Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...

  Хочу запитати, чи то у всіх таке після "модернізації" ,чи тільки в мене одного???Screenshot_2017-02-05-16-22-32.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, FOX92 сказано:

  Хочу запитати, чи то у всіх таке після "модернізації" ,чи тільки в мене одного???Screenshot_2017-02-05-16-22-32.png

не відображається прикріплений малюнок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бл@ть. От нафіга ти це тут показуєш? Що це за виміри? Куда на на який сервак? Яка технологія підключення? Чи може в тебе смартфон з езернет виходом?

 

Накупляють телефонів за 50 баксів і роутерів за 20 і міряють швидкість хер зна на який сервер в Зімбабве через прогу написану невідомо ким і не відомо як. 

 

Береш кабель і сунеш на пряму в комп, включаєш торент і ставиш популярну роздачу на скачування і міряєш швидкість завантаження, отримуєш правдиву інфу на 90%. 

 

Учи-учи одні двойки

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дааааа .... Датагруп вже не той ... Без будь якого попередження змінили тариф, звичайно ж у вищу сторону, дозвонитись по телефонах (780016,780011,780003, 780008), щоб вияснити та все владнати , неможливо, якщо й повезе що підніме хто трубку то всеодно направляють звонити на інший номер, а там знову або тишина, або ж по колу ... 

Підкажіть будь ласка, хто в курсі, який оператот зараз більш-менш надійніший з недорогих (інтернет потрібно в районі вулиці Кравчука - Гордіюк). Дякую

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо ваш тариф був на визначений термін ? Наприклад як акційний на рік. В "Мій кабінет" вказується до якого числа діє ваш тариф. Навряд чи вони б без цього свмовільно змінили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, SergLutsk сказал:

Можливо ваш тариф був на визначений термін ? Наприклад як акційний на рік. В "Мій кабінет" вказується до якого числа діє ваш тариф. Навряд чи вони б без цього свмовільно змінили.

та ні, вже ж не перший рік користувавсь ... за підказку дякую, але мабудь краще буде всетаки йти до них в офіс виясняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vitiokl сказано:

Підкажіть будь ласка, хто в курсі, який оператот зараз більш-менш надійніший з недорогих (інтернет потрібно в районі вулиці Кравчука - Гордіюк). Дякую

у Київстар тариф 2  Всe разом 105 грн/міс 

https://kyivstar.ua/uk/fmc

Поки що заморозив собі Датагруп на рік, і підключив Київстар, спочатку хотів тариф 3 в одному, але передумав. Рахував так - в датагруп інтернет був 60 грн за 20 мбіт, за модільний 50 грн, за ці ж гроші від Київстар швидкість інтернет 50 мбіт, як куплю новий телевізор тоді підключу 3 в одному за 184 грн, де швидкість буде 100 мбіт, поки що користуюсь телебачення від Датагруп за 39 грн.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vitiokl сказал:

та ні, вже ж не перший рік користувавсь ... за підказку дякую, але мабудь краще буде всетаки йти до них в офіс виясняти.

 

Підійдіть на офіс у робочий час і виясніть. Від балди тарифи не міняють це точно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.02.2017 at 12:47, sanbOK сказал:

 

Підійдіть на офіс у робочий час і виясніть. Від балди тарифи не міняють це точно. 

Дякую, вже розібрались: найкраще звонити в таких випадках (з мобільного безкоштовно - я звонив з МТС) по телефону 0800210000. В моєму випадку підняли ціну за телефон (стаціонарний), але дав заявку по цьому ж телефону і мають перевести на меншу абонплату, тобто не 60грн./місяць, а 37грн./місяць. Ще раз дякую за підказки. Удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 14.02.2017 at 10:06, vitiokl сказано:

Без будь якого попередження змінили тариф

Сьогодні 01.03.17 таку ж фігню побачив в особистому кабінеті: з тарифа 10мбіт/50грн добровільно-примусово без всяких попереджень перевели на тариф 30мбіт/79грн а старий тариф 10мбіт/50грн взагалі видалили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Maniko сказано:

Сьогодні 01.03.17 таку ж фігню побачив в особистому кабінеті: з тарифа 10мбіт/50грн добровільно-примусово без всяких попереджень перевели на тариф 30мбіт/79грн а старий тариф 10мбіт/50грн взагалі видалили...

угу

Название: Мгновенный Интернет: Міні (30 за 79)
  Действует с: 1-го Марта, 2017 года
  Абонплата: 79.00 грн.
  Подключение на скорости до: 30 Mb/s

 

і загнали в мінуса

Баланс: Долг 4.45 грн.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У суд треба! Солідна компанія, а так без попередження діють! Від них такого не очікував! :(

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для інфи

 

Сьогодні уточнив ........ борг буде висіти до 6 числа потім інет буде виключений за несплату. 

 

Новина звісно погана, але 10 грн зараз уже не гроші. 

 

З.І. уже плачу 79 грн за 30 мб.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sanbOK сказал:

Новина звісно погана, але 10 грн зараз уже не гроші. 

Платив 50, тепер 80 (79), тобто на 60% зросла ціна. Про які 10 грн мова?

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Платив 50, тепер 80 (79), тобто на 60% зросла ціна. Про які 10 грн мова?

 

Ну кагбе в повідомленні вище " ... з 1 березня 2017 року підняти ціну на доступ в Інтернет у середньому на 10 гривень."

 

І взагалі чо ти мені це питання ставиш? Я не абоненський відділ чи гендиректор і знаходжусь в такій самій ситуації. Тільки я платив по 69 кожного місяці, а не 50. Чесно скажу сам тільки сьогодні дізнався і своє фе по цьому уже висловив. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...