Перейти до змісту

Фото


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 609
  • Створено
  • Остання відповідь

автору :)

тут трохи фотографій (польский сайт):

http://www.idn.org.pl/medykon/wolyn/lucki/index.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот на этой страничке откопал фотки Луцкого замка. Некоторых раньше не видел.

Вообще на сайте много информации про исторические памятки всей Украины. Мне понравилось. Очень даже познавательно :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
  • 1 місяць потому...

Будівля Волинської філії Укртелекому, що на Кривому Валу, також має польське коріння - колись це був будинок Сільськогосподарських Спілок.

Дивно, але будова 30-х років нагадує по архітектурі радянський період...

post-1719-1206645028.jpg

post-1719-1206645046.jpg

post-1719-1206645062.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

В моїй колекції є масса фот будинків які я до сих пір не можу ідентифікувати до сьогодняшнього Луцька. Ось одна з цих фот - скільки раз я на неї дивився, прикидував і так і так - ну немає у нас такого будинку у Луцьку і все !!!

А сьогодні зранку я ого таки впізнав ! Причому це мій рідний заклад, в якому я працював :)

А що скажете ви, впізнаєте ?

post-1719-1225352837.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обласна лікарня? :)

ТЬфу ти - точно - Музей Волинської Ікони..

про лікарню- погнав.. доречі її б фото ще якщо є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Музей волинської ікони був в приміщеннях КДБ-СБУ відносно недовго - з моменту проголошення незалежності України і до 2001р.

В 1991 році могутня на той час структура змушена була поступитися частиною приміщень для музею - тоді час був такий, незрозуміло що зроблять взагалі патріоти з кегебістами і по кабінетах КДБ-СБУ ходив сам пан Гудима і вишукував по кутках секрети :)

Колись пан Гудима був легендарною постаттю - власноруч сидів за пультом керування крану та демонтував пам"ятник Леніну у центрі міста , а зараз він воює з омонівцями у Києві - захищає свій двір від забуови.

Ось вам ще різні ракурси СБУ :

вид з боку Проміня та Укртелекому (ВДУ)

post-1719-1225357401.jpg

post-1719-1225357420.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один дуже цікавий ракурс на СБУ - з тилової частини меморіалу

Доречі в 20-30-роках ця будова була одночасно і ліцеєм і школою і бурсою

post-1719-1225357936.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

ну що ж, шановне панство, відгадуйте місце. 30-ті роки, Луцьк. Взагалі-то будучи уважним, неважко впізнати :rolleyes:

post-3831-1231617928.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будинок під хрестиком той, що і на фото тут http://board.lutsk.ua/index.php?s=&sho...st&p=260668

КДБ-СБУ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що ж, шановне панство, відгадуйте місце. 30-ті роки, Луцьк. Взагалі-то будучи уважним, неважко впізнати :rolleyes:

post-3831-1231617928.jpg

Чудове фото !

На місці Укртелекому та ВДУ щось на зразок ярмарку

Мені здається що знімали десь від броварні Земана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійсно СБУ! А зображена Виставка волинська в Луцьку 1928, а не 30-ті - то я помилився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На перший погляд ніби такі панорамки вже були. Так , схожі були, але не зовсім такі.

post-1719-1231918390.jpg

post-1719-1231918397.jpg

post-1719-1231918403.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-118-1231920997.jpg

Зверніть увагу на дах на фото новій і старій.. .Хто правий? Реконструктори?Чи може ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-118-1231920997.jpg

Зверніть увагу на дах на фото новій і старій.. .Хто правий? Реконструктори?Чи може ні.

Тут тяжко щось сказати... основна маса фотографій замку це початок ХХ століття, тобто в час коли замок зруйнований дужу суттєво. Є малюнки замку ХІХ століття руки художника і не тільки Наполеона Орди -( http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%80%...B5%D0%BE%D0%BD), але й там вид здалеку... Думаю, а точніше надіюсь, що реставратори знайшли для копіювання більш-менш неушкоджений часом реальний варіант шпилів, можливо такі шпилі були у внутрішній частині башт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я шукав ту книжку з поштівками - нема... на друкарні був - нема...

оці фотки схожі, але справді різні - таких ще я не бачив. клас!

щодо ренесансного завершення В'їзної вежі скажу таке. Наш божественний Верхній замок будувався за 6 "заходів" (будівельних періодів). 5-ий будівельний період відбувався восени 1667 року. Тоді до Стирової та В'їзної башт були добудовані аттики - це такі архітектурні штукенції, які надбудовуються над дахами, карнізами споруд. На фотці, яку подає Zheny@, зверніть увагу на три горизонтально розташовані вікна на фасаді вежі. А під тими вікнами виділяються вмуровані зубці. Так от, до 1667 року вежа у висоту сягала тільки тих зубців, а в 1667 був зроблений аттик і, увага, ренесансні зубці, на які Zheny@ звертає увагу. Фотографії замку 1887 року показують наявність зубців. Отже, вони були зруйновані (ким, чому і як - поки невідомо) між 1887 та, як максимум, 1900, коли на поштівці ми вже зубців не бачимо. (До речі, тоді для будівництва частково були використані матеріали із руїн князівського палацу, де був з'їзд монархів 1429. ...А тепер зверніть увагу на два вертикально розташовані вікна. Вони розширені. Для їх облицювання використовувалися кам'яні наличники з того ж палацу) Тому зубці відновили, це не каприз сучасних реставраторів.

не може, а точно розібрали. Зверніть увагу на останній пункт: "розібрати Окольник". Від нього ми тепер маємо тільки вежу Чарторийських і шмат стіни, де ніхто не ходить... А от у 1863 році чиновники отримали "височайшее повеление" розібрати Верхній замок - В'їздову вежу та південний мур. На аукціоні за башту тоді давали 373 крб. Почали розбирати стіну між баштою та теперішнім музеєм, але вартість таких робіт перевищувала ціну добутої таким чином цегли, тому що мури були дуже міцні і тра було багато затрат на них. Подякуємо Любарту (цей відтинок фундував саме він) за міцність, а то б узагалі нічого не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На перший погляд ніби такі панорамки вже були. Так , схожі були, але не зовсім такі.

а роки фоток не підписані часом? Мене дуже зацікавила перша. Не впізнаю Петропавлівського костела справа. Ніяк. Біля центральної бані (над якою нема завершення, яке є на інших старих фотках) немає двох менших. Ті дві чорні плямки, які видніються над краєм будинку (можна було би собі думати, що то єзуїтський колегіум, але дах не той, що на поштівках тих років, занадто гострий і коминів нема), занадто далеко і не в ту сторону, де мали б бути. А якщо в ту - тоді за костелом колегіуму нема... І на купол Братської не схожий. Ще може бути бернардинський. Але де тоді ще вищий купол? Ну його міг закривати перший. Але що то за цятки чорні край нього? Та й монастир бернардинів має плоский дах. На фотці, трикутничок нижче і трохи правіше купола належть, думаю, будинку (або біля нього), де той купол...

Думаю, це не Луцьк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а роки фоток не підписані часом? Мене дуже зацікавила перша. ...

Думаю, це не Луцьк.

Всі три фото я знайшов на аукціоні - рекомендую пане Олександр і вам його - http://www.allegro.pl/search.php?string=%C...K&country=1

Можливо на першій фото і не Луцьк але всі три фото йшли в одному блоці з підписом Луцьк

post-1719-1232005058.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...