Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

P.S. Був на Чорногузці вчора, бомба. Проточна чиста вода. Пониряв. поплавав. Діти довольні. І не дорого. Маршрутка №19 туди їде. 2 грн. і назад 2 грн.

координати    ф   :g05: в студію пліз  :g15:

 

сорі за офффф   :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати у моей крестной в соседнем доме, тоже такая же скорость как у меня . Может это проблема в свиче ? .

У нас с ней одна подсеть 10.32.0.1

В мене тоже 10.32.0.1. , але все нормально

891650846.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене тоже 10.32.0.1. , але все нормально

891650846.png

Та я в шоке.... у меня страница черт знает сколько открывается ((

С lm.lutsk.ua сейчас качает со скоростью 470 килобайт \ с ((

Змінено користувачем hotweelse
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво скільки людей буде забанено, що відписались в цій темі?

спонсор забанивая - форум "світлан"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі про швидкість.. я помітив недавно що вона впала. але думав то так віддають.. але більше за 512 Кбайт/сек в мене вже пару днів не піднімається завантаження з торентів (в настройках все необмежено), хоча раніше 3 Мегабайта швидкість була стабільно на закачку того серіалу що я качаю... Щось таки намутили з швидкістью - поверніть назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво скільки людей буде забанено, що відписались в цій темі?

о, правдолюба уже розбанили:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі про швидкість.. я помітив недавно що вона впала. але думав то так віддають.. але більше за 512 Кбайт/сек в мене вже пару днів не піднімається завантаження з торентів (в настройках все необмежено), хоча раніше 3 Мегабайта швидкість була стабільно на закачку того серіалу що я качаю... Щось таки намутили з швидкістью - поверніть назад.

А какая у тебя подсеть ???

У меня тоже такая же скорость ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валера, ти часом ліміт трафіку не перевищив ? після цього швидкість падає :)

Змінено користувачем Fantom
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж,ще далеко не використав ліміт,а швидкість стала 5 замість 30 мегабіт!

Абидно!

Змінено користувачем bidzyura
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знав куда написати, тому написав сюди, вибачаюсь на перід, скажіть чи можна якось законсервувати лінію на домашні мережі, щоб не йти до них на офіс???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знав куда написати, тому написав сюди, вибачаюсь на перід, скажіть чи можна якось законсервувати лінію на домашні мережі, щоб не йти до них на офіс???

Це точно знають продажники.

(Тел: 78-00-11 ... ніби так )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позавчора зателефонував у підтримку ДатаГруп та поскаржився на швидкість. Вчора зробив контрольний дзвінок, бо швидкість впала до 150кбайт, сказали що заявка моя прийнята і наряд на роботу майстру виписано. Сьогодня прийшов мастер, щось робив чи то в підїзді чи то на криші, а потім перевірив швидкість в мому компі - маю знову 30 мегабіт, таки була проблема з обладнанням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора теж декілька разів телефонував у підтримку,обіцяли сьогодні зранку наряд ремонт-бригади вислати.Особисто до мене ніхто не приходив але швидкість з годинку тому стала така як і мала бути-30 мегабіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позавчора зателефонував у підтримку ДатаГруп та поскаржився на швидкість. Вчора зробив контрольний дзвінок, бо швидкість впала до 150кбайт, сказали що заявка моя прийнята і наряд на роботу майстру виписано. Сьогодня прийшов мастер, щось робив чи то в підїзді чи то на криші, а потім перевірив швидкість в мому компі - маю знову 30 мегабіт, таки була проблема з обладнанням.

Як варіант - розробити/напаяти мініатюрних пристроїв, які будуть перезапускати свіч кожні 24год. І, нехай, ціна кожного буде ~60-90грн (партія до 100шт), зате збережуться нерви споживачів, і, можливо, повернеться честь провайдера. Тим паче, частину пристроїв оплатять самі користувачі - не накладно скинутись по (60..90грн/7=8,5..12,8грн) з користувача - свіч 8 портів, 1 порт використовує провайдер - кого задовбали падіння/тормозіння сегментів сітки. І майстрам менше біганини, і витрат на транспорт :) Економія!

Колись давно я робив подібні на сітку ~90компів - ще досі працюють :)

До речі, існують подібні девайси і в виконанні з веб/пінг-сервером, дистанційно керовані. Правда, ціна на них значно вища. Але з можливістю моніторинга стану сітки і з статистикою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Провайдери подібним давно користуються і Датагруп в тому числі.

Як варіант - розробити/напаяти мініатюрних пристроїв, які будуть перезапускати свіч кожні 24год. І, нехай, ціна кожного буде ~60-90грн

Це дорого. ціна їм 30 грн http://www.geros.com.ua/timer.shtml

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провайдери подібним давно користуються і Датагруп в тому числі.

Як варіант - розробити/напаяти мініатюрних пристроїв, які будуть перезапускати свіч кожні 24год. І, нехай, ціна кожного буде ~60-90грн

Це дорого. ціна їм 30 грн http://www.geros.com.ua/timer.shtml

Тим паче :)

А причина падіння швидкості на окремих сегментах датагрупа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наближається день системного адміністратора - інтернет лякається, працювати не хоче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Провайдери подібним давно користуються і Датагруп в тому числі.

Як варіант - розробити/напаяти мініатюрних пристроїв, які будуть перезапускати свіч кожні 24год. І, нехай, ціна кожного буде ~60-90грн

Це дорого. ціна їм 30 грн http://www.geros.com.ua/timer.shtml

Тим паче :)

А причина падіння швидкості на окремих сегментах датагрупа?

Я там вже давно не працюю, тому не знаю. Можу лише підозрювати, що "дуріють" комутатори від причин типу: нестабільне електроживлення, температурний режим, ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

В чому була причина відстутності інтернету у деяких абонентів Датагруп з вечора суботи до сьогоднішнього дня?

Знову десь обрив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому була причина відстутності інтернету у абонентів Датагруп з вечора суботи до сьогоднішнього дня?

Знову десь обрив?

у всех абонентов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, локально. Кравчуку трохи зачепило. Шлюз не пінгувався, в локалці лише пару машин було видно. На підтримці сказали, що технічні проблеми, усунуто в понеділок до вечора. Обіцянку стримали, але що саме сталося - не відомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...