Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

в черговий раз перевіряючи свою поштову скриньку

Мдя, я только со второй попытки понял, что речь идёт об обыкновенном почтовом ящике, с прорезью на панельке, и с ключиком на дверке.В первый раз ассоциация сработала на какой то Mail,Gmail и прочие сервисы.

А ведь когда то я сам выписывал по несколько десятков газет и журналов, и письма бумажные приходили, живые...а не мёртвое мерцание монитора, и безликий документ микрософт ворд или эксель...Ностальжи,итить его в три коленки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

а я колись в пошуках позитиву написав в гуглі "позитивные новости" (спершу написав українською, але нічого не видало цікавого) і натрапив на сайт http://gooodnews.ru, виявилося не я один дійшов до висновку, що непогано було б мати сайт з виключно позитивними новинами

от наприклад 

Один миллион жирафов

http://gooodnews.ru/content/view/2158/35/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знайшла підробіток, який мені приносить духовне і матеріальне задоволення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! про паперові листи можна стільки говорити! Скільки неймовірної радості приносять такі листи!

Так, я пам'ятаю це незабутнє враження. Це було рівно 15 років тому... Отримав першу в житті зарплату, на крилах щастя лечу додому. А тут ще й лист паперовий в поштовій скриньці... повістка з військового комісаріату. Скільки неймовірної радості приносять такі листи! Йопт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Листи в армію (ну був я там) - самі очікуваніші, і ще листи з архівів... мама зберегла листи коли вона була на курсах, а я в 6 років їй писав - це щось...

Slavco, а листи з армії, це взагалі шедевр! Ніколи не забуду братові листи, а служив він не в Україні. На листочках з зошита в клітинку. І найбільше вражали малюнки, лише по них було до болю відчутно, як він скучає за домом. А малював наш двір, кімнату з найменшими деталями, відтворюючи з пам'яті на папері в клітинку.

Теж маю коробочку-архів, де зберігаються листи, запрошення, привітальні листівки. Корисно перечитувати іноді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Снилось мне неожиданно выпал снег

В мире наступили тишина и свет

Свет и тишина, покой и белый снег

Жаль что это только снилось мне

Снилось мне: по притихшему городу

Проплывало медленное облако.

Облако покоя с спящем городе.

Жаль, что это только снилось мне.

И теперь наяву я живу и не живу

Сохранить пытаюсь тишину

Но приходит за мной сумасшедший день земной

И меня уводит за собой

Снилось мне, что впервые за много лет

Счастье почему - то улыбнулось мне.

Призрачное счастье в суматохе лет.

Жаль, что это только снилось мне

Снилось мне, что печали кончаются,

Люди одинокие встречаются.

Встретятся, молчат и улыбаются.

Жаль что это только снилось мне.

Жаль, что это только снилось мне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мама зберегла листи коли вона була на курсах, а я в 6 років їй писав - це щось...

В моєї мами вдома також є купа таких листів, які я писала татові, коли він був на заробітках на Півночі (особисто в мене є один... це ще 1988рік!).

Також я зберегла твір одного з братів "Зима", написаний, як домашнє завдання, на урок російської мови.

Цей "шедевр" вже купу років піднімає мені настрій. :D

post-8000-1287177174,79_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суботній ранок, чашка теплого капучіно і улюблений шоколад. :wub: А за вікном справжня осінь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суботній ранок, чашка теплого капучіно і улюблений шоколад. :wub: А за вікном справжня осінь...

+гарна книжка і грілка-кіт на колінах :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+гарна книжка і грілка-кіт на колінах

Моя грілка на колінах не вміститься :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D В темі 2 сторінки різних радостей, хм, і ніхто не написав про секс. Радійте, товаріщі! :0134:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, як я люблю спокійні суботні ранки! Встаєш, коли хочеш, а не коли дереньчить будильник. З кайфом вариш каву на малееенькому вогні... радіо Луцьк крутить старі добрі хіти...:) а попереду ще є неділя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, як я люблю спокійні суботні ранки! Встаєш, коли хочеш, а не коли дереньчить будильник.

А в мене поки "Діти - найкращий будильник. Один раз завів - і на все життя!"(на всі, без виключення, дні biggrin.gif )

Мені вчора віддали поремонтований фотоапарат (який зламався ще в середині серпня) і я вже за сьогодні зробила купу свіженьких фоток своїх дітлахів!!! :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збираємось сьогодні на "Гамлета" в театр. Люблю поринути у дійство так, що оговтуєшся лише під аплодисменти.

Судячи з відгуків, планую отримати багато позитиву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені радість, коли після чергового дня дієти і фізичних вправ, вставши зранку відчути (а бажано ще й побачити), що я худну. Тануть сантиметри і кілограми. :g15:

Як сказала Кейт Мосс "Нет ничего вкуснее, чем чувствовать себя худой".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Несподіванка, в театрі познайомилась із Caprichos, симпатична і приємна пані  :) Рада знойомству.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взаємно,laska, теж було приємно познайомитися.

Шкода, що більше нікого з бордівчан не зустріли, чи просто не побачили. Надалі потрібно придумати якісь розпізнавальні знаки(окрім бейсиків та футболок), щоб відразу бачити - ага, он Борда, а он і ще також. Буде приємно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні маленькі позитивчики :) (серія "знахідки") :

знайти в нетрях шафи ЗАПАКОВАНІ ЦІЛІ :D колготки

знайти в старих пеперах свої дитячі фото, яких раніше не бачила

знайти зранку на кухні чашку гарячого чаю і записочку до неї :hug:

знайти в кишені куртки, 20 гривень :D

:D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як приємно холодними осінніми вечорами забратися в своє улюблене крісло-качалку, вкритися теплим пледом і пити глінтвейн.... умммм... :)

саме це я зараз і роблю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як приємно холодними осінніми вечорами забратися в своє улюблене крісло-качалку, вкритися теплим пледом і пити глінтвейн.... умммм... :)

саме це я зараз і роблю :)

Клас! Собі захотілось:). А "правильний" глінтвейн з якого вина робиться - сухого чи мокрого напівсолодкого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, наскільки я знаю, то глінтвейн робиться з червоних сухих вин.(принаймні я з таких і роблю)

якщо я помиляюся - виправте мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку, п'ючи смачний чай, спостерігав через вікно схід сонця: визирнуло сонечко з-за будинку, освітило рожевими променями двір та навколишні будівлі, пригріло обличчя і підняло настрій в душі. З такою от нотою настрою і пішов на роботу. Приємно все ж таки осіннього ранку спостерігати схід сонця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні маленькі позитивчики :) (серія "знахідки") :

знайти в нетрях шафи ЗАПАКОВАНІ ЦІЛІ :D колготки

Купила колись раніше одну дорогущу річ з нижньої білизни. Щоб зразу не травмувати чоловіка витратами - заховала. Типу потім покажу і скажу: ой давно купила :D . Пройшов час - вирішила показати покупку. Два тижні шукала в всяких нетрях :huh: ... Сьогодні нарешті знайшла (ураааа!!!!!) - і то на самому видному місці ^_^ .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D :D

у мене таке враження, що в житті жінки іноді виникають так звані "чорні діри", і, як правило, це шафа і сумочка :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D :D

у мене таке враження, що в житті жінки іноді виникають так звані "чорні діри", і, як правило, це шафа і сумочка :D

Ооо, як влучно! Тільки нема як подяку поставити:unsure:.

Я часом називаю свою шафу "маріанською западиною":g05:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...