Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Перелік адрес за якими буде можливість підключення до мережі airbites.net через 1 - 2 місяця

В.интернационалистов 1, 2, 4, 6

Відродження 41, 41а, 41б, 43, 45, 45а, 47, 49, 51, 53, 55

Гордіюка 20а, 27, 29, 31, 33, 33а, 35

Молоді 4, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 14, 19а

Соборності 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 28, 30, 30а, 32, 32а, 32б, 34, 36

Сухомлинского 2, 4, 4а

К. Карого 1, 9

Крымского 6, 8

Карбишева 2б

Кравчука 1, 3, 5, 7, 11, 16, 18, 20, 22, 24

Конякіна 7, 9, 9а, 9б, 11, 11а

О. Гончара 3, 3a, 5, 9

Липинского 1, 2, 3, 5, 15

Чорновола 2, 2б, 2в, 4, 6, 8, 9a, 10, 14, 22, 26, 28, 30

Федорова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@ розказуй про проблему не тут на форумі а краще позвони до них і все розкажи , тоді будуть шось думати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Якшо відрізати, приїдуть фіксити.

Там їх і з сокирою можна спіймати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а таку послугу як "постійний ip" вони надають?

чи там і так постійні ip ????

Змінено користувачем Oli
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli ір постійний, привязується за мак адресою мережевої картки.

і ір зміниться лише із заміною мережевої карти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli ір постійний, привязується за мак адресою мережевої картки.

і ір зміниться лише із заміною мережевої карти?

саме так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це радує..

а якщо я деколи сиджу з ноутбука і з ПК, що тоді робити?

В такому випадку купляєш простенький роутер, наприклад dir300. Все швидко налаштовується і працює без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моє повідомлення проігноровано?

Знаешь все проблемы сам... Знаешь, что аербайт рванул кабеля... , знаешь, что завтра все востановят...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕ ЗНАЮ, чому одразу не зробили. Коли взнали, що кабель явно пошкоджений. І це не електричний чи телефонний, де "скрутки" проходять. Тим паче, відстань від ящика до квартири не 50-80 метрів, а значно менша, можна було і замінити.

Зрештою мова не про Білайн у цій темі, а про Інших. Обіцяли сьогодні замінити кабель. не пройшло і 2-х діб...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З сокирою - і всі 3 оптичних кабеля одним ударом!

Якшо відрізати, приїдуть фіксити.

Там їх і з сокирою можна спіймати :)

Здравствуйте Zheny@ и глубоко уважаемая Администрация этого всеми любимого BOARD.Lutsk.ua прочитал все посты по этому поводу и могу с уверенностью сказать что никакой культуры общения у администрации я не наблюдаю, такого рода посты в вашем статусе и положении говорят о том что скорее всего, вы или никогда не допускаете ошибок или думаете что по отношении к вам никто не смеет этого сделать. Все мы люди и все мы ошибаемся, рано или поздно. Поверьте, ни один сотрудник компании Airbites специально не будет вредить, рвать, обрезать и т.п., потому что мы знаем, на сколько это тяжелый труд протягивать кабеля, будь то оптоволоконный кабель или UTP. Я от лица нашей компании могу уверить вас в том что мы сожалеем о том что случилось, и конечно же если бы вы не писали об этом инциденте на форуме а сразу же позвонили в офис нашей компании наши специалисты в кротчайшие сроки устранили бы проблему которая была вызвана по нашей вине. ПОЖАЛУЙСТА перезвоните в офис продаж по телефону 77 27 77 и оставьте информацию о вашем адресе и по возможности ваш контактный телефон, мы обязательно свяжемся с вами и найдем правильное решение в этой сложившейся ситуации.

P.S.

Со всеми пожеланиями, вопросами, проблемами (которые в какой то мере касаются Интернет провайдера Airbites) обращайтесь пожалуйста по телефону 77 27 77 или оставляйте информацию на НАШЕМ ФОРУМЕ Спасибо.

Всем Отличного Предпраздничного Настроения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kernel, справа не в культурі спілкування чи підписах під аватаркою. Це все дим.

На той момент коли інет пропав- вашим працівникам було зроблено зауваження, типу "У мене пропав інтернет, що ви там робите в щитках, що всі вони відчинені!?" На що було отримано відповідь, що " Ми представники Airbites, прокладаємо інет вашим сусідам, і ніякого відношення до обриву інету НЕ МАЄМО. " Хоча вчора були спеціалісти із Beeline і вияснили причину. Кабель таки був пошкоджений. Оскільки ніхто окрім працівників Airbites на той момент не знаходився на горищі будинку біля ящиків, і інет пропав саме тоді, коли вони там щось робили (Сунули кабель), то висновок напрошується сам. Про спеціальне пошкодження працівниками Airbites я ніби то ніде й не казав.

Інтернет полагодили сьогодні, перетягнувши кабель повністю. Якщо Вас, Kernel, цікавлять обставини пошкодження та їх характер - зверніться до представників компанії BeeLine їх тут на форумі вистачає. Вони детально пояснять, що і як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова послуга.

"Шановні користувачі! Ми раді повідомити про те, що Airbites, спільно з компанією "Нові комунікації", запроваджує нову послугу - Інтернет-телефонія.

Тепер ви зможете здійснювати дзвінки на мобільні і стаціонарні телефони усього світу, використовуючи інтернет-підключення від Airbites за найбільш економними тарифами.

Використання Інтернет-телефонії можливе як на комп'ютері абонента, використовуючи программу-телефон, так і за допомогою IP-телефону.

Всі дзвінки іншим користувачам Airbites безкоштовні. Тарифи на дзвінки на стаціонарні і мобільні телефони усіх країн світу ви можете переглянути нижче."

тарифи.doc (вибачте за криву таблицю)

Змінено користувачем NoGood
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нет пропадає по вині працівників компанії конкурента це звичайно прикрість,

але думаю що любі проблеми такого роду, можна вирішити принаймі за сутки,

як що компанія дорожить своєю репутацією, і не важливо чи стіна обвалилася,

чи алкашня провода порізала, а може миші погризли а монтери дорвали дрота буває всяке.

А це має бути так,

є проблема в клієнта - скоренько вирішили і забули про неї.

а чого і як це вже технічні питання до спеціально навчених людей які працюють в компаніях.

ТАК що я небачу ніякої проблеми!!!!

А от коли на Даті в наглу під кінець кожного місяця,

рубали швидкість з 512 до 130 а заплатив за 512 ото херня нездорова!!!!!

звониш а вони морозяця мол це не ми оооооо це була ПРОБЛЕМА, яку я вирішив розірванням договору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

як Я і обіцяв пишу про глюкі на Airbites,

обіцяна швидкість закачки 10 мегабіт, зараз вже третій день швидкість 30 мегабіт,

маже що налаштовують ? але глюк приємний! ги ги ! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як Я і обіцяв пишу про глюкі на Airbites,

обіцяна швидкість закачки 10 мегабіт, зараз вже третій день швидкість 30 мегабіт,

маже що налаштовують ? але глюк приємний! ги ги ! :)

А Ви випадково там не працюєте?? ))) Реклама хороша! Думаю, поки що, мало абонентів в провайдера. Як буде більше, може і проблеми виникнуть . як раніше, в Білайна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи буде можливість підключення по Волі, якщо так то коли, оскільки білайна так за пів року і не з'явилося...%)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білайн до мене (Київський м-н) тягнеться через увесь проспект Волі.

Дивно, як це він вас не зачепив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...