Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

1 hour ago, yura-patriot said:

Ну якщо так сильно цікавить то мені 34,вага 93-96кг. коливається капєц останнім часом,бо немає режиму,робота конкретно впливає,як на мене головне то режим(нє, ну їжа само собою, це одне з основного)але якщо без режиму ІМХО,то все до дупи.Ну прикінь, якщо  реально зовсім не снідати,інколи обідати,а  ввечері пізно о годині 21 наїстися,ото(( як на мене геть не правильно, і зараз в мене так почастішало,а те що я інколи балуюся і тут викладаю,то канєшно є,і нікуди не дінеться,але то мєлочі))))

З роботою і режимом майже та ж сама історія... ))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
7 годин тому, yura-patriot сказано:

Ну якщо так сильно цікавить то мені 34,вага 93-96кг. коливається капєц останнім часом,бо немає режиму,робота конкретно впливає,як на мене головне то режим(нє, ну їжа само собою, це одне з основного)але якщо без режиму ІМХО,то все до дупи.Ну прикінь, якщо  реально зовсім не снідати,інколи обідати,а  ввечері пізно о годині 21 наїстися,ото(( як на мене геть не правильно, і зараз в мене так почастішало,а те що я інколи балуюся і тут викладаю,то канєшно є,і нікуди не дінеться,але то мєлочі))))

так, режим важливий. Але Ви такий чоловік, за яким можна сховатись, хіба це погано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, vaz75 сказано:

Від кого?

був би чоловік, а від кого сховатись за ним шукати не треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, igorgame сказано:

Такою тарілочкою? :)

Блін,друже,якою тарілочкою? шота я туплю,нормальна тарілка,смажені карасі,власноручно зловленні))чи ти про що? звиняй за тупість)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, yura-patriot сказано:

Блін,друже,якою тарілочкою? шота я туплю,нормальна тарілка,смажені карасі,власноручно зловленні))чи ти про що? звиняй за тупість)))

ех, гарна тарілочка. Теж карасів хочу. А варити на вечерю буду пшоняну кашу, молочну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Natalia Blagovirna сказано:

у нас сьогодні була PIZZA 

image (17).jpg

image (20).jpg

все, вмовили! теж сьогодні буде піца! рецепт давайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oberegy сказал:

все, вмовили! теж сьогодні буде піца! рецепт давайте.

 

Записуйте. Луцьк, вул.Кравчука 11А, кафе Базилік. Піцца "Б'янко Кон Карне". Абалдєнная піцца :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Oberegy сказано:

все, вмовили! теж сьогодні буде піца! рецепт давайте.

не повірите, саме перший раз робила тісто. ось рецепт.  40 хвилин підходит, ще раз перемішати, хай підходить....і все начинку яку хочите. В мене дві ковбаси, перечериці, помідор, сир. 

image (25).jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Natalia Blagovirna сказано:

не повірите, саме перший раз робила тісто. ось рецепт.  40 хвилин підходит, ще раз перемішати, хай підходить....і все начинку яку хочите. В мене дві ковбаси, перечериці, помідор, сир. 

image (25).jpg

дякую! захомячила в закладки. Піцу таки спекла, моє тісто трішки схоже, але не треба щоб підходило. Наступний раз по цьому рецепту зроблю. Люблю саме тонке тісто.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой народ,в наш час "паритися" з тістом,да ну нафік))) я купую у Там-Там постійно,виходить кусочок на однин протвінь, ну приблизно 10 грн(да навіть і меньше,залежить яку ти хочеш товщину). і скажіть,треба мучитися з тим тістом? Чи ще ляпніть що воно хімічне? )))на рахунок якості,відповідаю-ІДЕАЛЬНЕ! для випікання,особливо для  піци,і не спорьте,ага!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yura-patriot сказал:

Ой народ,в наш час "паритися" з тістом,да ну нафік))) я купую у Там-Там постійно,виходить кусочок на однин протвінь, ну приблизно 10 грн(да навіть і меньше,залежить яку ти хочеш товщину). і скажіть,треба мучитися з тим тістом? Чи ще ляпніть що воно хімічне? )))на рахунок якості,відповідаю-ІДЕАЛЬНЕ! для випікання,особливо для  піци,і не спорьте,ага!)))

Раз цей тиждень - тиждень піци, то вставлю свої 5 коп. Юрік, я теж використовую це тісто, але роскатую його в тонкий лист на столі, присипаному борошном, а потім акуратно переношу на змащену коров'ячим маслом дечку, загортаю крайці.

Переваги:

1. тіста вистачає не на одну, а на дві дечки, раніше вистачало на одну.

2. після випікання їсиш смачне хрумке тісто, а не булку.

3. всі б'ються за право з'їсти кутики (крайці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, vaz75 сказано:

Раз цей тиждень - тиждень піци, то вставлю свої 5 коп. Юрік, я теж використовую це тісто, але роскатую його в тонкий лист на столі, присипаному борошном, а потім акуратно переношу на змащену коров'ячим маслом дечку, загортаю крайці.

Переваги:

1. тіста вистачає не на одну, а на дві дечки, раніше вистачало на одну.

2. після випікання їсиш смачне хрумке тісто, а не булку.

3. всі б'ються за право з'їсти кутики (крайці)

Немає що добавити,от прям усі три пункти в точку,ЇЙ-БОГУ)))

PS: от як людям пояснити,що ми не домовлялися,да ніяк)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, yura-patriot сказано:

Ой народ,в наш час "паритися" з тістом,да ну нафік))) я купую у Там-Там постійно,виходить кусочок на однин протвінь, ну приблизно 10 грн(да навіть і меньше,залежить яку ти хочеш товщину). і скажіть,треба мучитися з тим тістом? Чи ще ляпніть що воно хімічне? )))на рахунок якості,відповідаю-ІДЕАЛЬНЕ! для випікання,особливо для  піци,і не спорьте,ага!)))

та я не парюсь, тісто робиться за 5 хв практично, потім просто обмяти за рецептом вище, а мій рецепт взагалі не передбачає підходу тіста. Ще за ним у магазин іти... захотіли піцу - нате

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Oberegy сказано:

Ще за ним у магазин іти... захотіли піцу - нате

Ага,ну канєшно! сидиш такій собі вдома,і є прям усе!,ковбаса,томати ,сир,майонез.Ги) тіко тіста не хватає і пойшов у магаз за ним.

 Захотів піцу-пішов,скупився і всьо.Я вірю що Ви не паритеся,і це добре,значить шарите!як його місити-мутити,нє?для мене тісто тяжко робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сендвічі з сендвічниці(ага,є таке у мене)БОМБА!! давно не користувався,але то класна штука:

 

P1010374.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, yura-patriot сказано:

Ага,ну канєшно! сидиш такій собі вдома,і є прям усе!,ковбаса,томати ,сир,майонез.Ги) тіко тіста не хватає і пойшов у магаз за ним.

 Захотів піцу-пішов,скупився і всьо.Я вірю що Ви не паритеся,і це добре,значить шарите!як його місити-мутити,нє?для мене тісто тяжко робити.

от не нервуйте мене і не кажіть, що в в піцу майонез кладете, а то в мене вже серце болить. А сир у мене завжди є в запасі в морозилці. Щодо тіста, то повірте. місити тісто зі склянки борошна пльовоє дєло. Я готове тісто теж часто купую, але тільки листкове. От таке я точно не втну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, yura-patriot сказано:

Сендвічі з сендвічниці(ага,є таке у мене)БОМБА!! давно не користувався,але то класна штука:

 

P1010374.JPG

хе, і в мене є. Треба і собі зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Oberegy сказано:

от не нервуйте мене і не кажіть, що в в піцу майонез кладете

)) Якщо піца з ковбасами,або там з якимось м'ясцем то тільки томати,але якщо з куркою та грибами,яку я полюбив останнім часом,то да, як би там не було, я змащую тісто майонезом з часником,ну там трішки можна дати помідори під настрій,але основа то тісто з майонезом і  часничком,але після начинки не "заливаю" потім то все цілою пачкою.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...