Перейти до змісту

с.Мар'янівка, Горохівський р-н, 12.07.2009


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Скаталися з MANJAK11 і його кумом в свято рибака на сабж. З погодою повезло, в Луцьку лив дощара, а туди приїхали як раз дощ скінчився. І більше вже не капав. Позакидали резінки, удочки. Прикормили. Ввечері клювало помірно але більше менш стабільно. Зранку на поплавок було гірше, резінка йшла добре. З риби там тіко карасікі різнокаліберні, максимальний чуть більше ладошки. Ловили на опариш, мастирку, тісто, хробака теж не цурається. Улов: кожен взяв десь приблизно 4 кг. Дуже сподобалося рибалка.

post-8-1247554630.jpgpost-8-1247554907.jpg

post-8-1247554919.jpgpost-8-1247554929.jpg

post-8-1247554936.jpgpost-8-1247554944.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Кросавчеги! Вітаю з успішною рибалкою! Дивлюся на фотко і мене душе наш здоровий український жаб :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Скільки це кілометрів від луцька?

~ 55 км

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там взагалі здоровенна водойма, поблизу Луцька мабуть хіба що Оконськ може посперечатись і то навряд

ЗІ якщо від краю Луцька рахувати то да,десь 55 км а якщо з 33го їхати то майже 70 получается, я зазвичай рахую від виїзду зі стоянки до момента заглушування двигуна на ставку

ЗІ2 карась хоч і невиличкий ,але дуже смачний, навіть дружина моя,яка говорила мені що вже на рибу дивитись не може і то з великим задоволенням його їла :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Це водохранилище Марянівського цукрового заводу, там, коли була жара цього року , то завод злив гарячу воду, то багато риби подохло... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Був сьогодні тут. Якби знайомі не зайняли місце звечора, то зранку по приїзду не відомо чи сіли би. Народу просто тьма було :sq_ye: В основному на фідер нашльопав 6 кг карася, досить пристойного як для безкоштовного ставка. Ловилось подалі від берегу, з поплавком без дальнього закиду і без прикормки можна розраховувати тільки на пару рибин. В районі 13:00 кльов затих і став дуже в"ялий, поїхали додому.

post-2346-0-85402500-1305484845_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздили вчора на вечірню рибалку. Почали ловити десь в 7 год. Клювало слабенько. На донку "резінку" та фідер зловили 10 штук всьогою. Поплавки стояли дубом всю рибалку. Ловилось на опариш.

Навпроти сиділи на пірсі місцеві, то тягнули, цуко, одна за одною на тісто. Відать, знають коли й на що ловити.

P.S. Дякую Маньяку та Серьогі за хорошу снасть. Розібрався швидко :)

post-81-0-51306700-1305728939_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто скаже,як туди добратися?

Ну наприклад щодня о 8:30 та 19:00 куди ходить приміський поїзд Луцьк-Стоянів, п'ятнадцята зупинка Ваша (приблизно 2 години їхати). О 18:20 поїзд Ковель-Чернівці, тоді перша зупинка Ваша (приблизно 1:40 їхати). Якщо говорити про автобуси, то прямі рейси є о 10:20, 11:40, 15:30, 16:00, 19:20.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карась нереститься, хоч підсаком збирай біля берега, бере слабо. Під берегом купа трави, то треба ухитрятись попадати у вікна або перекидати метрів 20-30. Ще було зловлено два окуня, чим був підтверджений факт наявності даної риби у водоймі.

Найближчий тиждень, як на мене, за уловом сюди їхати не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну наприклад щодня о 8:30 та 19:00 куди ходить приміський поїзд Луцьк-Стоянів, п'ятнадцята зупинка Ваша (приблизно 2 години їхати). О 18:20 поїзд Ковель-Чернівці, тоді перша зупинка Ваша (приблизно 1:40 їхати). Якщо говорити про автобуси, то прямі рейси є о 10:20, 11:40, 15:30, 16:00, 19:20.

я трошки не те мав на увазі. Де шукати ставка. Як від дороги доїхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну по-перше, коли ви будете під'їжджати до Мар'янівки (зі сторони Горохова), то по трасі цей ставок видно буде. А далі поворот на Мар'янівку буде, з'їжджаєте з горбка до перехрестя, далі, наприклад, прямо проїдете 100 метрів і будете біля ставка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цю суботу-неділю були там знайомі. Результатом залишилися довольні - по 70-80 карасів. Клювало тільки вечором та ранком, в основному на чурвака, ночью тихо...

Сказали що з наступного тиждня ставок буде платним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цю суботу-неділю були там знайомі. Результатом залишилися довольні - по 70-80 карасів. Клювало тільки вечором та ранком, в основному на чурвака, ночью тихо...

Сказали що з наступного тиждня ставок буде платним.

Їду на ці вихідні;) Якщо все буде добре... Якщо виясниця що ставок в оренді, буде дуже нехуруше, адже Мар'янівка моє рідне село. Кожні канікули в дитинстві проводились там, колись навіть ходив в Цегівський садок :) Є садиба біля озера (100м.), від діда залишилась, зараз пустує, подумую здавати подобово приїжжим риболовам. Цікаво хто там такий шустрий орендар? 2 роки тому місцеві рибаки організували збір коштів на закупку малька карпа і вродіби щуки і окуня, точно не скажу (в минулі вихідні брат піймав ротана) Надіюсь інформація на рахунок оплати не підтвердиця!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я там вчора був, десь за день 3 кг карасиків до ладошки натягав, покльовувало напротязі всього дня, ловив на пружину з мастиркою і як не дивно на перловку на удар...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цю суботу-неділю були там знайомі. Результатом залишилися довольні - по 70-80 карасів. Клювало тільки вечором та ранком, в основному на чурвака, ночью тихо...

Сказали що з наступного тиждня ставок буде платним.

нда,цiкаво буде глянути на того чоловiка,який вивалить стiльки бабла за таку водойму, тим бiльше,якщо я не помиляюсь, то оренда водойми,що знаходится на територii населенного пункту суттево вiдрiзняется вiд тiеi, що поза населенним

ЗЫ з недiлi на понедiлок з ночiвлею туди збираюсь з кумом та ще одним товаришем(якщо плани не змiнятся), порибалити та попити горiляки :) можна було б пару машинами зьiздити, бо в мене грузовий бус i тiльки два пасажирських мiсця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цю суботу-неділю були там знайомі. Результатом залишилися довольні - по 70-80 карасів. Клювало тільки вечором та ранком, в основному на чурвака, ночью тихо...

Сказали що з наступного тиждня ставок буде платним.

нда,цiкаво буде глянути на того чоловiка,який вивалить стiльки бабла за таку водойму, тим бiльше,якщо я не помиляюсь, то оренда водойми,що знаходится на територii населенного пункту суттево вiдрiзняется вiд тiеi, що поза населенним

ЗЫ з недiлi на понедiлок з ночiвлею туди збираюсь з кумом та ще одним товаришем(якщо плани не змiнятся), порибалити та попити горiляки :) можна було б пару машинами зьiздити, бо в мене грузовий бус i тiльки два пасажирських мiсця

Пару машинами і прицеп горілки :D:friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рибалцi був, зловили по 40-50 карасикiв кожен, карась в загальному побiльшав, кльову можна сказати що i не було, зiйшло штук 15 карасiв ,в 12 ранку вже поiхали додому

ЗЫ пообщались з мiсцевим по поводу запуску карпiв в ставок, зi слiв того дядька виходить ,що карпiв дiйсно запускали, мова йшла про два бiдони,а потiм виявилось ,що тiльки два вiдра )))))))) поржали з кумом вiд душi :) :) :) що таке два вiдра для марйянiвськоi водойми :) з iншоi сторони,менi здается,що якщо взагалi знайти того,хто запускав карпiв,то може виявитись ,що то було не два вiдра а двi штуки, i не в марйянiвський ставок а у власну копанку випущено :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рибалцi був

Ставок і досі безкоштовний?

да, але якщо зроблять платний, то як варiант,щоб вони менi платили,за те, що я ту мелоч виловлюю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рибалцi був

Ставок і досі безкоштовний?

да, але якщо зроблять платний, то як варiант,щоб вони менi платили,за те, що я ту мелоч виловлюю :)

Ловили на пляжі? на шо клювало?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ловили на дамбi, на резинки, клювало на опариш, прикармлювали пшоняною кашою змiшаною з макухою, думаю,якби не прикармлювали то взагалi мало що зловили б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Став по берегах дуже заріс. Ловити або з дамби, або з човна (що з успіхом робили ті хто мав плавзасіб), інакше дальній закид і витягування снасті через стіну трави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...