Перейти до змісту

У під'їздах не гадити!


bidzyura

Рекомендовані повідомлення

На одному з Луцьких під'їздів:

Взято звідси

Особливо вражає один коментарів на УП:

"Так это же из Луцка сюжет! Это же многолетняя проблема этого городка. В некоторые подъезды в этом городе жильцы заходят только в резиновых сапогах, потому что экскриментов там по щиколотку. В квартирах вонь стоит неописуемая, никуда от нее не спрятаться. Под эти запахи пищу готовят на кухнях, спят в спальнях, отдыхают в гостиных. А еще в Луцке местные любят испражняться с балконов. Когда темно, того и гляди под струю попадешь или блин какашечный."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

Ти чого поширєш цю херню? Мало вже однієї теми на борді? Тобі 2 рочки? З каки і пісі смієсся?

Чи хочеш більше повідомлень штибу?

Вова _ 17.11.2010 18:46

Хто бы сомневался! Западенцы все засранцы!

Ти що не розумієш що підігруєш провокаторам? Коли ви вже хохли порозумнішаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти чого поширєш цю херню? Мало вже однієї теми на борді? Тобі 2 рочки? З каки і пісі смієсся?

Чи хочеш більше повідомлень штибу?

Вова _ 17.11.2010 18:46

Хто бы сомневался! Западенцы все засранцы!

Ти що не розумієш що підігруєш провокаторам? Коли ви вже хохли порозумнішаєте?

Хеей!

Заспокойся!

Чого так завівся?

Мова йде все ж про рідне місто,й на форумі цього ж міста є цей сабж.Дивись відео,коменти десь там можеш не читати.

Цікаво де саме це в Луцьку є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас на під'їзді вже давним-давно стоїть кодовий замок,про вище описане явище вже встигли й призабути.

Цікаво інше:якщо поставили таке табло,то чому не вистачило грошей на нормальний замок у під'їзд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво інше:якщо поставили таке табло,то чому не вистачило грошей на нормальний замок у під'їзд?

Ти що справді такий тугодум? І те що лінк спочатку зявився на life.pravda.com.ua а не на цьому форумі теж ні про що не говорить? І закадрова мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво інше:якщо поставили таке табло,то чому не вистачило грошей на нормальний замок у під'їзд?

Ти що справді такий тугодум? І те що лінк спочатку зявився на life.pravda.com.ua а не на цьому форумі теж ні про що не говорить? І закадрова мова?

Щось ти занадто близько все до серця приймаєш. Max видихай!

У тебе ще піна з роту не тече? Маньяк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Max:

Слухай,я не збирався підводити ніякого політичного підтексту до цієї теми.

Мова лише про те,що на всеукраїнському ресурсі з'явилась інформація про ЛУЦЬК! Суть теми у тому аби вияснити за допомогою тих же лучан чи таке справді є й де це знаходиться!

Ти хоть слідкуєш за тим у якому розділі ця тема була створена?

Це не політика!

А твій радикальний світогляд вже тут нікому не цікавий.Ти бачиш те про що думаєш,іноді слід абстрагуватись від власного маразму й сприймати життя простіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одні гадять у підїздах інші на форумах, що зробиш таке життя :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай,я не збирався підводити ніякого політичного підтексту до цієї теми.
Це не політика!

Це я зрозумів. По факту ти пішак в чужій грі... А ти цього не хочеш чи не можеш зрозуміти.

А твій радикальний світогляд вже тут нікому не цікавий

Ключове слово. Ніхто не хоче ризикувати своєю Д при новій владі. Психологія "вишиванщика", психологія хохла.

Мах прежде чем что то орать научись не гадить на форуме

Тебе сопляка забув спитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bidzyura заскільки знаю за своє життя в Луцьку, я ще ні разу не бачив лайна в будинках (в яких я бував, а це багато). Я не знаю, де таких дибі*ів понабирали, які сру*ь на кожному кроці. Я згоден з тим, що вночі бухають по дворікав і ржуть як коні (в третій годині ночі - я гарантирую это!). Я гадаю що до таких вчинків людина не може дійти. А ось "під заборчік" чи "під кустік" відійти відлити - будь-ласка.

З.І.

В кожному будинку є свій специфічний запах. Деякі звикають до нього, як до брудних і темних ліфтів. І взагалі ці вивіски нічого не дадуть. Народ це ж робить, а потім дивується, чого лайно в будинках плаває.

З.З.І - В калошах у нас ніхто не ходить. І лайна стільки нема. "Любітєлі преувелічівать".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може помиляюсь, але складається враження, що це звичайна проекція. хтось тупо погнав...так само як мах тут про хохлів :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені також здається, що це якийсь фейк. ніякого табло ніхто б не встановлював у під'їзді. це гон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивний будинок що всі пісяють з балконів. Мо то відділення в лікарні інорезніків ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не помиляюсь, то це під'їзд в самому центрі міста, дворик біля "Пано". Вчора бачив там таке табло. Але сумніваю, що це ставили жильці, бо там розміщено купа фірм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в цій темі треба доказати невідомому коментатору, що Луцьк європейське місто де з під'їздами все ОК?

не варто перейматись через всякі дурні коментарі, нормальні люди знають, що зассаних під'їздів вистачає і в таких культурних містах як Київ, Львів, Одеса, Харків і т.п. В КОЖНОМУ місті (і селі) є своя бидло-гопота, яка напившись пойла живого пива робить свою чорну справу в ліфтах і під'їздах.

А табло супер! :lol: :lol: :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гамно в підїздах від собак яких хазяєва ведуть на прогулку а ті чогось недобігаючи надвір кладуть купи прям в підїзді, також можуть срати бездомні собаки яких прикормили деякі жителі підїзду (всякі довбануті бабки і діти), як у випадку мого підїзду. А обосцані ті підїзди до яких найближче розміщені всякі нічні магазинчики, в них сцуть малолєткі-алкаши які по пів ночі стоять між поверхами, пють пиво, водку, курять, жруть сємкі і тд. І ніякі кодові замки непомагають, це тільки дарма викинуті гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Если я, ходя в уборную, начну, извините меня за выражение, мочиться мимо унитаза и то же самое будут делать Зина и Дарья Петровна, в уборной получится разруха. Следовательно, разруха сидит не в клозетах, а в головах»(с).

професор Преображенський з "Собачого серця":

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

99.99% відео "Динамос хуліганос ультрас" які тут недавно були.... Тепер розумію, чого їх правоохоронці човпуть. Такого в місті наробили - не проти їх полінякою по спиняці, хоч і негуманно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відео можливо і розвод але проблема туалетів у місті таки існує ! проблема загаджених під"їздів також є - суджу по колишньому своєму рідному будиночку - Соборності 24

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та вроді і туалетів в місті достатньо, для прикладу по Соборності: на Північному ринку, біля Гостинця, на Варшавському ринку, в Там-Тамі, а також у всіх кафе, барах (а їх там достатньо від Мальвіни до Брами)... тобто дійсно, діло не в кількості туалетів, а в свідомості...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не помиляюсь, то це під'їзд в самому центрі міста, дворик біля "Пано". Вчора бачив там таке табло. Але сумніваю, що це ставили жильці, бо там розміщено купа фірм.

100% це там. Сьогодні там показувало температуру повітря.

Учасники "Квартирника" мають впізнати. На записах ті ж самі двері. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...