Перейти до змісту

Акции и скидки в магазинах Луцка


lumax

Рекомендовані повідомлення

В Луцьку появилось нове таксі "Морячок". В якомусь пості про це вже описувалось. Сам на днях разок проїхав. Позитив. І ціни нижче ринкових, а то луцькі шумахери трішки позажирались... Шкода що поки машин малувато...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 731
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори
В Луцьку появилось нове таксі "Морячок". В якомусь пості про це вже описувалось. Сам на днях разок проїхав. Позитив. І ціни нижче ринкових, а то луцькі шумахери трішки позажирались... Шкода що поки машин малувато...

Ось чек. Віз кілька ящиків керам. плитки, за багаж доплата.

post-10-1243589974.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
...Поехали в центр и, на диво, в магазине Savage я увидел именно то, что искал. Стоит сия прелесть 948грн. Какова же была моя злость и обида, когда я узнал, что еще ВЧЕРА эта куртка стоила на 300грн. (!!!) дешевле, потому как вчера еще действовала 3-дневная акция с 30% скидкой на ВСЕ товары магазина...

В магазинах Savage і Top Secret (поруч з Savage) сьогодні діють знижки -30% :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Поехали в центр и, на диво, в магазине Savage я увидел именно то, что искал. Стоит сия прелесть 948грн. Какова же была моя злость и обида, когда я узнал, что еще ВЧЕРА эта куртка стоила на 300грн. (!!!) дешевле, потому как вчера еще действовала 3-дневная акция с 30% скидкой на ВСЕ товары магазина...

В магазинах Savage і Top Secret (поруч з Savage) сьогодні діють знижки -30% :)

Тільки сьогодні??????????? Коли закінчується акція?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

20 червня, святковий розпродаж комп’ютерної та офісної техніки з нагоди 2-ої річниці відкриття магазину «МедіаМаркет».

Акційні ціни на всі товари. Магазин «МедіаМаркет»: місто Луцьк, проспект Соборності, 28.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По вул. Стрілецькый магазин навпроти в/ч (здається "Силует"). В зв`язку з нерентабільністю розпродують будівельні матеріали, ціни відносно невисокі, але вибір товару обмежений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немного оффтоп но всеже)

куда с ТЦ"варшавский" магазин "интер топ " делся????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Можливо трохі офтоп но всетакі чув шо в Луцьку 11-12 липня має відбутись якась ярмарка на центарльному ринку вроді. Хтось знає подробніше проце дійство, шо там має таке бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Наскільки мені відомо в вищезгадуваних "Стокерах" постійно є знижки -20% на деякі види одягу. А ще вони флаєрки роздають на 5% знижки....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо в вищезгадуваних "Стокерах" постійно є знижки -20% на деякі види одягу. А ще вони флаєрки роздають на 5% знижки....

угу, перед тим націнивши 200% :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо в вищезгадуваних "Стокерах" постійно є знижки -20% на деякі види одягу. А ще вони флаєрки роздають на 5% знижки....

угу, перед тим націнивши 200% :0024:

На деякі наменування - однозначно. Вісить футболка, вартість 100 грн. На ціннику європейському - 10 єуро. І це стоковий одяг. Різниця? 11 грн. Це на одяг, який провисів купу часу в європі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на правах оффтопу

Не ведіться ви на оті заманухи "СТОК"!!! це тупий розводняк ...

хто хоч раз був у стоковому магазині, підтвердить і підтримає мене ....

Вибачте .. але в Києві в Плазмі (не самий дешевий сток) ціни вище 200 грн практично нема (ну хіба на шось типу лижі, і тд вища)

а всякий шмот, типу кофти футболки і тд ... по 20-50 грн ... Кросівки за 250 це просто самі дорогущі .. (середня ціна 100 грн)

причому дивлячись на одяг/взуття в наших спорт магазинах ... продають те саме ... по цінам стоку помножених на 3-4 ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Та баригі вони всі.

І по темі: в магазинах "Тигрес" запроваджена 13 відсоткова знижка на товар кожного 13-го числа місяця.

Для прикладу:

- на ринку літня дитяча коляска китайського виробництва - 440-460 грн

- точно така ж в "Тигрес" 13-го числа 475-13%=414 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на правах оффтопу

Не ведіться ви на оті заманухи "СТОК"!!! це тупий розводняк ...

хто хоч раз був у стоковому магазині, підтвердить і підтримає мене ....

Вибачте .. але в Києві в Плазмі (не самий дешевий сток) ціни вище 200 грн практично нема (ну хіба на шось типу лижі, і тд вища)

а всякий шмот, типу кофти футболки і тд ... по 20-50 грн ... Кросівки за 250 це просто самі дорогущі .. (середня ціна 100 грн)

причому дивлячись на одяг/взуття в наших спорт магазинах ... продають те саме ... по цінам стоку помножених на 3-4 ...

ти сам то хоть був в Плазмі?)))))

мінімум 250 кросівки.. а не максимум :)

і т.д.

речей, дешевших 150 грн взагалі немає (крім шкарпеток всяких :))

це минулого року ще дешево було.. а зараз вже все :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо в вищезгадуваних "Стокерах" постійно є знижки -20% на деякі види одягу. А ще вони флаєрки роздають на 5% знижки....

угу, перед тим націнивши 200% :0024:

Байки про те що в Європі стоковий одяг по 1-2Є давно треба забути. Нормальний сток вартує 5-6Є за штучку (це в Європі), а ще його привезти.... От і ціна виходить відповідна. Правда наші бізнесмени люблять економити та привозити що по дешевше, а це дійсно вартує 1Є чи взагалі на вагу... Ну і відповідно повний брак чи взагалі гуманітарка... А потім вішають на магазин вивіску з модним словом "СТОК", а наш народ ведеться.. От і ходить думка про сток - що це фігня... Там дійсно і націнка 200%, і акції можуть бути - 70-80% :) :) :) Не ведіться на таке.... А справжній стоковий одяг "копійки" вартувати не може, да і акції з захмарними знижками можуть бути тільки на сезонних розпродажах... Так що думайте чи звертати увагу на ТАКІ акції :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Навпроти перукарні "Панна" магазин жіночої білизни влаштував розпродаж.

Магазин брата колеги має закриватися.

На жаль, не знаю назву магазину...((((

Ще поки не вистачає часу підійти подивитися...

Магазин "АІС". Виявляється не тільки білизна, а й одяг :).

Ціни дійсно нормальні))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В "Беніссімо" на Данила Галицького по вихідних знижка на піцу 30%, на інші страви - 10% (в меню вклеєні цифри зі знижкою на кожній сторінці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти сам то хоть був в Плазмі?)))))

мінімум 250 кросівки.. а не максимум :)

і т.д.

речей, дешевших 150 грн взагалі немає (крім шкарпеток всяких :))

це минулого року ще дешево було.. а зараз вже все :)

цього року не був ... (і я ж написав, шо сток не самий дешевий)

З.І.

і не обов*язково ж в плазму сунутись ... там тих стоків .. ппц скіко =) і ціни досить приємні =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ТЦ "ІМІДЖ" вісить здоровенний банер про "30-ти % знижку в відділі СВІТЛОФОР"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Волы в "Мегаспорті" передсв'яткова розпродажа - на весь товар знижка 50 %...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В гуртівні продуктів "ПАККО" розпродаж держрезерву цукру, по 4.02 грн за кг, продають мішочками по 5 кг, більше як 10 кг в одні руки не пропускають через касу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

:)В супермаркеті "Фуршет" пиво "Чернігівське" світле по 3.06 грн. за 0.5 л, дата виробництва -- 11 липня, тобто і не старе ще.

(на ціннику пише "Акція" і закреслена ціна у 4.26 грн. за 0.5 л).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...