Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

Недавно був на рибалці на р.Стир.

Випала нагода трішки зранку порибалити. Нарив звечора подьонки та в 5.00 ранку був вже на Стиру. Спочатку зловив кілька підлящиків. Мав при собі закидушки на сома. Закинув 4 штуки на живці. Через годину одна закидушка ослабла витягую а гачка нема жилка на поводку була 0.5 якась гражданка відкусила. Ще зловив підлящика грам на 400 і ще кілька плотвиць та в 9.00 був вже дома.

Дуже впав рівень води. Досить непогано видно де е ями. Можна найти непогані місця.

post-6067-1248788613.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь
а де саме рибалив?

Рибалив в с.Кульчин за кірпічним заводом. Бувае частенько туди їзжу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де саме рибалив?

Рибалив в с.Кульчин за кірпічним заводом. Бувае частенько туди їзжу.

А раскажите про паденку... где её нарыть и т.д.?

слышал, что 1 раз в году на неё ловят там все в луцке ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А раскажите про паденку... где её нарыть и т.д.?

слышал, что 1 раз в году на неё ловят там все в луцке ))

Подьонку риють в Луцьку на Вишкові. На Набережній від Даї на Стиру на повороті е плити біля стариці, то береш шухлю з довгою ручкою і риеш глину з дна. там на повороті видно на березі глину,де риють. На фото та шо вилітае, а так вона без крил.

post-6067-1248956072.jpg

post-6067-1248956283.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А рибу на передостанньому фото коли виловив? Бачу голавль пристойний є. Тож на поддьонку?

Голавля наблюдав з моста шо на Шевченка. Кидав шматки абрикоса - хаває. А от ловити на абрикоса не пробував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А рибу на передостанньому фото коли виловив? Бачу голавль пристойний є. Тож на поддьонку?

Голавля наблюдав з моста шо на Шевченка. Кидав шматки абрикоса - хаває. А от ловити на абрикоса не пробував.

:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А раскажите про паденку... где её нарыть и т.д.?

слышал, что 1 раз в году на неё ловят там все в луцке ))

Подьонка летить пару днів, вже як доросла комаха -- от тоді то її просто з гачком поверху води пускаєш, щось типу нахлисту.

А те що риють -- це її личинка, яка живе в грунті і риють її спеціальними лопатами, з довгою ручкою щоб до дна діставала. Колись біля мосту на Рованці на березі лежала, так сказать для всіх зробили... вкрали <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А рибу на передостанньому фото коли виловив? Бачу голавль пристойний є. Тож на поддьонку?

На фото не головень а подуст, якшо придивитись на морду то на рило свиняче схоже, зловлена риба була після масового вильоту подьонки десь на Тріцю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Післля Теремнівських соміків вирішив 23.08. ше поїхали на Стир вже кілька років не ловив соміків на Стиру. Приїхав на улюблену яму і тоді замітив шо забув джвіночки ну ладно і так вже 21.00 пора закидати донки. Закинув 3 донки на русальніка на 2 вчепив світлячки одна без нічого. Мав при собі 2 ліхтарика одного направив на донки одного на лоб. той шо на лобі періодично вимикав бо комарі стадами лізли в очі. до 22.00 зловив 3 соміка грам по 400, а в 23.00 ще одного. потім покльовка підсікаю чую достойний опір фрікцион працюе я кілька метрів шось те на кінці протянув і сход, шось було класне, адреналінчику получив. в 00.00 кінчились червяки і я поїхав додому в 00.30 в тепле ліжечко. Фоток нема вночі телефон не фоткае. Але на слідуючу рибалку щось попробую сфоткати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що таке "русальнік"? Знаю, ловлять на великого черв'яка, якого виганяють з землі електрострумом. Ще те видовище :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В неділю вирішив поїхати перший раз в цьому році порибалити на кружкі. Тесть зі мною їхати відмовився і поїхав велосипедом в с.Озерце на озеро.

Починалось все так звечора зловив на живці павуком 9 окунців 3 карасика і кілька синявок, а тесть варив у вечері пізно собі перловку, коли я вже ліг спати то почув запах горілої перловки, одним словом перестарався. Зранку в 6.10 будильник, пішли разом в зал дивитись як човп морду мексиканцю Кличко, і в 7.10 я на старицю Стира поблизу с.Жидичин там на фото видно церкву., а тесть за своїм маршрутом. Приїхав до води, накачав човна і у 8.00 виплив на воду поставив тільки 6 кругів бо вижили тільки карасики та синявки, а окунці всі аж побіліли. Та вже на березі взявся за ловлю на опариша краснопірки. Такого ще небуло шоб не можна було зловити живця десь за півтори годинки було зловлено ще кілька краснопірок і доставлені решта кругів. спочатку було 2 перевертання кругів результат погризяні карасики, но ще живі, опустив їх назад у ваду. Потім знову перевертання підплив витягую е незалікове щуреня на карасика, щож буду чекати. І ось ще одна довгоочікувана покльовка пливу, а круг розмотуеться ловлю кружок підсічка,е, тяну а вона в латаття майже зацеп, але зацеп на дні а щука на поверхні я навитянуту руку достав її, обірвав поводок і витягнув зацелену жилку правда уже без груза, невеличка втрата. Зубаста потянула на 1.4 кг. це вже точно залікова і доречі зловлена на синявку розміром у 10 см. Потім ще кілька безрезультатних клювань і знову бачу як розкручуеться кружок і вимотавши жилку вона тащить кружок за собою, доплив зловив кружок вибрав жилку викягнув ще одну щучку на 900 грамів. і в 13.00 зібравшись поїхав додому. Результат 7 клювань 3 з яких реалізовані. Доречі 2 раз в житті ловлю на кружки. Дуже сподобалось. Раджу попробувати.

post-6067-1254137705.jpg

post-6067-1254137743.jpg

post-6067-1254137766.jpg

post-6067-1254137785.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Slavco мабудь коту перепало зо три пендаля та разок в шияку :D

Коту перепало також він ласував живцями які залишились і кісточками які залишили ми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Попередня рибалка безрезультатна. Неділю назад 4 жовтня їздили з тестем в теж саме місце, погода була сонячна та великий вітер результат ні одного клювання, лише час від часу хвиля перевертала кругі.

В цю неділю 11 жовтня встав в 6.45 та поїхав спочатку по живці. До 8.00 було зловлено 21 карасик і одна синявка. в 8.30 я вже на місці цього разу вирішено було їхати на старицю р.Стир но в інше місце. Накачавши човника і в 9.00 я на воді, погода саме на щуку, похмуро та невеличкий вітерець. Ще на передодні було куплено 2 нових кружка. Правда мої деревяні набагато кращі за куплені штамповані з пінопласту. Десь за пів годинки було розтавлено всі кружки і коли повертався до машини щоб вийти на берег на першому кружку шо стояв на синявку витягнув окунця грам на 200, і згодом ще одну щучку на 1 кг. Потім почав моросити дощик та було ще кілька клювань. Результат 10 клювань 2 збитих живці, 3 кинутих погризяних но ще живих були відпущені один окунець і 4 щучки одна з яких десь 150 грам була відпущена в рідну стихію. Рибалкою дуже задоволений но правда ще втопив "зевника" чи як він називається і в 13.00 поїхав додому.

post-6067-1255336575.jpg

post-6067-1255336672.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все по томуж сценарію шо і в попередню неділю і місце теж саме і живці такіж. Погода супер хмурно без вітру і лише час від часу трішки моросило. Ловили з 8.00 до 13.00 команда, я і мій тесть. Результат 5 клювань один збитий живець, два погризяних і 2 щучки одна з яких відпущена і одна кілограмова.

Ще бачив знайомих спінінгістів в них на 3 чоловіка 8 щук одна потянула на 3.1кг. Ось така рибалка.

post-6067-1256023995.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Так як в суботу свято Миколая і дома можна нічого не робити вирішили з тестем провірити на передодні купленого житомирського бура та опустити в лунку кілька живців. Поснідавши дома десь в 10.00 поїхали на старицю Стиру. Хоча на вулиці було десь 16 градусів морозу но світило сонце то його майже не відчувалось тільки трохи щоки пашіли. Під час того як виставляли жерлиці був один вистріл прибіг підсік но щука вимотавши кілька метрів снасті добряче погризши кинула карасика. Потіш ше було 2 аналогічні випадки. В обід вирішили їхати додому но залишили на ніч 10 поставушок зроблених напередодні, побачили в якомусь фільмі про зимову рибалку. В ранц в неділюі їздив забирати результат 2 щукі. Ось так зимовий сезон відкрито.

post-6067-1261386686.jpg

post-6067-1261386704.jpg

post-6067-1261386717.jpg

post-6067-1261386732.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

В неділю 21 числа вирвався на кілька годин на Стир. З 11.00 до 13.00 полоскання акваторії нічого крім зілля трави та листків не приносило. Води багато но видно шо вода трошки падае. А шо вже мусора пливе не переказати. Потім витягнув трофейного кулька, і всеж в кінці на ямці вициганив одного окунця на твістер.

post-6067-1269521043,02_thumb.jpg

post-6067-1269521072,33_thumb.jpg

post-6067-1269521090,75_thumb.jpg

post-6067-1269521104,44_thumb.jpg

post-6067-1269521599,88_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

В суботу 19 червня вирішили з сином та племінником поїхати на Стир шоб Льончику показати як ловити на течії рибу. Накопали червоних червяків, і після обіду поїхали. Приїхавши за годину зловили аж 3 окунці. Ну а потім жереха на 5.2 кг. Ось фото. Продовження далі.

post-6067-1277110006,15_thumb.jpg

post-6067-1277110017,66_thumb.jpg

post-6067-1277110036,47_thumb.jpg

post-6067-1277110047,19_thumb.jpg

post-6067-1277110085,64_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розказую далі:

Сидимо дивимось щось бултихаеться на середині Стиру добре придивились, якась велика рибина. Думаю вода тепла попливу зловлю якшо вийде. Зпригнув з обрива приплив а це жерех. Окуратно беру за тіло і рукою за жабри. Но він як крутане, вискочив з рук і пішов на глубину. Виліз з трудом на обривистий берег, вислухав від Льоні все шо він думае про мене. І потім через метрів 50 знову він виплив на поверхню. Знов ловив його 2 рази і він виривався, і аж на 4 раз схопив добре за жабри, і поплив до берега. Вже на березі побачив, що в нього нема хвоста. Можливо гвинтом відбило. Ось таке полювання за жерехом.

post-6067-1277111498,28_thumb.jpg

post-6067-1277111508,05_thumb.jpg

post-6067-1277111518,52_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...