Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Соборності буде,зокрема 13б?

Коли?

Вже є можливість підключення в даному районі але поки Сюди вона не вписана :rolleyes:

Район Львовской и Потебни - снова отпадает? :)

якщо з'явиться інформація по даному району то я дам знати)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувайте народ що ми будем ще надавати ip телебачення яке вже включаэться в вартiсть тарифного плану, цк не мало не багато аж 80 каналiв серед яких буде даже славнозвiсний дiскаверi :) Ну й звичайно абсолютний безлiм без обмежень трафiку i два iгрових сервера)))

Билайн тоже будет предоставлять услуги IPTV в Луцке, вопрос когда? А вы когда будете?

даний ресурс знаходиться в тестовому режимі... коли послуга стане доступна я повідомлю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по ул. Конякина когда будет возможность подключения квартир?

З.Ы. интересует 9а, 9б, 9.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соборності буде,зокрема 13б?

Коли?

Вже є можливість підключення в даному районі але поки Сюди вона не вписана :rolleyes:

Район Львовской и Потебни - снова отпадает? :)

якщо з'явиться інформація по даному району то я дам знати)))

Було б добре якби в цьому чи наступному місяці на цих вулицях зробили б. З задоволенням підключився Укртел хороший тіко АДСЛ уже себе вичерпав нема куди його більше розвивати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соборності буде,зокрема 13б?

Коли?

Вже є можливість підключення в даному районі але поки Сюди вона не вписана :rolleyes:

Район Львовской и Потебни - снова отпадает? :)

якщо з'явиться інформація по даному району то я дам знати)))

Було б добре якби в цьому чи наступному місяці на цих вулицях зробили б. З задоволенням підключився Укртел хороший тіко АДСЛ уже себе вичерпав нема куди його більше розвивати.

А то только на Потебни и Львовской - УТ и Визор, других предложений нету, билайн обещали до конца лета, но так и не сделали, так что надежда на вас:)

Змінено користувачем noto
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соборності буде,зокрема 13б?

Коли?

Вже є можливість підключення в даному районі але поки Сюди вона не вписана :rolleyes:

Район Львовской и Потебни - снова отпадает? :)

якщо з'явиться інформація по даному району то я дам знати)))

Було б добре якби в цьому чи наступному місяці на цих вулицях зробили б. З задоволенням підключився Укртел хороший тіко АДСЛ уже себе вичерпав нема куди його більше розвивати.

А то только на Потебни и Львовской - УТ и Визор, других предложений нету, билайн обещали до конца лета, но так и не сделали, так что надежда на вас:)

Білайн навіть і не збираль прокладати на Львовську сказали шо за мало будинків, я звязувався з однимм із їхніх представників. ТАк шо надія тілько на AirBites, я зразу на швидкості 80 мегабіт би стартонув, я за укртел плачу 200 грн за 17/1 фактичних, а тут таке так що хлопці чекаємо Вас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то только на Потебни и Львовской - УТ и Визор, других предложений нету, билайн обещали до конца лета, но так и не сделали, так что надежда на вас:)

І як це воно буде виглядати? Свічі на стовпах будуть висіти і провода езернет від стовпів до приватних будинків будуть натянуті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то только на Потебни и Львовской - УТ и Визор, других предложений нету, билайн обещали до конца лета, но так и не сделали, так что надежда на вас:)

І як це воно буде виглядати? Свічі на стовпах будуть висіти і провода езернет від стовпів до приватних будинків будуть натянуті?

Ну в принципі варінтів як саме зробити є багато, по перше Потебні і Даньшана там є достатня кількість будинків для підключення і багато народу просто матюкається від Візора. Вот наприклад я пілдключався до Візора по оптиці і що толку як вони нормальний сервіс немложуть забеспечити,тут ніочго не вдієш.

А меі важливо шоб підключити Львівська 61, тоді я до совго привтного метів 150 кабеля можу кинути і буде все люкс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У моїй глуші є можливість підключитися до оптоволокна!!! Підскажіть чи варто вибирати цей провайдер!!???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У моїй глуші є можливість підключитися до оптоволокна!!! Підскажіть чи варто вибирати цей провайдер!!???

В глуші оптоволокна небуває зазвичай, поганенька тел. лінія це в кращому випадку. І що то за такий провайдер без назви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, в більшості лучан хоч вибір є. В нас, на Суворова, УТК монополіст. Тому велкам до нас. Особисто я маю змогу чекати (на халявному і повільному вайфаю) тілько до кінця року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив сьогодні заключати договір з airbites. Відразу розкажу деякі ньюанси.

1. ДОговір заключається на 1 рік, акційне підключення коштує 1 грн., але при розриві договору до 1 року абонент змушений сплатити компанії 450 грн ( підключення без акції). АйПі постійний, проплати поки через банк, IPTV в процесі запуску ( У Львові уже є, за ті ж гроші). Змінювати тарифи протягом 1 року можна тільки в зростаючому порядку. На даний момент у них лежить 10 договорів про підключення (конфеденційна інформація)).

2. А тут саме цікаве. Мені дозволили 1 місяць покористуватися їхнім інетом а потім вирішити чи заключати той самий договір на 1 рік !! По суті, нічого не втрачаю.

Поки що мені все подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив сьогодні заключати договір з airbites. Відразу розкажу деякі ньюанси.

1. ДОговір заключається на 1 рік, акційне підключення коштує 1 грн., але при розриві договору до 1 року абонент змушений сплатити компанії 450 грн ( підключення без акції). АйПі постійний, проплати поки через банк, IPTV в процесі запуску ( У Львові уже є, за ті ж гроші). Змінювати тарифи протягом 1 року можна тільки в зростаючому порядку. На даний момент у них лежить 10 договорів про підключення (конфеденційна інформація)).

2. А тут саме цікаве. Мені дозволили 1 місяць покористуватися їхнім інетом а потім вирішити чи заключати той самий договір на 1 рік !! По суті, нічого не втрачаю.

Поки що мені все подобається.

Нехай підведуть до мене і буду в них стопудовий клієнт. А беру завжди тарифи по масимуму. А з таким умовами то це взагалі конфетка... :rolleyes:

Завтра піду до них на Винниченка буду вести мову.. Побачим що вони скажуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У них тоже используется ВПН для подключение к интернет? Или авторизатор? По какой технологии у них интернет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У них тоже используется ВПН для подключение к интернет? Или авторизатор? По какой технологии у них интернет?

Цього я не вияснив. 77-27-77 тут все скажуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У них тоже используется ВПН для подключение к интернет? Или авторизатор? По какой технологии у них интернет?

Цього я не вияснив. 77-27-77 тут все скажуть

У них підключення через IP? Чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказали що АйПі постійний, значить через АйПі??

Змінено користувачем NoGood
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У них підключення через IP? Чи як?

А як можна підключитись без ІР? :jeer:

Трішки не так виразився. Раз IP постійне відразу дають без додаткої плати як це в укртелі то це взагалі супер крута шняла...

По першге буває таке шо введенна IP, MAC, DNS це не останні дії які потрібно робити, буває для тго шоб вберегтився від злоумишленнків привязуьб картку мережеву, не помню як це називається я в Візорі колись с таким стикнувся, а буває шо крмі того шоб полазити в інетрі тобі зарзу вискакує віконечко в якому вводиш совї логін і пароль і тілько тоді є повний доступ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Нет не какого VPN.

2. Авторизация происходит, ввиде Вы получаете серую ип Вас заварачивает на страницу авторизации вводите лоигн пароль, переподключаетесь и получаете реальную ип и пользуетесь интернетом.

3. FTTH понятным языком ethernet.

4. IPTV находится в стадии тестирования пока оно бесплатно, желательно иметь тарифный пакет с скоростью до 50 Мбіт/с, так как один канал занимает полосу до 10 Мбит/с и он очень чуствительный к потерям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Нет не какого VPN.

2. Авторизация происходит, ввиде Вы получаете серую ип Вас заварачивает на страницу авторизации вводите лоигн пароль, переподключаетесь и получаете реальную ип и пользуетесь интернетом.

3. FTTH понятным языком ethernet.

4. IPTV находится в стадии тестирования пока оно бесплатно, желательно иметь тарифный пакет с скоростью до 50 Мбіт/с, так как один канал занимает полосу до 10 Мбит/с и он очень чуствительный к потерям.

А це дуже добре тобто навіть якщо у вас вкрадуть IP і так то далі вони кроку ступити без логіна і пароля вступити не зможуть...

Скоріше б уже у на появилась можливість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я договір уже заключив. До кінця тижня зроблять! От тоді і поділюся враженнями)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Авторизация происходит, ввиде Вы получаете серую ип Вас заварачивает на страницу авторизации вводите лоигн пароль, переподключаетесь и получаете реальную ип и пользуетесь интернетом.

Тут ключове слово - 'переподключаетесь'.

Вимикать і вмикать мережву карту?biggrin.gif

Якщо людина не користується вебом, а для прикладу, сидить тільки в асьці - нафіга їй кожен раз заходить на сайт і авторизовуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Авторизация происходит, ввиде Вы получаете серую ип Вас заварачивает на страницу авторизации вводите лоигн пароль, переподключаетесь и получаете реальную ип и пользуетесь интернетом.

Тут ключове слово - 'переподключаетесь'.

Вимикать і вмикать мережву карту?biggrin.gif

Якщо людина не користується вебом, а для прикладу, сидить тільки в асьці - нафіга їй кожен раз заходить на сайт і авторизовуватись?

Тут ви не праві автризація проводиться одноразово, і повторна авторизація буде потрібна тільки після переустановки віндовса :blush:

Змінено користувачем Ruslyk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...