Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Доброго ранку! Ще не знаю що буде на вечерю, а вже вранці куштуємо щербет з арахісом та кружечкою гарячого какао.
Рецептик щербету: 1 стакан молока (бажано жирніше), 3,5 стакани цукру, масло 80г. Молоко та 3ст цукру ставим на вогонь і постійно помішуємо. Обжарюємо арахіс. 0,5 ст цукру також обжарюємо на сковорідці до коричневого кольору. Додаємо коричневий цукор до увареної суміші з цукрового молока. Ще проварюємо. Перевірити чи досить варити, можна капнувши капельку на тарілку: якщо не розтікається - значить досить. Додаємо масло, висипаємо арахіс. Розливаємо по формам і в холодильник.
Смачного!

DSC_7958.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я его слепила из того, что было...

Змішала все, що було в холодильнику, додала до тіста мигдалеву есенцію та лимонну цедру для аромату. Готові монетки перемазала і обмазала шоколадом та посипала горішками. Получились отакі мінітортики. Голод до солоду втамовують добре))

 

20160215_194907.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грибная похлебка, "Властелин Колец"

Все по рецепту, але селеру бажано замінити або на картоплю-моркву або взагалі прибрати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, Друзі, Ви 100% молодці, але я в цю тему більше неходок, а то скоре в двері перестану прходити((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минуту назад, Antiphase сказал:

Нє, Друзі, Ви 100% молодці, але я в цю тему більше неходок, а то скоре в двері перестану прходити((

Від фоток не гладшають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, vaz75 сказано:

Від фоток не гладшають.

Фотки  "наганяють" апетит і стимулюють до приготування таких смаколиків, фото яких тут викладають))) Сам на холодильник косим поглядом зара дивлюся, бо там... Борщик з мясом, сметанка, сальце і соточка холодненької)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора смакували:

лазанья, на фото один з шарів 20022016500.thumb.jpg.38d2e20d5f8eeebb37

 бульйон з домашнього півника з домашніми макаронами, сушаться

20022016501.thumb.jpg.58e418ad913d6f7eec

 булочки-хмаринки, на цей раз зі штрейзелем 20022016499.thumb.jpg.db66c8664e3fec49a0

 

В ці булочки я додаю лише жовтки, тому, так би мовити, побічним продуктом, є білки, а з них - бізешки, на цей раз зробила горіхові.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрік, ти знаєш, що коли ми навесні зберемося у Бубліка (хоча він цього ще не знає), ти будеш жарити стейки ))). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, YouRich сказано:

Юрік, ти знаєш, що коли ми навесні збиремся в Бубліка (хоча він ще цього не знає), ти будеш жарити стейки ))). 

Тю, а шо там жарити,налив-випив:D, а якщо серйозно то головне яке м"ясо і як замариновано,а смажити то лєгко,ну і на мангал по пару хвилин з обох сторін,головне не пересушити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жарити - я і мав на увазі приготувати м'ясо і пожарити, а не тільки пожарити )).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, YouRich сказано:

Жарити - я і мав на увазі приготувати м'ясо і пожарити, а не тільки пожарити )).

В мене завжди класно виходить коли з бухти-барахти, а коли сильно стараюся ну десь там на ДН, чи на дачу разом з друзями то с.ка не виходить(( то м"ясо жорске,то не досолене,то не промариноване,то сухе, не знаю чого,мож тому що сильно переживаю.А ось коли сам для себе тяп-ляп,ну блін завжди вихотить.Власні спостереження показують, треба меньше "труситися" на тим всім,а попроще,ось тоді клас!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ау, Бублік, "ой, тєперь он і тєбя посчітал"

52 минуты назад, YouRich сказал:

Юрік, ти знаєш, що коли ми навесні зберемося у Бубліка (хоча він цього ще не знає), ти будеш жарити стейки ))). 

 

13 минуты назад, yura-patriot сказал:

В мене завжди класно виходить коли з бухти-барахти, а коли сильно стараюся ну десь там на ДН, чи на дачу разом з друзями то с.ка не виходить(( то м"ясо жорске,то не досолене,то не промариноване,то сухе, не знаю чого,мож тому що сильно переживаю.А ось коли сам для себе тяп-ляп,ну блін завжди вихотить.Власні спостереження показують, треба меньше "труситися" на тим всім,а попроще,ось тоді клас!

Не фонтаніруй: гаряче сирим не буває, а горілка вона розслаблює і притупляє смакові рецептори :rolleyes: 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, vaz75 сказал:

 

vM.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, igorgame сказал:

Цікаво з "Бордовки" тут щось розмістять, як гуляли і що їли? :)

 

Для цього створять окрему тему...я так думаю B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От сходив на бордовку, і тепер я хочу посадити в вазон перець.

Маринований гострий перець взагалі тепер довго ходити за мною буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Tarzanych сказал:

От сходив на бордовку, і тепер я хочу посадити в вазон перець.

Маринований гострий перець взагалі тепер довго ходити за мною буде

Там був перець? Маринований ще? Вродє п'яним не був...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, vaz75 сказано:

Там був перець? Маринований ще? Вродє п'яним не був...

Той перець до тебе не дійшов))) Закінчився на Пламові)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, erica сказал:

Той перець до тебе не дійшов))) Закінчився на Пламові)))

Гм, вимагаю сатисфакції :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Скумбрія з рисом та овочами.

Нє, ну ти фулюган , дядько Юрко)) Ну чи ж можна таку красу на ніч показувати?))) В мене в холодильнику тіко голубці.. Ех, піду до холодильника колядувати)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, yura-patriot сказано:

 

 

 

 

Скумбрія з рисом та овочами.

 

 

 

Як скумбрію готував ?

В мене  щось подібне виходить при тушкування в мультиварці на подушці з моркви

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...