Перейти до змісту

Обговорюємо рафтинг по Черемошу


Pama

Рекомендовані повідомлення

post-6291-1238335660.jpgpost-6291-1238335669.jpgpost-6291-1238335676.jpgpost-6291-1238335686.jpg

Чи хтось сплавлявся по Чорному Черемошу. Зараз найкраз починається сезон сплавів, який триватиме з середини квітня по кінець травня. Давно вже мріяв про це.

Ми плануємо 26 квітня з турагенством "Патріот" сплавитися з села Топільче до Верховини.

Якщо хтось хоче з нами, деталі тут,

Цікаво до чого слід готуватися і на що в першу чергу треба звернути увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сплавлялся как-то на катамаране. Готовься к аграмадному кол-ву адреналина, особенно если первый раз. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если интересна эта тема - предлагаю прочитать книгу моего товарища

http://turizm.lib.ru/o/oleg_s/techno.shtml

он в одиночку на каяке сплавлялся на Алтае...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки коштує?

Коштує 350 грн це вже входить оренда плавзасобів, послуги інструкторів, каска, жилет, проїзд і страховка.

Ми от думаємо можливо виїхати в суботу, щоб піднятися на Піп Іван заночувати в палатках, а зранку в неділю 26-го сплавитися і повернутися додому.

Це буде перший раз у більшості з нас. Це звичайно не стрибок з парашутом, але вже шось серйозніше ніж лижі:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це буде перший раз у більшості з нас. Це звичайно не стрибок з парашутом, але вже шось серйозніше ніж лижі

Не хочу пугать, но на Белом Черемоше каждая вторая скала отмечена именами погибших рафтингистов. Но это в подавляющем большинстве - одиночки. Так что грамотный инструктор и полное повиновение - залог безопасного сплава. У меня им был брат. И он сразу предупредил- если кричат: "правый борт гребет!", то правый борт так работает веслами, как будто хочет уплыть от белой акулы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого року саме там був! Рекомендую обзавестись власним гідрокостюмом - бо так званий "сухий захист" це повне г**но! Стає мокрим відразу після першої ж хвилі, яка вас накриє! :-) Візми запас сухих теплих шкарпеток!

Ми були 3 дні. Перший з яких планували піднятись на Піп Іван. Не знаю як зараз, але тоді там був ще сніг і, враховуючи що ми пізно приїхали, і те, що ночувати там в снігу не збирались - просто пройшлись по хребту і спустились вниз. Але і цього вистачило, щоб реально змучитись! :-)

ІМХО не варто поєднувати підйом на гору зі сплавом. Та ще й коли ви плануєте сплавлятись 1 день. Якщо вас буде купа народу - то зможете сплаватись по кілька раз. А цього замало. Ми плавали 2 дні і лише на кінець другого дня зігнали охоту (вже навіть задом наперед сплавлялись :-).

О! Якщо там будуть МНС-ники, постарайся сплавитись з ними - реально круті чуваки! І вибирай катамаран 4-ку! На ній саме класно!

І на кінець! Не знаю як інші, але я бажаного адреналіну не відчув! Стрибав потім з парашутом - оце да!!!

А так майже як класно на лижах покататись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми плавали 2 дні і лише на кінець другого дня зігнали охоту (вже навіть задом наперед сплавлялись :-).

Сильно опдозреваю, что вы сплавлялись по "облегченному" маршруту :) Мы сплавлялись 4 дня (с одной полудневкой) и при этом остались единственными, кто ни разу не штопал разрывы гондол катамарана из-за рваных краев подводных камней (ребята из Питера на одном участке порвались в трех местах)

Ну и если на Дземброне и Гуке вы сможете сплавиться задом - победа в чемпионате Украины по рафтингу - у вас в кармане :)

IMG11.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну и если на Дземброне и Гуке вы сможете сплавиться задом - победа в чемпионате Украины по рафтингу - у вас в кармане :)

Були на “Дземброня”, “Біла Кобила”, “Гучок”, ”Гук” - не знаю чи це "облегченный" маршрут чи ні. Наскільки я знаю пороги на Чорному Черемоші 2-го класу, це на Пруті пороги класом вищі. Задом сплавлялись не весь маршрут - це точно :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з фото, інструкторами будуть тернополяни.

Цікаво до чого слід готуватися і на що в першу чергу треба звернути увагу
- можна було б почитати в них, щодо рекомендованого одягу й взуття.

Сам був учасником й інструктором сплавів по Чорному Черемоші, і, якщо одяг учасників мене менше турбував, то щодо безпеки завжди просив учасників пам'ятати про те, що вони на гірській річці. Тому обома руками підтримую

если кричат: "правый борт гребет!", то правый борт так работает веслами, как будто хочет уплыть от белой акулы
. Особливо, коли це Дземброня, Гучок чи Гук :) хоча й
Не знаю як інші, але я бажаного адреналіну не відчув
- коли не вмієш читати річку, а інструктор досвідчений, то просто не знаєш, де і яка небезпека, тому й адреналіну особливо немає.
Не хочу пугать, но на Белом Черемоше каждая вторая скала отмечена именами погибших рафтингистов
- взагалі-то в першому пості очікується сплав від Топільче до Верховини по Чорному Черемошу. Хоча таких легенд про Білий Черемош ніколи не чув, і поміток не бачив (сплавлявся минулого й позаминулого року). Але хотів би нагадати, що катамаран є найбезпечнішим типом суден для сплаву, і, якщо команда виконує команди досвідченого інструктора, всі перешкоди (пороги, шивери, прижими) успішно проходяться - і судно ціле, й екіпаж задоволений ;)
піднятися на Піп Іван заночувати в палатках
- в квітні на Чорногорі гарантовано лежить сніг (і на початку травня також). І на Попі-Івані, як і на Говерлі ще зима - відповідно треба готуватись і мати спорядження.

Сплав по Черемошу важко порівнювати зі стрибком з парашутом :) Але точно варто спробувати ;)

пс. На Черемоші - пороги другої категорії складності для катамарана, з елементами третьої. На Пруті - 3к.с., Яремчанський водоспад - до 5к.с., залежно від рівня води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але хотів би нагадати, що катамаран є найбезпечнішим типом суден для сплаву, і, якщо команда виконує команди досвідченого інструктора, всі перешкоди (пороги, шивери, прижими) успішно проходяться - і судно ціле, й екіпаж задоволений

это я хотел подчеркнуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...