Перейти до змісту

Закордонний паспорт


kosize

Рекомендовані повідомлення

Прийшов час і мені робити новий закордонний паспорт, оскільки термін дії старого - закінчився. На Шевченка обслуговують тільки район, прийшлося їхати на Кравчука. З собою необхідно мати довідку про несудимість яку видають навпроти ЦУМу. Коштує не термінова - 15 грн. благодійний внесок. В банку напроти - деруть за квитанцію 10 грн., прийшлось йти в банк що біля арки виконавчої (навпроти будинку офіцерів).

Вирушив в паспортний. Черги - величенькі. До поки стояв в черзі з пакетом докуметів (закордонний паспорт, паспорт громадянина України, копія паспорту гр.Ураїни, довідка про несудимість, копія ідентиф.номеру), цікавився в людей що потрібно платити: виходило 5 квитанцій на заг.суму бл. 570 грн. Оскільки паспорт потрібен не терміново вирішив "скандалити". Прийшла моя черга заходити за квитанціями.

Приблизний діалог:

Я: - плачу тільки 3 обов’язкових платежі (держ. мито, за бланк, послуги УМВС)

Працівник: - ідіть до начальника писати заяву

Я: - яку заяву (включаю дурника)

П: - що ви відмовляєтесь платити

Я: - ваш начальник, ви і ідіть

П: - ви ж розумієте що я людина підневільна, мене за це поголові не погладять...

Я: - добре, який кабінет?

П: - 5.

Захожу до начальника №1

Я: - буду платити тільки 3 обов’язкових платежа

Н: - (влючає дурника) які платежі?

Я: - держ.мито, за бланк, послуги УМВС. Страхування в УПСК на 65 грн. та інформаційні послуги УМВС на 100 грн. платити не буду.

Н: - ніякого страхування не треба

Я: - інформ послуги УМВС теж платити не буду

Н: - береть листочок та пишіть заяву

Я: - яку заяву?

Н: - що відмовляєтесь плати інформ послуги

Я: - нічого я писати не буду. Понапридумували дод.платежів, я ще їх маю поснювати, чому відмовляюсь плати! Є 3 платежі передбачені законодавством!

Н: - ну ці ж гроші підуть на матеріально-технічне забезпечення УМВС

Я: - мене не хвилює матеріально-технічне забезпечення УМВС.

Н: - ідіть в 11 кабінет

Я: - це до кого?

Н: - до начальника

Я: :) а ви хто такий?

Н: там ще один начальник

Начальник №2:

Я: - відмовляюсь писати заяву про сплату інфор.мпослуг УМВС

Н: - ну ви ж розумієте що відмене це вимають (показує жестом на верх)

Я: - від вас вимагають ви і пишіть

Н: - ай ну що ви так, тож бачите в яких ми приміщеннях сидимо

далі чималий взаємний діалог про бюджет, податки, збори, дерибани

Я: - якщо і буду писати заяву то тільки 2: одну вам, іншу в прокуратуру

далі знову діалог на тему що всі люди браття і т.д.

В кінцевому результаті він покликав до себе дівчинину з 1-го діалогу, про щось вони хвилин 5 балакали. Вийшовши з кабінету вона мені вручила корінець з 3 обов’язковими платежами:

- Держмито - 170 грн.

- послуги УМВС - 120 грн

- за бланки - 87,15 грн.

після цього вийшов начальник №2: - це по мінімуму що може буди.

Сумарно не терміновий закордонний паспорт обійшовся в 377,15 + 13 грн за платіжки (банк Хрещатик, що за стіною, дере за платіжку 3 грн.). Обманув мене на 4 грн :)

Поспорт буде готовий за місяць часу.

Люди, будьте пильні, не ведіться на додаткові не обов’язкові платежі, які в паспортному складають 165 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 799
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні аналогічно заплатив тільки три платежі (120+170+87) хоча давали бумажку з 5-ма. скандалу не було. Віддав три квитанції, прийняли документи і сказали за паспортом через місяць.

Так що платіть тільки обовязкові платежі.

Прийшов час і мені робити новий закордонний паспорт, оскільки термін дії старого - закінчився. На Шевченка обслуговують тільки район, прийшлося їхати на Кравчука. З собою необхідно мати довідку про несудимість яку видають навпроти ЦУМу. Коштує не термінова - 15 грн. благодійний внесок. В банку напроти - деруть за квитанцію 10 грн., прийшлось йти в банк що біля арки виконавчої (навпроти будинку офіцерів).

Вирушив в паспортний. Черги - величенькі. До поки стояв в черзі з пакетом докуметів (закордонний паспорт, паспорт громадянина України, копія паспорту гр.Ураїни, довідка про несудимість, копія ідентиф.номеру), цікавився в людей що потрібно платити: виходило 5 квитанцій на заг.суму бл. 570 грн. Оскільки паспорт потрібен не терміново вирішив "скандалити". Прийшла моя черга заходити за квитанціями.

Приблизний діалог:

Я: - плачу тільки 3 обов’язкових платежі (держ. мито, за бланк, послуги УМВС)

Працівник: - ідіть до начальника писати заяву

Я: - яку заяву (включаю дурника)

П: - що ви відмовляєтесь платити

Я: - ваш начальник, ви і ідіть

П: - ви ж розумієте що я людина підневільна, мене за це поголові не погладять...

Я: - добре, який кабінет?

П: - 5.

Захожу до начальника №1

Я: - буду платити тільки 3 обов’язкових платежа

Н: - (влючає дурника) які платежі?

Я: - держ.мито, за бланк, послуги УМВС. Страхування в УПСК на 65 грн. та інформаційні послуги УМВС на 100 грн. платити не буду.

Н: - ніякого страхування не треба

Я: - інформ послуги УМВС теж платити не буду

Н: - береть листочок та пишіть заяву

Я: - яку заяву?

Н: - що відмовляєтесь плати інформ послуги

Я: - нічого я писати не буду. Понапридумували дод.платежів, я ще їх маю поснювати, чому відмовляюсь плати! Є 3 платежі передбачені законодавством!

Н: - ну ці ж гроші підуть на матеріально-технічне забезпечення УМВС

Я: - мене не хвилює матеріально-технічне забезпечення УМВС.

Н: - ідіть в 11 кабінет

Я: - це до кого?

Н: - до начальника

Я: :) а ви хто такий?

Н: там ще один начальник

Начальник №2:

Я: - відмовляюсь писати заяву про сплату інфор.мпослуг УМВС

Н: - ну ви ж розумієте що відмене це вимають (показує жестом на верх)

Я: - від вас вимагають ви і пишіть

Н: - ай ну що ви так, тож бачите в яких ми приміщеннях сидимо

далі чималий взаємний діалог про бюджет, податки, збори, дерибани

Я: - якщо і буду писати заяву то тільки 2: одну вам, іншу в прокуратуру

далі знову діалог на тему що всі люди браття і т.д.

В кінцевому результаті він покликав до себе дівчинину з 1-го діалогу, про щось вони хвилин 5 балакали. Вийшовши з кабінету вона мені вручила корінець з 3 обов’язковими платежами:

- Держмито - 170 грн.

- послуги УМВС - 120 грн

- за бланки - 87,15 грн.

після цього вийшов начальник №2: - це по мінімуму що може буди.

Сумарно не терміновий закордонний паспорт обійшовся в 377,15 + 13 грн за платіжки (банк Хрещатик, що за стіною, дере за платіжку 3 грн.). Обманув мене на 4 грн :)

Поспорт буде готовий за місяць часу.

Люди, будьте пильні, не ведіться на додаткові не обов’язкові платежі, які в паспортному складають 165 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проконсультувався додатково в прокуратурі міста, після отримання офіційної відповіді, якщо вона буде негативна буду писати в прокуратуру.

У відділеннях ГІРФО сказали, що вже неодноразово приходили люди, які були проти платежу за бланк паспорта.

Тому якщо хтось з таких людей читає це повідомлення пишіть в приват, будемо разом боротись з корупцією і відстоювати свої права, або можливо вже хтось має досвід такої боротьби, пишіть чим все закінчилось.

чим власне все закінчилось?

і взагалі комусь вдалось отримати паспорт не сплативши за бланк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Проконсультувався додатково в прокуратурі міста, після отримання офіційної відповіді, якщо вона буде негативна буду писати в прокуратуру.

У відділеннях ГІРФО сказали, що вже неодноразово приходили люди, які були проти платежу за бланк паспорта.

Тому якщо хтось з таких людей читає це повідомлення пишіть в приват, будемо разом боротись з корупцією і відстоювати свої права, або можливо вже хтось має досвід такої боротьби, пишіть чим все закінчилось.

чим власне все закінчилось?

і взагалі комусь вдалось отримати паспорт не сплативши за бланк?

Сьогодні схожу --- перевірю !!! Відпишусь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз довідки з військомату не треба?

Якщо менше 25, то треба

чим власне все закінчилось?

Заплатив я за той бланк і закинув ту марну справу "війни з вітряками"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sandro, молодець,

Виникла ідея поклеїти поруч з паспортним столом листівки, з чітким вказанням за що варто платити, за що - ні, і суми обов"язкових платежів.

...Бюрократи мля, на своїх же наживаються....:(

Не пошкодую прінтака, сотню А4 і стільки ж файлів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз довідки з військомату не треба?

Якщо менше 25, то треба

а що за довідка? я не служив, у мене відстрочка, бо вчусь в університеті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо військкомату питання.

Чи є неспішна і при цьому успішна процедура отримати довідку мені - призовнику із запрошенням у вересні пройти медогляд? Відстрочок на навчання уже нема.

Не хотілось би обростати/піднімати зв'язки та інші корупційні схеми для отримання такого простого папірця, тим паче виїжджати за кордон найближчим часом не планую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sandro, молодець,

Виникла ідея поклеїти поруч з паспортним столом листівки, з чітким вказанням за що варто платити, за що - ні, і суми обов"язкових платежів.

...Бюрократи мля, на своїх же наживаються.... :(

Не пошкодую прінтака, сотню А4 і стільки ж файлів :)

Листівки добре, але не вихід. Самі ж працівники паспортного і позривають. Тут необхідно щоб люди свій менталітет змінювали, та не були стадом. Допоки стояв в черзі, намагався переконувати людей щоб платили тільки 3 платежі, на мене дивились ніби я з іншої планети, хоча десь глибоко в душі і розуміли що їх розводять... в кожного свої аргументи, комусь терміново і немає часу ходити по кабінетах, комусь ті 160 грн. не впираються, хтось просто боїться чиновників чи немає хоробрості відверто їм в лице все висказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не про паспорт але з тої опери.

Справка про несудимість.

Дружина з Білорусії. Треба справка на продовження реєстрації. Йде туда, каже шо справку в місячний термін (шо по закону безкоштовно). Дєвушка їй тулить чек на 15 грн (ті самі "Правопорядок і безпека") і просить принести копію паспорта. На комент дружини шо вроді як безкоштовно, відповідає шо це так, а це чек за якісь там послуги канцелярії чи шось типу того.

Після принесення копій паспорта вона стривожено повідомляє, що паспорт потрібно !!! перекласти на українську.

Ліричний відступ. Весною робили справку, там же. Потрібна була терміново. Дали чек, бланк заяви. Заплатили, заповнили і всьо. Справка готова.

Короче жена моя не стала спорити, вона в мене не з таких. Звонить до мене в сльозах типу так і так.

Кідаю роботу, їду туда.

Далі приблизний діалог:

- треба справка

- треба паспорт

- ось паспорт

- треба переклад

- ні не треба, ми робили весною і не треба було

- вас немає в базі даних

- це ваші проблеми

- треба переклад бо я не зможу ввести дані в комп

- я вам скажу на українській як треба ввести

- це треба щоб спеціалісти занімались цим

- які спеціалісти? імя та прізвище щоб спеціалсти перевели чи шо?

- нічого не знаю, мені начальник сказав, я так і роблю

- ок, на основі якої норми закона ви вимагаєте переклад паспорта

- еее...мм... на дошці вісить перелік документів, почитайте.

Іде читати перелік. Окрім не потрібного "обовязкового" чеку про сплату за якісь послуги (я вже не став розбиратись з цим) ні про які переклади мови немає.

Про що повідомляю дєвушку.

Вона вже ніби погоджується але останній шанс: звонок другу. Телефонує до якоїсь Свєти, якої нема на місці. Просить нас почекати поки їй передзвонить Свєта як прийде.

Чекаємо.

По ходу текучка людей нормальна. Слідкую за мовою дєвушкі по поводу терміну і оплати. Всім повідомляє, що 1 доба 70 грн, 10 діб - 30 грн. Про безкоштовний місяць ноль. Лише один раз, як би ніби мимольотом сказала комусь, і то сказала 1 місяць - 15 грн. Так хотілось сказати щоб вона заткнулась по поводу 15 грн але думаю, а толку. При мені не скаже, а потім же ж все рівно буде своє гнути. Риба гниє з голови. Це керівник в нас гнилий, який дав указ такий. Наших українців привчають, що за все треба платити. От же ж гади, вибач Боже.

Ну вот, сидимо. Сидіти надоїло, встаю, хожу. Краєм ока бачу, як парніша заповнює завку, де чорним по білому написано: імя, прізвище, громадянство... все як в паспорті. При чому є графа на російській мові. Роблю зауваження дєвушці, що так і так... вона робить вигляд шо занята.... сідаю на місце.

Накінець, дєвушка дає бланк заявки, з фразую: "ладно, щоб ви не сиділи не чекали заповнюйте..."

Заповнили, здали, без ніяких чеків на місяць.

І то доколє?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо військкомату питання.

Чи є неспішна і при цьому успішна процедура отримати довідку мені - призовнику із запрошенням у вересні пройти медогляд? Відстрочок на навчання уже нема.

Не хотілось би обростати/піднімати зв'язки та інші корупційні схеми для отримання такого простого папірця, тим паче виїжджати за кордон найближчим часом не планую.

У військоматі вам довідки не видадуть. Видадуть аж тоді коли ви пройдете комісію у вересні і вас там комісують.

Мож ви втікати від армії надумали закордон) Є ще нюанси коли можуть видати наприклад якщо принесете довідку з турагенції що їдете на відпочинок, чи щось в цьому роді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо військкомату питання.

Чи є неспішна і при цьому успішна процедура отримати довідку мені - призовнику із запрошенням у вересні пройти медогляд? Відстрочок на навчання уже нема.

Не хотілось би обростати/піднімати зв'язки та інші корупційні схеми для отримання такого простого папірця, тим паче виїжджати за кордон найближчим часом не планую.

У військоматі вам довідки не видадуть. Видадуть аж тоді коли ви пройдете комісію у вересні і вас там комісують.

Мож ви втікати від армії надумали закордон) Є ще нюанси коли можуть видати наприклад якщо принесете довідку з турагенції що їдете на відпочинок, чи щось в цьому роді

а в мене ще на рік відстрочка... мені дадуть довідку у військоматі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо військкомату питання.

Чи є неспішна і при цьому успішна процедура отримати довідку мені - призовнику із запрошенням у вересні пройти медогляд? Відстрочок на навчання уже нема.

Не хотілось би обростати/піднімати зв'язки та інші корупційні схеми для отримання такого простого папірця, тим паче виїжджати за кордон найближчим часом не планую.

У військоматі вам довідки не видадуть. Видадуть аж тоді коли ви пройдете комісію у вересні і вас там комісують.

Мож ви втікати від армії надумали закордон) Є ще нюанси коли можуть видати наприклад якщо принесете довідку з турагенції що їдете на відпочинок, чи щось в цьому роді

а в мене ще на рік відстрочка... мені дадуть довідку у військоматі?

так, якщо принесете підтвердження з навчального закладу про те що ви там будете навчатися

ну і ще потрібно буде вказати для чого вам закордонний паспорт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Привіт усім!

На минулому тижні, озброївшись вашими порадами та цінно інформацієї, пішла здавати док-ти на закордонний паспорт.

Мдааа, без довідки про несудимість нічого і говорити не хочуть. Взяла довідку. За день - 70грн. (саме її і брала), за 3-5 днів - 50 грн., за 2 тижні - 30 грн.

Прийшла документи дала, мені видали рахунки по яких сплачувати. Ну я сказала, що по закону є лише три обов"язкових до сплати р/р. Послали до начальника в 5 кб. Я вже готувалась до вимоги писати відмову і до того, що пошлють ще до одного начальника. Але мабуть стежка стає протоптанішою, бо нікуди не посилали, нічого не вимагали. Просто сказав, що заставити не може, розказав, що ж то гроші на канцелярію, і що їм ніхто не виділяє грошей і т.п. Налякав, що із-за цього можуть довше робити паспорта... Проте відрізав додатковий рахунок і все.

Оплатила за срочний десь 784 грн. (без додаткових 250 грн.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краєм ока бачу, як парніша заповнює завку, де чорним по білому написано: імя, прізвище, громадянство... все як в паспорті. При чому є графа на російській мові. Роблю зауваження дєвушці, що так і так... вона робить вигляд шо занята.... сідаю на місце.

я коли цей бігунок заповнював, теж звернув увагу що 2-й примірник на рос.мові, серйозно (в душі жартома) сказав що російської не розумію і що тут писати не знаю :) Вона на секунди 3-4 завісла :D Запитав чи немає бланків з китайською, японської, ідишем?... Погодилась що в Україні це не правильно, але ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Привіт усім!

Не можу забрати готовий закордонний паспорт, так як вимагають здати старий. Але старий паспорт у мене вже недійсний, 1991 року випуску радянського зразка (до проголошення незалежності), не можу знайти (згубила). Чи обов'язково його здавати? Чи є якийсь закон чи постанова щодо цього питання? Не хочу платити штраф 70 грн.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт усім!

Не можу забрати готовий закордонний паспорт, так як вимагають здати старий. Але старий паспорт у мене вже недійсний, 1991 року випуску радянського зразка (до проголошення незалежності), не можу знайти (згубила). Чи обов'язково його здавати? Чи є якийсь закон чи постанова щодо цього питання? Не хочу платити штраф 70 грн.

Дякую

Здача старого (не дійсного) документу вісить в них на дверях в переліку документів на виготовлення нового, значить на щось посилаються. Шукайте в законодавстві офіційний перелік документів на виготовлення закордонного паспорту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

противно читати і дивитись на це все. Орган, який повинен боротись з корупцією і є самим корумпованим, завищує платежі за видачу довідокаі паспортам в кілька разів. Розслабились вони, не вистачає сильної руки, яка б цих корупціонерів поставила під стіну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працівник, який видає паспорти (закордонні) говорить сумму на виготовлення паспорта відразу з добровільними внесками не говорячи про це.

Був свідком.

В центрі, там де зара УДМС, видаютьпаспорти, на дошці (шо саме хітро в кінці приміщення, тобто після паспортного кабінету) вісить прайс на послуги по видачі паспортів. Там написана ціна на виготволення не термінового і терміного. І внизу вказані додаткові добровільні внески за страховку і ше якісь послуги.

А коли запитали працівницю, скільки паспорт терміновий вона назвала сумму вже з добровільними внесками і не сказала, що їх мона не платити.

Хоча, коли оформлював реєстрацію дружині, то там працівниця сказала шо цей чек на наш розсуд.

Я звісно не платив. Нічого. Пройшло.

Тому, потрібно уважно дивитись при наймі на дошки оголошень в кабінеті перш ніж платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робив закордоний паспор 4 міцяці назад, Написали неправельно Фамілію Та ім'я, так ще й на 100 гвивень більше взяли. І тепер мушу робити права під паспорт, а то за кордоном міліція може за це вчипитися :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написали неправельно Фамілію

Несогласованость транслитерации - это болезнь в Украине.

В паспорте я IURII, в правах - URIY, в банковских документах - YURIY.

При чём если в паспортном столе в заполняемых бумажках была графа имя-фамилия латиницей и основные имена на стенде расписаны как правильно писать, то в ГАИ такой графы не было и они с потолка мне имя написали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Хто що чув чи знає які подробиці отримання закордонного паспорта мають вступити в дію з 1.01.2013 і адреси відділень де їх можна отримати, начебто міграційна служба буде цим займатись.

І ще питання в яке відділення здавати документи зараз якщо людина проживає в райцентрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що чув чи знає які подробиці отримання закордонного паспорта мають вступити в дію з 1.01.2013 і адреси відділень де їх можна отримати, начебто міграційна служба буде цим займатись.

І ще питання в яке відділення здавати документи зараз якщо людина проживає в райцентрі.

http://news.liga.net/ua/news/society/766607-z_1_s_chnya_zakordonn_pasporti_vidavatime_m_grats_yna_sluzhba.htm

ось така інфа, щось розказують, та не по суті(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо хтось що чув на рахунок біометричних паспортів, чи будуть їх видавати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...