Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

З мікросхемою проблем немає http://imrad.kiev.ua/search.shtml?qs=BA1404&query=any

Сам колись хотів цей передавач робити. Проблеми з кварцем, колись їх робили десь у Москві, і продавались вони там тільки в одному магазині. Якщо хтось найде де його можна придбати в Україні (зокрема в Києві) то буду дуже вдячним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, подивився :)

Ну так, справді, охоронні є.

Тільки мені звичайний би)

ger3.jpg

так ставте датчик холла і не займайтесь пошуком геркона

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кварц в крайньому випадку можна замінити і більш високочастотним використавши подільники, приклад такої схеми тут.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за схемку! Я колись думав взяти мікроконтролер в smd корпусі (attiny13) і на ньому зібрати генератор, але потім закинув те все діло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь вдома валялись пару герконів, випаяних задавна з якогось радянського пульту безпеки. невеликі, десь 3 см довжини.

якщо комусь потрібні, можу пошукати, все рівно давно електронікою не займаюсь.

їх там не дуже багато, до десятка штук.

пам'ятаю, якось мені реле зустрілось радянське в пластиковому корпусі, модель не пригадаю. так там всередині були трьохконтактні геркони.

можна було їх звідти дістати та юзати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо кому сильно треба, тут чел продає кварци 38кГц. Правда дорогувато за них хоче.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Всім привіт, хочу зробити щоб блютуз тянув по всій хаті, бо місцями сигнал пропадає, кароче хочу вижати зі свого Billionton Class 1 (100 м) все що можна.

Як ви дивитесь на такий варіант? припаювати проволочку до схемки? (попер. періз її десь 1 мм, довжина проводу була десь 40-50 см)

1c6458d2a3e0d8c78c6b29033e006797.jpg

Може хтось поділиться порадою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут треба дивитись як реалізований передавач.

А взагалі основні поради такі, максимальна ефективність додаткової антени буде якщо її довжина буде рівна довжині хвилі або половині довжини хвилі.

А взагалі частота на якій працює блютуз така ж як і у Wi-FI тому варто почитати інформацію про саморобні зовнішні антени для Wi-FI

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як мій варіант антени? за паяльник варто братися? чи модернізувати?

Змінено користувачем HWman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важко сказати, якщо паяльником володієте добре, то можна спробувати і Ваш варіант. Але у будь-якому варіанті довжину потрібно підібрати відповідно до довжини хвилі робочого діапазону, варто спробувати довжину антени рівну половині довжини хвилі, тоді робочий діапазон частот буде більшим.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довжина хвилі буде рівна 122мм.

Довжину антенні варто вибирати діленям довжини хвилі пополам наприклад λ/2, λ/4, λ/8 і т.д. Найбільш ефективними будуть довжини λ/2 і λ/4.

(На всяк випадок довжина хвилі дорівнює відношенню швидкості світла до частоти сигналу)

Змінено користувачем Lisovic
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(На всяк випадок довжина хвилі дорівнює відношенню швидкості світла до частоти)

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не підкажете, де можна купити геркони чи інші елементи, які замикаються, коли поблизу є магнітне поле?

Доречі, я колись випаяв пару герконів зі старих стаціонарних телефонних апаратів, там вони стояли замість кнопки а в самій трубці був магніт)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Всім радіо любителям привіт!!! Вирішив зробити таку річ: Fm стерео передатчик на BA1404

post-11171-0-87277700-1294133930_thumb.g

post-11171-0-56036400-1294133939_thumb.j

може хтось стикався з даною схемкою, чи будуть проблеми при настроюванні, чи будуть проблеми з доступністю деталей особливо мікрухи ти кат. індуктивності, як показав себе даний передавач? Планую всю квартиру забезпечити звуком від ПК. В якості живлення планую використовувати БП ПК лінію 5 в. наразі всі питання. Дякую за увагу.

Як варіант придбай MP3 FM Модулятор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
Надибав таку штуку, цікаво буде працювати? а от наприклад якщо я дві таких зроблю то можна їх живити від одного джерела струму, тобто одне на двох.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А чи можна дізнатсь емність батареї знаючи тільки струм при КЗ (7 ампер) і напругу(номінал 6 вольт)? нажаль на самому джерелі струму немає ніякіх даних...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи можна дізнатсь емність батареї знаючи тільки струм при КЗ (7 ампер) і напругу(номінал 6 вольт)? нажаль на самому джерелі струму немає ніякіх даних...

Так є ж куча методик, наприклад

http://sdisle.com/battery/peukert.html

По струму КЗ мало що скажеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Ще одне питаннячко: от припустим у мене є акумулятор на 6 вольт 4.5 А/год, а мені треба отримати напругу 5 вольт тобто зробити щоб десь дівся цілий вольт, як мені це зробити?

На інших форумах вичітав, що люди виходять із становища за допомогою 5ти вольтової крєнкі, сам думаю поставити резистор.

Сила струму у навантажені 500 міліампер.

Дякую за допомогу.

Змінено користувачем HWman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КРЕНка не підійде там різниця між входом і виходом, для стабільної роботи, має бути не менше 1,5В. Можна включити послідовно два 1А діоди, один звичайний другий шотки, резистор підійде якщо струм споживання буде однаковий, обідва варіанти мають недолік в тому що напруга на виході буде спадати з часом.

Ідеальній варіант імпульсній понижувально-підвищувальній стабілізатор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре з діодами пограюсь, спад напруги припустимий аж до 4 вольт тобто роб. напруга 4-5 вольт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...