Перейти до змісту

Кто тут как рисует?


fenmix

О рисовании  

133 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ну впрочем, в этой теме предлагаю выкладывать не ваше "искусство фотографии", а собственно искусство рисования. Будь-то планшетом, от руки, краской или на компьютере. Может быть тема где-то была, но я думаю, что многим хотелось бы посмотреть на работы участников.

Я, как вообще нулевой, или т.к. сказать "начинающий", выставляю "это" подобие дня, вечера и ночи..sad.gif

Делал в GIMP'e

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 148
  • Створено
  • Остання відповідь

в голсовалці нада добавить пункт ще всім..... бо я буває періодами малюю і планшетом і фарбами і графіка, але то поки все такі не серйозні роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IMG_6337.JPG

Огризком олівця на старих незданих лабораторних роботах з системного програмування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я добавил же возможность голосовать всема вариантами вроде.

Сорі, ручнік відпустила

post-6134-1263062479.jpg

post-6134-1263062511.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міну та дєффачько с паддувалам червоним оч нра :)

Шкода, що вживу на твої красоти не подивилась

*полізла в репу*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альо, модери!!! Мо' справді кудато повище тему перенести????

Модератори розділів не перенесуть. Тут потрібен лібо адмін, лібо модератор всія форума.

По темі. Справді є классні роботи.

lu4nik виклади ще, якщо є, у мене "пунктік" на робити писані олівцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предлагаю вообще создать раздел в "Відпочинок" под кодовым названием "Мистецтво", где мы сможем выставлять свои работы. Например картины, музыку, свой арт-хаус фильм. А то как то неправильно. Фотографии есть, а искусства нету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:ohmy:

ви всі тут так каласно малюєте...

2FenMix якою програмаою ти користуєшся?

п.с. якщо зможу відсканувати, то покажу що я намалював на геометрії :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lu4nik виклади ще, якщо є, у мене "пунктік" на робити писані олівцем.

Ех, та я б з радістю, але більшість моїх малюнків - це паршивенько намальовані кубики-кулі, запчастини людськогого обличя, черепи, побудови лінійної перспективи і різноманітна штриховка (ну і анімешні дівчатка). Я ж не художник, ніколи цьому не вичвся, та і не цікавився, а вперше взяв олівець в руки тільки у вересні, коли мені попалась книжка Миколи Генадійовича Лі.

Я думаю, що люди, які тут відписались, можуть викласти малюнки набагато цікавіші і гарніші. В тому числі, намальовані й олівцем. Вони, я так думаю, цьому довго навчались і доклали немало зусиль щоб досягнути свого рівня, а для мене це як і гра на гітарі - просто спосіб чимось себе заняти.

Ну, але раз просите то от ще 2 моїх малюнка (вірніше фрагменти), на яких я вчився застосовувати свої знання з анатомії:

IMG_7632.jpg

IMG_7633.jpg

Як бачите в порівнянні з тими, хто відписався вище, то трохи не серйозно, так що піду я краще читати пана Лі і далі вчити "матчасть".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2MikasA

Я користуюсь GIMP 2.6

Вона безкоштовна і має всі функції фотошопу.

2lu4nik

Наприклад я вважаю, що саме гірше вийшло в мене (у кожної людини так само). А у тебе дуже красиві малюнки! До речі, Аніме являє собою дуже поширений стиль малювання, так що Welcome! А Очі вийшло дуже реалістично й гарно.

Так само малював Тарас Шевченко своїм обрубком вугілля. Але ж його роботи уміло намальовані, і викликають захоплення.

Нема різниці чим ти малюєш...Навіть обрубком вугілля, чи погашеним сірником - мистецтво залишиться мистецтвом.

З.Ы.

Так что с темой? Ап?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Докину ше парочку своїх робіт: оформлення Новорічної ялинки 2009

IMG3913-1263328330.jpg

IMG3913-1263327450.jpg

IMG3913-1263327473.jpg

IMG3913-1263327665.jpg

IMG3913-1263327574.jpg

IMG3913-1263328871.jpg

:P :P :P

На тигриків 2010 можете поглянути біля цьогорічної центральної ялинки, поки ще не розібрали)))

ПиСи: Роботи, як цього року, так і минулого, не тільки мої, а і Кумановської.

ПиПиСи: Тут декмонструю тільки свої :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Докину ше парочку своїх робіт: оформлення Новорічної ялинки 2009

На тигриків 2010 можете поглянути біля цьогорічної центральної ялинки, поки ще не розібрали)))

ПиСи: Роботи, як цього року, так і минулого, не тільки мої, а і Кумановської.

ПиПиСи: Тут декмонструю тільки свої :P

ого....

MOTOROLLLA ти крута :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA А де ви вчилися так малювати?:) Красата!:D

:D Там де я вчилась, так, якраз, вчили не малювати))))))))))))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так куди тему піднімати? В загальну гілку "Відпочинок"? Тоді вона буде висіти під підрозділами.

В розділі "Форум" попросіть t0rik'a створити підрозділ "Мистецтво" (або якось інакше назвіть).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...