Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь

Ми сьогодні ловивли на віброхвіст зеленого окрасу із червоним. Точно сказати де ловили не зможу але спробую пояснити. Як їхати на вишків де широка дорого переходить у вузьку, є поворот наліво. Ось там доїхали до "футбольного поля" а далі пішки. Дійшли до місця де стир відійшов від берегів на метрів 10. Сподобалось те що ніяких абсолютно зацепів. Ще там сидів дядько, який зловив сома на живця вроді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от вперше на вишню спробував половити. Поїхав після роботи на дачі наскуб вишень і в район Новостава на річку. Одна покльовка - одна рибка :)

Снасть нічого мудрого не представляє: донка зі сквозним грузом і гачок щоб ягоду можна було зачепити за кісточку.

post-2346-0-27681700-1309160294_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так, щоб гачок огинав кісточку.

Сьогодні в другій половині дня ще двух виловив тим же способом. 900 і 600 грам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра і я хотів спробувати половити голавля на вишню, але в арсеналі не знайшов підходящого гачка.

Ще запитання: який потрібно поводок, товщина лески, довжина то що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра і я хотів спробувати половити голавля на вишню, але в арсеналі не знайшов підходящого гачка.

Ще запитання: який потрібно поводок, товщина лески, довжина то що?

у мене 0.25 стоїть леска, на сома ставлю поводок з шнура.Голавля ловив на леску і поводок з тієї ж лескі)) але цього року щось ще і не вибирався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора сплавлялись з товаришем човном від мосту на Дубенській до мосту на Шевченка, в загальному результаті зловили 4 щучки, було багато сходів бо в основному беруть "карандаші", ловили на білий твістер з чорною спиною.

Цікаво чи березараз на живця...завтра піду провірю шо і до чого....

Глухо як в танку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра і я хотів спробувати половити голавля на вишню, але в арсеналі не знайшов підходящого гачка.

Ще запитання: який потрібно поводок, товщина лески, довжина то що?

у мене 0.25 стоїть леска, на сома ставлю поводок з шнура.Голавля ловив на леску і поводок з тієї ж лескі)) але цього року щось ще і не вибирався...

А в мене основна 0.2, поводки 0.18 (довжина 40-50 см). Не люблю товсті снасті, а при налаштованому фрикціоні можна потягатись з немалою рибиною (для того ще треба її зачепити).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось затихла темка :(

Користуючись відпустуою поспінінгував троха на стиру, минулими днями на стиру активно клював голавль на воблерки, правда зловити вдалось тільки одного невеликого, зате з десяток ударів було, одного навіть потримати зміг, але мабуть через те що був маленький воблер то крпуний голавль не просікався нормально :(

Ще стався один прикол, вчора спустив невеличку щущку, причому подурному, не поставив поводок і вона легко перерізала флюрокарбон і з'їла твістерка, а сьогодні на тому ж місті витягнув щущку і на моє здивування в череві знайшовся мій твістерок цілий і непошкоджений :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще стався один прикол, вчора спустив невеличку щущку, причому подурному, не поставив поводок і вона легко перерізала флюрокарбон і з'їла твістерка, а сьогодні на тому ж місті витягнув щущку і на моє здивування в череві знайшовся мій твістерок цілий і непошкоджений :)

Так, це дійсно прикол :smile-zachot:

Я в суботу (03.07) знову сплавлявся Стиром, проплив від мосту на Шевченка до Маяків. На мій подив було всього два удара і жодного зловленого хижака. Виходів щуки не спостерігав. :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув ще додати, на голалеві воблерки зловив три окунця троха більших за лодошку, причому хапав він їх досить жадно доганяючи на великій шивдоксті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось затихла темка :(

Користуючись відпустуою поспінінгував троха на стиру, минулими днями на стиру активно клював голавль на воблерки, правда зловити вдалось тільки одного невеликого, зате з десяток ударів було, одного навіть потримати зміг, але мабуть через те що був маленький воблер то крпуний голавль не просікався нормально :(

Ще стався один прикол, вчора спустив невеличку щущку, причому подурному, не поставив поводок і вона легко перерізала флюрокарбон і з'їла твістерка, а сьогодні на тому ж місті витягнув щущку і на моє здивування в череві знайшовся мій твістерок цілий і непошкоджений :)

Де саме ловив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

років 3-4 тому голавля добре було з човна біля динамо під мостом на вишню ловити (сам по 15 шт за день витягував) в проводку з мінімальною глибиною. Зараз не знаю...

Ще на вишню таким же макаром в Новоставі ловили і теж не мало брали.

Подобається як клює, а от риба нікудишня, кісток море...

Жду кінця липня, на фідер половить би рибку =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні після роботи катнули на Стир з вишнями. Сів на поганенькому місці, але не хотілось вже соватись по березі, бо було пару годин лову, то вирішив поспінінгувати. І на перших же закидах з-під кущика під ногами вийняв ножика :) Вишня так мовчки і простояла, один з колег реалізував невеличкого голавлика. Таке от. А хижак непогано бив сьогодні, під деякими кущами така посуда плескалась що ого-го.

post-2346-0-25104400-1310156539_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

минулий тиждень проходив весь на вечірню зорьку і ніфіга :angry2: води море, зілля пливе, фідер мовчить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...