Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

Проплився сьогодні в районі Кульчина. Картинка не з приємних. Вся риба пливе пузом до верху. Печалька.

IMG0468A.jpg

IMG0469A.jpg

IMG0467A.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь
56 минут назад, Slavco сказал:

 

Чому так?

 

 

Цитата

Очисні кинули вночі якесь лайно... Багато дохлої риби... Були екологи - брали проби води, рибу на аналіз, ще були телевізійники... Доказів тепер вистачає, не так як того року...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти




 

В Ківерцях в озері Молодіжне отруїли воду, місцевий каже що це підараси які сушать моркву (якийсь цех чи що).

20160824_120526.jpg

20160824_120524.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Grekus сказал:

Проплився сьогодні в районі Кульчина. Картинка не з приємних. Вся риба пливе пузом до верху. Печалька.

 

 

 

...район Кульчина, хмм, судячи с поверхні води це стариці, біля/за Цегельного, чи ті які йдуть від Жижичина в сторону Кульчина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був в районі кульчина за цегельним на стирю і справді куча дохлої риби пливло , учасні треба штурмити , а то біда буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да пора гранатами их закидать,забыли в какой стране живем? Страна не пуганых идиотов!Пока по телику не покажут,местная власть не среагирует. Чиновникам насрать,у них скважина,а рыбу он на рыбхозе халявного наловит.Это мы платить будем за рыбалку! Пока очко играть не начнет,никуя толку не будет... Да жестко,да радикально, а как ещё???? Никто ни куя не боится, всем пох..й... Пора давно ебашить ублюдков...... Выбачайте, но наболело....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Виходить, що ловити в районі Ліплян (де очисні) і нижче них по течії, то тільки відпускати. Бо з такої рибки можна підцепити "букет неприємностей":

 

http://www.volynnews.com/news/society/smorid-slyz-znyknennia-zhyvnosti-shcho-robliat-kanalizatsiyni-vidkhody-z-/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Valentin_Ok сказано:

Виходить, що ловити в районі Ліплян (де очисні) і нижче них по течії, то тільки відпускати. Бо з такої рибки можна підцепити "букет неприємностей":

 

http://www.volynnews.com/news/society/smorid-slyz-znyknennia-zhyvnosti-shcho-robliat-kanalizatsiyni-vidkhody-z-/

 

Да там ваще пісєц зараз, бляха а які там місця я понадибував  до цього всього  ммм.......В мене є дядько,який ловить напроти очисних(вєчно),то добре що є кому позвонити і розпитати,то він мене попереджав,але я на "авось" поїхав сам переконався і все , вже у наступному році буду дзвонити до дятька(по рибалці) і розпитувати,яка там ситуація,ех мля(((я  приїхав,закинув нічого не клює,а як виймаєш поплавок то грузик і гак в якійсь слизі,я відразу змотався і вже туди перестав їздити,ганяю зараз в Малеве.Бляха,а тут за Липлянами вапще було суперово там так клювало до цієї слизі шо це піз... ніде краще я не ловив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yura-patriot сказал:

а як виймаєш поплавок то грузик і гак в якійсь слизі

Був там теж. Сморід такий стоїть, що дихнути нема чим. І це при тому, що зараз вже похолодало. Бідна риба (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У статті сказано що в тому районі річки ОДИНОКІ СПЛЕСКИ. Не смішіть мене, там вода кипить від жереха. На горох голавля ловлять гарного. До очисних забираю, далі зловив викинув. Хоча не думаю що щось станеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні день дарів природи, в ліску сальця пожарили і маслючків назбирали, а я потім на стир)))

година бродіння, щей дощ застав. але є результат і це добре))

 

20160925_174702.jpg

20160925_174719.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль забув мобільний вдома. Тому фотка "домашня".

0-02-01-8667e0226294491bf74d326181900cedb8f20a8e35141698cf27ac8821f6cc2c_full.jpg

В районі Боратина відпрацювали сквад міноу і кабліста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, "ALEX" сказал:

Рибка ще в траві під берегом?

Особисто в мене всі три покльовкі були не під берегом (одна щучка показавши пузо зірвалась). Скажімо так - за пару метрів на підході до прибережної трави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто в мене виходи всі були з трави протилежного берега, води чиста все видно, що щуки, що окуні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо за нах? То в Стиру риба дохне, то в Сапалаївці

http://volyn.com.ua/news/59669-chomu-u-sapalayivci-zaginula-riba.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...