Перейти до змісту

Велодорожкам быть!!!


Рекомендовані повідомлення

ursa, я не говорю о том чтобы стометровку ехать на заднем колесе. многие просто не умеют переднее колесо грамотно выдергивать. да я и сам не умел еще совсем недавно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь

И наверно до сих пор не умееш :) поднимать, выдергивать это не поднимать.

А есть 1 велодорожка или это миф ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А есть 1 велодорожка или это миф ?

За рік якогось руху в цьбому напрямку непомітно, але може багато роботи скритої від очей, хз ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И наверно до сих пор не умееш :) поднимать, выдергивать это не поднимать.

наверняка. на подвесе с высоко поднятым сиденьем вообще очень проблематично делать подобные штуки. зато он совершенно шикарно подпрыгивает в кантрийном банике

поэтому и прошу о мастер-классе. нам всем есть чему поучиться в плане стрита. тем более, что ровнять бордюры в обозримом будущем никто не будет, imho

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну попытаюсь высказаться, хотя заранее знаю что буду запинан ногами :) .

1. Во-первых ! О полезном и хорошем - дорожки это супер! Это правильно! --- Большенство велосипедистов - которых я знаю это --- весьма КУЛЬТУРНЫЕ водители (велосипедов) которые уважают всех участников дорожного движения. И имнно для них нужно созавать и строить - это чудо - ДОРОЖКИ.

2. Во-вторых -- создав дорожки появится куча ДИБИЛОВ --- вытащивших двух колёсный самокат, виляющий двумя колёсами - от тротуара до дозволеной границы с проезжей частью и с гордостью будут тыкать факуна (в переносном смысле -- и кстати прямом) всем водителям ..... которые каким либо образом ущемлят ихнее достоинство - (вот тут конечно не в прямом смысле).

3. В-третьих !!! О-О-о-о--оо в-третьих у ментов появится лишний повод еб..ь водителей ..... понятное дело .... велосипедист всегда прав и безденежен (в переносном смысле) в смысле том , что денег сбрить можно только с водителя, - неважно за что. Ой обогнал! Ой подрезал! Ой испугал.

4. В-четвёртых .... Оху...е пешеходы настолько оху..и что машин не боятся вообще (теперь это будут и ВодителиВелоМашин ----конечно не все ,а новоиспечёные) , для них машина - это нечто из ряда ПТИЧКИ "КОЛИБРИ" которая может зависать в воздухе и махать колёсами пока , ИХ ВЫСЧЕСТВО проплывёт по УЖЕ РАЗДАВЛЕНОЙ КАМАЗОМ ЗЕБРЕ. Они думают что доставят ОХРЕНЕННЫЙ дискомфорт водителю, когда будут РАЗДВАВЛЕНЫ "ПРОПЛЫВАЯ" по переходу будуча раздавлеными насмерть (или в лучшем случае покалеченными).

ПОДВОЖУ ИТОГ:

Прежде чем создавать условия для "безумцев" нужно создать правила "как их еб..ь" за нарушения этих правил. А так это получается какоето гавно!!!! НУ типа выпустили из ДУРДОМА ПСИХОВ и КТО НЕ СПРЯТАЛСЯ Я НЕ ВИНОВАТ.

ЗЫ. ЕЩЁ РАЗ ПОВТОРЮСЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЭТО НЕ КАСАЕТСЯ уважаемых мной ЗАЯДЛЫХ ВЕЛОМАНЬЯКОВ - это по большей степени касается ТЕХ ----- кто имеет РОВЕР и с ДИБИЛЬНЫМ ВЫРАЖЕНИЕМ морды ЛИЦЦА .... будет РОВЕРИТЬ по велодорожке. По-этому ..... нужны не просто ДОРОЖКИ ....---раз уж на то пошло , а и правила их использования. ИНАЧЕ ВЫ скоро прослезитесь ----- когда ПЬЯНЫЙ МЫКОЛА с МЫШКОМ КОРТОПЛИ будет херачить по синусоиде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема в нас ПДР для велосипедистів.. просто нема..

Думаю велодоріжки будуть вагомим кроком щоб їх таки написати.. А по друге.. рахую, що велосипедист має керуватися в першу чергу чинними ПДР і з нього теж потрібно ментам 3 шкури дерти. В Польші наприклад є права для велосипедиста, наші ж.. навіть зі скутерами не можуть справитись.

Я не кажу, що не порушую ПДР (їду в лівому ряду, не зупиняюсь на світлофорі, якщо цього не вимагає ситуація, на пішохідному пеерході теж проїжджаю не чекаючи поки пройдуть пішоходи, їду по тротуару..... коли на шосері і з гірки.. обганяю з правого боку ...) буває.. каюсь. Але ці порушення не призводять до таких наслідків, як пяний мент зносить дитячу площадку разом з дітьми. Бидло є скрізь... саме виконання ПДР має бути в основі дорожнього руху, а не погони чи товщина гаманця...

І ще.. доречі... відстань на якій автомобіль проходить від керма чи ноги велосипедиста залежить в першу чергу від зовнішнього вигляду райдера. Не раз замічав, особливо коли на шосері і в повному бойовому.... так би мовити. Проїжджають бувало на відстані ну буквально 10-15 см.. особливо маршрутки. За те пяний чорт на велі на який я б боявся навіть сісти ))) ще й дійсно, з мішком картоплі на багажнику.. обїжджається 10 дорогою.... Велодоріжка намітить ЗАКОННУ зону безпечного проїзду. За порядком, на перших порах можуть слідкувати муніципали. І навіть на тих самих велосипедах, як по парку колись катали. Мехінізм відпрацюється з часом. Варіант?

НА мою думку.. велодоріжка дасть змогу таки розідлити потоки автомобілістів і велосипедистів, і до вирішення питань з порушення ПДР велосипедистами треба підходити з повною серйозністю, розуміючи, що наслідки від "пантов" на дорозі на 100% проблемні для самих велосипедистів. Погодься.. автомобілісту.. крім шоку від того, що збив людину нічого не загрожує.... ну ще фарбу попортить.... та й шок не у всіх.. Якщо все в порядку з документами і з вмістом алкоголю в крові, хвилюватись нІчого. Велосипедист жеж може отримати перелом на раз, ще й вліт на бабло якщо вел хороший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема в нас ПДР для велосипедистів.. просто нема..

Конечно. Есть просто ПДР ;) И велосипедисты там присутствуют. И их(наше в смысле) размещение на дороге.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там много неоднозначностей и вообще, ПДР для велосипедистов носит скорее рекомендательный характер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Много текста. Основное - в конце статьи :)

Луцькі дорожники заходилися капітально ремонтувати автомобільний міст через Стир, що на вулиці Гнідавській – рух у сторону мікрорайону ДПЗ частково обмежений.

Ремонт розпочали у понеділок – поки що дорожники займаються фрезеруванням та облаштуванням нових бордюрів. Згодом почнуть капітальну заміну дорожнього покриття.

Через початок ремонту інспектори ДАІ патрулюють під’їзди до мосту. Міліціонери регулюють рух, бо одна проїжджа смуга перекрита для транспорту.

«Поки що рух обмежений частково. Тобто, машини, маршрутки та тролейбуси їдуть почергово по одній зі смуг. Однак десь за два-три тижні ремонтники повністю перекриють рух через Гнідавський міст», - каже головний комунальник міста.

За словами Івана Кубіцького, стратегічний міст ремонтують у комплексі з облаштуванням вулиці Данила Галицького. Кошторис робіт спільний. Дорожники обіцяють, що на мосту буде повністю замінене дорожнє покриття, встановлені нові бордюри, відремонтована пішохідна доріжка та велосипедна доріжки.

?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво яку велосипедну доріжку на цьому мості вони збираються ремонтувати))) я її там зроду не бачив, тільки тротуар для пішоходів)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки тротуар для пішоходів)))

і то такий вузенький, що двом нормальним хлопцям пройти разом напряжно (правда як буде рівна дорога - може легше буде), але два велосипедисти, хм, навряд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ранковий час-пік в третьому за розміром місті Нідерландів:

Але навіть там є слов'яни :)

post-119-1274541270,37_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Да, будут, будут у нас велодорожки. Терпение, господа.

И наши правнуки уже не представят себе город без верениц подтянутых, стройных трудящихся, катящих на работу и отдых, по прекрасным дорогам. И редких автомобилей, перемещающихся изредка по качественным автодорожкам, со светофорами, разметкой и прочим необходимым.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...И наши правнуки уже не представят себе город без верениц подтянутых, стройных трудящихся, катящих на работу и отдых, по прекрасным дорогам.

Таня, ты в этом предложении пропустила одно важное слово. Я думаю, правильнее будет так: "И наши правнуки уже не представят себе город без верениц подтянутых, стройных трудящихся КИТАЙЦЕВ, катящих на работу и отдых, по прекрасным дорогам."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...И наши правнуки уже не представят себе город без верениц подтянутых, стройных трудящихся, катящих на работу и отдых, по прекрасным дорогам.

Таня, ты в этом предложении пропустила одно важное слово. Я думаю, правильнее будет так: "И наши правнуки уже не представят себе город без верениц подтянутых, стройных трудящихся КИТАЙЦЕВ, катящих на работу и отдых, по прекрасным дорогам."

Ну, это тут совсем не при чем. Я ксенофобией не страдаю ни в малейшей степени. Что имела ввиду, то и сказала.

Ничего не вижу страшного в том, что мои правнуки будут азиатского вида. Если только не в результате насилия над моей внучкой неким кочевником. Я даже только за. Смешение расс на пользу Человеку, как виду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

з різних джерел стало відомо що наші мужі обіцяють зробити велодоріжки. рішення чи то уже прийнято чи приймається.

офіційної інформації поки не знайшов, може хто в міськраді тусується, більше знає?

обіцяють зробити доріжки на пр. Волі, вул. Лесі Українки та на алеї в центральному парку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, ці рішення були вчора прийняті на круглому столі. Сформована робоча група, в яку входить druid.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную це питання якось ще раз підняти на велодні 2012, бо щось не віриться що їх побудують швидше ніж міст через колії, скоріше кінець світу настане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з різних джерел стало відомо що наші мужі обіцяють зробити велодоріжки. рішення чи то уже прийнято чи приймається.

офіційної інформації поки не знайшов, може хто в міськраді тусується, більше знає?

Ось інформація

http://www.lutsk.ua/fast-news/vidbuvsya-krugliy-stil-na-temu-rozvitok-velosipednoyi-infrastrukturi-mista-lucka

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Темі 2,5 роки вже, а ніяких доріжок і не видно(. В статті нічого конкретного не написали. Менше слів-більше роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піарятца поцикі. От якби хтось із них катався б на ровері то питання доріжок було б вирішено вміг, с соответствующіми откатами та піднятям свого рейтінгу. Но нет такіх, а жаль.

Сказать чотка - 1 сентября буде дорожек на 20 км і зделать це кішка тонка.

Паверю в реалізацію проекту після першої розмітки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Темі 2,5 роки вже, а ніяких доріжок і не видно(. В статті нічого конкретного не написали. Менше слів-більше роботи.

"Что нам стоит дом построить,

Нарисуем - будем жить" (с)

2,5 года - это не срок. У поляков и то - на это ушло 10 лет.

И даже, когда проложат пару км дорожек по главным улицам, - это скорее знак, веха, положительный сдвиг для нас. Толку с них. Туда-сюда катать. Чтоб дождаться настоящей велоинфраструктуры, нужно набраться большого терпения и здоровья, потомучто не все доживут. При этом, не просто ждать. а капать, капать, капать на мозги всем, не только властям:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...