не говори дурниць. Яка різниця тобі, як покупцю в якому терміналі розрахуватися в ПБ чи іншого банку? Що для тебе міняється?

Там де "Бонус +" - да, згідний, але за умов, що в іншій точці, де немає "бонус +", ціна на такий же товар як мінімум така ж або вища. Але відкрию тобі таємницю ( :) ) - "бонус+" для клієнта забивають в націнку на товар\послугу,  і зачасту в точці, яка може собі дозволити "бонус+" (а зараз підключається ця опція тільки на 5% і вище, раніше було від 2%), в того ціни на анлогічний товар вищі.

Я розповідав з власного досвіду: рік тягнув "бонус+" на 4% (це, на хвилинку, все за власний кошт, а не банк такий щедрий). Ніякого притоку "бонусників" особливо не було, лише втрата 4%, більше того, дууууже багатьом клієнтам виконував функціїї банку, розповідав що то за "бонус+" і з чим його їдять, були й такі, у яких на бонусних рахунках було до 300 гривень і коли я розраховував їх з того рахунку, вони прозрівали. Я вже понад 2 роки не маю "бонус+" і не відчув зменшення розрахунків терміналом, а навпаки.

Проста математика: щоб продати товар через термінал на 100 грн постійному клієнту з 10% знижкою маючи "бонус+" 5% треба втратити 10+5+2=17% тобто 17 грн. (це я ще не рахую плати за обслуговування терміналу і рахунку). Припустимо націнка складає 30% (собівартість =100/1,3=77 грн.). Тобто заробіток складе 23-17=6 грн чи 8 % націнки. Дуже заробиш? Тому щоб тримати більш-менш конкурентну ціну (не збільшувати націнок) і не втрачати постійних клієнтів (не зменшувати знижок) я відмовився від "бонус+".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 ти пишеш про свій конкретний випадок, а воно буває по різному. Не знаю чим ти торгуєш, мабуть що не продуктами першої необхідності... Чому знову ж я, не кажу за всіх, щодня купую продукти в "Експрес Там-Тамі" і не купую їх у "Нашому краї", хоча у "Краї" черги менші і ціни більш-менш однакові, відстань до обох однакова пояснювати треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, SunSeth сказал:

@vaz75 ти пишеш про свій конкретний випадок, а воно буває по різному. Не знаю чим ти торгуєш, мабуть що не продуктами першої необхідності... Чому знову ж я, не кажу за всіх, щодня купую продукти в "Експрес Там-Тамі" і не купую їх у "Нашому краї", хоча у "Краї" черги менші і ціни більш-менш однакові, відстань до обох однакова пояснювати треба?

Невже ж через Приватовські термінали? (іронія)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 hours ago, SunSeth said:

щодня купую продукти в "Експрес Там-Тамі" і не купую їх у "Нашому краї", хоча у "Краї" черги менші і ціни більш-менш однакові, відстань до обох однакова пояснювати треба?

Дивно що людина з таким рівнем жадібностіекономії не порівнює ціни по кожній позиції щодня :) ну і не рахує свій час, витрачений на більші черги

 

А по темі розмови – постійно розраховуюся карткою привата, але жодного разу не забивав собі голову такими питаннями як "чий термінал" та "наявність Б+".

І як працював в торгівлі то Б+ теж був вимкнений щоб не піднімати ціну ще вище. І не пригадую за три роки щоб хтось сказав "ааа, нема Б+ – піду в інший магазин". Щоб поставити Б+ то треба підняти вартість товару. Навіщо мені вищі ціни, а клієнту переплата конвертована в Б+ ?

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 12.11.2016 at 12:32, Zeuss сказано:

Навіть коли ти йдеш з ПБ, ПБ залишається в середині тебе)

ще і в гості кличе))
повістками))
01e7287aef4b4f88b5566a34c906b690.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Dima4s сказал:

ще і в гості кличе))
повістками))

Пф. Приват і покійників кредитує. Людина померла в 2008 році, а в 2010 ще отримала кредит.

2016-10-31 21-34-37.JPG

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з того світу кличе)
дивно що без відсотків...
я тут десь в темі вже показував як приват з тисячі кредиту зробив 18 тисяч відсотків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні в банкоматі ПБ перед мною жіночка хв десять щось клацала... виявляється тепер одна транзакція не може перевищувати 750 грн. щодо обмежень на добу не знаю

ковчег іде на дно?
 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, maja said:

сьогодні в банкоматі ПБ перед мною жіночка хв десять щось клацала... виявляється тепер одна транзакція не може перевищувати 750 грн. щодо обмежень на добу не знаю

А Ви в тієї жіночки не запитали з картки якого банку вона знімала готівку?

 

Буфер обміну01.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Пф. Приват і покійників кредитує. Людина померла в 2008 році, а в 2010 ще отримала кредит

заради справедливості - в приєднаному малюнку написано, що кредит було взято до смерті, і ніде не вказано, що людина померла в 2008-му році, а не після дати зазначеного договору...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, rrid сказал:

заради справедливості - в приєднаному малюнку написано, що кредит було взято до смерті, і ніде не вказано, що людина померла в 2008-му році, а не після дати зазначеного договору...

Ага до смерті, а саме "кредитні зобов'язання, які виникли внаслідок укладання кредитного договору №*** від 25,11,2010". Тільки людина померла у 2008 році. Міг би викласти скан свідоцтва про смерть, але з заретушованими ПІБ, воно тобі нічого не доведе. Та й не бачу сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Міг би викласти скан свідоцтва про смерть, але з заретушованими ПІБ, воно тобі нічого не доведе. Та й не бачу сенсу.

то нащо викладати те, що ніхто не буде доводити? в цьому справді немає сенсу.

могла бути опечатка в тексті, міг хтось скористатись кредиткою після смерті, могла й бути помилка, міг бути й умисел...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rrid сказал:

могла бути опечатка в тексті, міг хтось скористатись кредиткою після смерті, могла й бути помилка, міг бути й умисел...

Фсьо як ти пишеш, ога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, nickel said:

Фсьо як ти пишеш, ога.

Ну так напиши коротко, що за кредит і звідкіля він взявся. Чи це таємниця за 7 замками?

 

Дружині колись на старі соціальні картки теж кількасот боргу повісили, тому Привату я не зовсім "довіряю" :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...