Перейти до змісту

Велодорожкам быть!!!


Рекомендовані повідомлення

Знак «зупинка заборонена» поставити як варіант. Та й здається пдр забороняють. Треба дуже наглим бути щоб так паркувати.

Колеса пробивати не варіант, ми ж не варвари. Штрафи давати, і щоб ті гроші з штрафів на будівництво доріжок йшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь

VeryFate, так так, біля 4 школи постійно жирнопикі джипи ставлять почті на зебрі переходу.

Driver. які знаки, які штрафи? не смішіть. це вам не америка-європа, коли вертаєся до машини, то на лобовому склі двірником прижатий виписаний штраф.

lilechka, а можна ссилку на концепцію у розмірі придатному для читання? а то на сайті міськради картинки заглючили :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, а можна ссилку на концепцію у розмірі придатному для читання? а то на сайті міськради картинки заглючили :_03:

Так підійде?

29892-2u.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

друзі. є потреба зібратись тим, хто має бажання і час приділити увагу обговорюваній проблемі.

зустріч відбудеться в понеділок о 18.00. Про час та місце я повідомлю в понеділок до обіду. Якщо не домовлюсь за приміщення, підем на піцу :)

В якості можливої причини відмови допомогти не приймається "а я нічо не вмію", " а я нічо не знаю"..... якраз та ситуація, коли треба грамульку бажання і капульку часу.

Ті, хо прийдуть точно, відписуємось тут, або в приват. Тим, кого б я особисто дуже хотів бачити на цій зустрічі, я напишу в приват, або подзвоню.

Ілі мабілізіруємось.... ілі вєлодоржкам нє бить.

УВАГА!

Зустріч відбудеться за адресою м. Луцьк, вул. Шевченка 14 (Будинок вчителя) на другому поверсі в приміщенні Луцького прес-клубу. Сама будівля знаходиться навпроти ОДЮСШ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мб зробити щось типу мітингу на підтримку велодоріжок у Луцьку?

якщо не буде накладок з роботою приїду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду, буду, непременно

мб зробити щось типу мітингу на підтримку велодоріжок у Луцьку?

Такой митинг у нас, как минимум, проводится раз в год - Велодень :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один організаційний момент. Оскільки будемо в гостях, знач нам запропонують чай. А щоб не ставити господарів в незручну ситуацію (знаю апетит велосипедистів), пропоную взяти шось до чаю. Це не обовязково, але якщо хтось матиме натхнення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не зміг прийти, пришлось терміново везти свого лапохвоста в ветеринарку, відпишіться хто був, про що говорили?… цікаво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если коротко, то Друид забил тревогу, потомучто все инициативы и даже распоряжения властей увязают в инстанциях среднего звена. Потому нужна активность общественности в поддержку велодорожек, не только велосипедной общественности. Нам осталось около месяца, чтобы продвинуть концепцию и добится включения велодорожек в проэкт реконструкции пр. Воли. Если в срок не успеем, в ближайшие лет 10 там велодорожек не будет. От нас требуется организовать эту активность. Для начала она будет выражаться в письмах от различных городских организаций, предприятий, которые поддерживают развитие велосипедной культуры в Луцке.

Конкретней продолжат остальные участники "квадратного стола"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопшем так, прийшло дві ідеї.

Намба ван - в суботу спробую підключити до теми велодоріжок кафедру Міського Будівництва і Господарства або Автомобільних Доріг та Аеродромів (ту, якій це ближче) ЛНТУ. Перебалакаю з зав кафедри, а там буде видно. Думаю їм це може стати цікавим.

Намба два - щоб підняти це питання на слух громадськості пропоную "Асоціації Велосипедистів Луцька" провести соц. опитування жителів міста і вияснити в "простих" людей їхню думку щодо питання: "Чи потрібні Луцьку велодоріжки?" Результати опитування оприлюднимо і поширимо через місцеві ЗМІ, а також можна буде надіслати "нагору". Як це реалізувати думки є. Потрібна лиш участь як найбільшої кількості велосипедистів або співчуваючих. Якщо підтримуєте ідею, займусь цим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...