Перейти до змісту

Велодорожкам быть!!!


Рекомендовані повідомлення

Обіцянками годують нас. По телевізору, в газетах. Депутати, мери. Набридло. До велосипедних дорожок мабуть їм дуже глибоко. Навіщо якісь дорожки робити, як можна виділені гроші спіонерити і купити собі лексуса або бтр шоб по колдобінам дорожнім їздити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь

Народ, проснитесь!

Я был на круглом столе, Кравчук сам сказал - велодорожки нужны! Создана рабочая группа, в которую входит глава архитектуры города. Поставлена задача - начать строить велоинфраструктуру, что вам не нравится???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, проснитесь!

Я был на круглом столе, Кравчук сам сказал - велодорожки нужны! Создана рабочая группа, в которую входит глава архитектуры города. Поставлена задача - начать строить велоинфраструктуру, что вам не нравится???

не нравітса що щось зроблено для цього.

Всім умнікам в цій темі - хто з вас подав звернення в міськ раду, хто з вас ініціював круглий стіл, хто з вас хоч щось зробив для того, щоб це питання рухнулось з місця? Є такі? Нема? То не*йу 3,14здеть!

п.с.: а коли з"являться перші 100метрів велодоріжки, не забудьте подякувати особисто druid"у і тим хто до цього приклав руку!

п.п.с.: так що там з проектом по реконструкції Волі? Просвітіть, бо сам не зміг підійти на круглий стіл нажаль(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.п.с.: так що там з проектом по реконструкції Волі? Просвітіть, бо сам не зміг підійти на круглий стіл нажаль(

робота буде вестись двома напрямками:

1- доопрацювання загальної схеми і затвердження концепції.

2 - пропозиції по проспекту волі і парку. На основі протоколу кргулого столу має бути розроблено доручення на відповідальних осіб (жкг, архіфтектура), які мають зробити подання на проектантів, щоб ті вже включили вд в проект. результат будем знати через кілька місяців: якщо в проекті вд будуть - значить будуть в реальності.

Драйвер, в інтернеті є багато посилань на те як збільшити пісюна. Я думаю, якщо ти витрачатимеш час саме на це - тобі буде приємніше, а нам спокійніше.

запамятайте всі. ніхто нікому нічого не обіцяє. просто люди роблять зусилля.... як вміють і як знають. не буде доріжок - вибачте, нішмагла. Будуть - кожен свої моральні дивіденти отримає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плещіть язиками і далі.

Побачим коли буде перший метр доріжки, якщо буде.

Бюрократія і корупція рулять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плещіть язиками і далі.

У вас есть конкретное предложение, товарисч?

Что бы вы делали? К примеру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бюрократія і корупція рулять.

Ііііі? Це привід для ніфіга нє дєланія? Чи може хочеш сказати, що друід і діфото отримають відкат за велодоріжки? Так це ж кльово!8-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був учасником цього круглого столу..

Коли там побачив Кравчука.. і потім почув начальників відділів і управлінь... з якими знайомий особисто, зрозумів.. ми таки їх дожали.. а особливо хочу подякувати Друїду.

Молодець.. так тримати.... а ми (активісти АВЛ) постраємось відстояти інтереси велосипедістів нашого міста, а також його гостей.

Driver

Зважаючи на твій нік.. і аватарку... ти напевно автомобіліст.

Хочу почути твою думку.. по розмежуванню руху пішоходів, автомобілістів і велосипедистів, конкретно в районі центру, вул. Лесі Українки і Парку ім. Лесі Українки.

Є що сказати? Прошу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається - то досить складнна задача - зробити велодоріжку по вже існуючих дорогах. Це треба або від тротуару відкусити клапоть або від дорожного полотна. Треба погоджувати ці питання з усіма службами (дорожниками, даїшниками, електриками, транспортниками, і т.д.)

Мислю в голос, що на Волі велодоріжку буде зробити важко і дорого - мова йде не про кусок дороги, відділеної суцільною полосою, бо то не є велодоріжка, а про повноцінну окремостоячу (лежачу))).

Інша справа - другорядні дороги, де не ходить громадський транспорт. Парк - це буде номер один. Де ще? Питання до велосипедистів. Ці ідеї можна викладати і оговорювати тут.

Мабуть треба розробити концепцію велодоріжок і велоруху в Луцьку. Для цього варто подумати і прокласти найбільш популярні маршрути і винести ці пропозиції на міськвиконком чи архітектуру. Це можуть бути просто невеликі відрізки в різних районах міста, які відносно легко(з меншими зусиллями) і недорого (для міського бюджету це важливо, і якщо стане питання про виділення грошей, то реальніше) можуть бути реалізовані. В подальшому концепція повинна містити перспективу обєднання усіх доріжок в одну єдину мережу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть треба розробити концепцію велодоріжок і велоруху в Луцьку. Для цього варто подумати і прокласти найбільш популярні маршрути і винести ці пропозиції на міськвиконком чи архітектуру. Це можуть бути просто невеликі відрізки в різних районах міста, які відносно легко(з меншими зусиллями) і недорого (для міського бюджету це важливо, і якщо стане питання про виділення грошей, то реальніше) можуть бути реалізовані. В подальшому концепція повинна містити перспективу обєднання усіх доріжок в одну єдину мережу.

Це все вже існує!

velo_map_1nnnn.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мы, как раз года 3 назад, работали над концепцией. Вплоть до того, что проехали и пролезли через все городские трущебы в поисках ее(концепции). Такчто, дело делается и, как видим, двигается.

ПС: Лично я считаю, что Центр удачно об*езжается велосипедами, необязательно ломить по главной

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може трішки оффтоп але буде дико актуально.

а як будете боротися з бидлом для якого та доріжка то лишнє місце для парковки ? ..... ми ж нажаль не в європі і всім насрать однозначно буде. і даїшникам в першу чергу.

p.s.: катаю від лучеська в центр і було б кльово не стрибати по тротуарах. Тому підтримую двома руками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як будете боротися з бидлом для якого та доріжка то лишнє місце для парковки ? ..... ми ж нажаль не в європі і всім насрать однозначно буде. і даїшникам в першу чергу.

Будем бороться, как и сейчас боремся с теми, кто подрезает, не пропускает, паркуется на переходах и перекрестках...

К концепции велоинфраструктруры этот вопрос не относится. Проблема общей культуры тут не рассматривается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сделайте пилотный проэкт "від лучеська в центр" и посмотрим как будем работать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если предположить, что при реконструкции дороги велодорожку вынесут на уровень тротуара?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если предположить, что при реконструкции дороги велодорожку вынесут на уровень тротуара?

это технически то же, что и расширить тротуар за счет проезжей части. Врядли это допустимо.

Если у нас и на тротуарах парковки по всюду, то нам от этой проблемы не уйти и там.

Будем делать дорожки, а там, глядишь, и цивилизация с культурой до нас дойдут;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я катався в Кракові по велодорожках.. З окраїни до самого центра поряд з автодорогою і за тротуаром за 3-5 а подекуди і більше метрів(як дозволяв рельєф і комунікації) були велодоріжки. Велодоріжка тільки з одного боку, тобто рух по ній був в обидва напрямки. Круто... народ їздить. В Луцьку щось подібне уявляю вздовж набережної, де і місце є і нікому не заважаєш і є де розігнатись (хоча це не популярний район для катання)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если предположить, что при реконструкции дороги велодорожку вынесут на уровень тротуара?

а нужно попробовать и позырить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те саме можу сказати і про Варшаву, хоча в її центрі велодоріжок немає. Всі про це знають і тому на велосипедистів, які їдуть по тротуарам( здебільшого жінки) ніхто не звертає уваги.

Сусіди, а культура на порядок вища.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, мимохідь на круглому столі промайнула фраза про те, що вздовж набережної за велодоріжки виступили Алфьоров і ще один бізнесмен, яким "підпорядкована" ця територія. Наскільки я зрозумів, благоустрій біля цієї дороги поклали на плечі бізнесу, що знаходиться поруч, а бізнес крім всього вирішив зразу і велодоріжки забабахати. Можу помилятись, але з вуст Кравчука, здається, пролунало "Алфьоров і ......(?) теж подавали запит про велодоріжку на набережній".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, мимохідь на круглому столі промайнула фраза про те, що вздовж набережної за велодоріжки виступили Алфьоров і ще один бізнесмен, яким "підпорядкована" ця територія. Наскільки я зрозумів, благоустрій біля цієї дороги поклали на плечі бізнесу, що знаходиться поруч, а бізнес крім всього вирішив зразу і велодоріжки забабахати. Можу помилятись, але з вуст Кравчука, здається, пролунало "Алфьоров і ......(?) теж подавали запит про велодоріжку на набережній".

логіка в тому є. Розвиваєш інфраструктуру поряд зі своїм бізнесом, зростає потік людей і бізнес процвітає. Крім того бізнесмени немало бачили такого в Європі і світі, і самі теж катаються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявляється в Луцьку є велодоріжка. Біля “Слона» зі сторони Кравчука)). з розміткою, зеброю, мостом :-) без ям. Було б добре по Луцьку на таких ганяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як будете боротися з бидлом для якого та доріжка то лишнє місце для парковки ? ..... ми ж нажаль не в європі і всім насрать однозначно буде. і даїшникам в першу чергу.

я думаю, якщо цьому бидлу спустити хоча б 2 колеса на нуль, то наступного разу "воно" перед тим як паркуватись, подумає, там воно приткнуло своє корито чи не там.

А якщо серйозно, то була б велодоріжка, а паркуватись поза нею навчаться.

На Волі велодоріжка цілком можлива, і дуже корисна в плані популяризації велосипеду, адже це центральна вулиця міста, там найбільший рух, найбільше людей. Набержна полюбе, Соборності і Перемоги - теж не бачу проблем. Вулиці досить широкі, щоб вмісти і потік авто, і 1,5 метра велодоріжки (чи скільки там по нормах)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я думаю що бидло не второпає від чого колеса спущені… от би була царапина така товстезна на кузові то да :_17:

на волі варто робити доріжку через те що вулиця відносно вузька. постінйно хтось на обочині паркується, маршрутки підрізають. дуже важко безпечно пересуватись.

на соборності-перемоги по 2 полоси в обидві сторони, проблем не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чтота мисль меня заволновала....

Под відом - всьо народу, дорожкі велосіпедістам, реальним стане ...... нові парковочні місця, з парковочними автоматами і т.д. Тіпа - "Ми хотіли як краще, але на жаль реалії сьогодення такі, що парковок взагалі нема, транспортний потік великий..."

Каби Троянскій конь не вийшов.

А такой варіант. Стоіт мурло на велодорожке і прадайот парковочні місця. Праблеми ? Званок другу, і актівістов грузят в бобік за "порушення громадського порядку". Оні ж не проплачівают.....

Або абіжене крутоє ліцо-яйцо (наприклад паркування біля входу сш №4)- Іді сюда малиш, ет ти калесо спустіл, не ? А мне пох, ти не ти, ви велосіпепепепедісти все на одно ліцо.

Дуже надіюсь такого не буде. Літом вже будуть дорожкі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...