Перейти до змісту

Запитай Інженера-Будівельника


Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Та хоч 5 см, аби був вентилятор достатньої потужності, щоб міг прокачати необхідний об'єм повітря. А ще в дверях отвори для його притоку треба зробити.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 557
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

8 годин тому, Dima4s сказано:

для ванної кімнати в 4м2 хочу поставити примусову вентиляцію. труба виходит ьпрямо на вулицю.

Тоді на виході потрібно ставити щось таке:

 

dospel_krz.jpg

 

Цитувати

Применяется для соединения с круглыми вентиляционными каналами. Гравитационные жалюзи используются как обратный воздушный клапан. Решетка устанавливается на выходе вентиляционного канала, предотвращает обратное протекание воздуха, неприятных запахов и атмосферных осадков в то время, когда не работает вентилятор или отсутствует тяга в вентиляционной системе. Решетки KRZ могут быть установлены только в вертикальном положении, жалюзи должны быть направлены вниз. Материал:ABS. Доступные типоразмеры:100,125,150.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, serega сказано:

Та хоч 5 см, аби був вентилятор достатньої потужності, щоб міг прокачати необхідний об'єм повітря. А ще в дверях отвори для його притоку треба зробити.

 

щоб прокачати потрібний об"єм, вентилятор в 5 см буде доповнювати мені звуки аеродрому)
питання в комфортній гучності роботи при достатній потужності))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Наскільки можна орієнтуватися на цей теплотехнічний калькулятор http://www.smartcalc.ru/thermocalc ?

І ще питання, чи достатньо для житлового будинку теплоізоляції стіни товщиною 40см з газоблоку D400, чи треба її утеплювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, FOX сказал:

Наскільки можна орієнтуватися на цей теплотехнічний калькулятор http://www.smartcalc.ru/thermocalc ?

І ще питання, чи достатньо для житлового будинку теплоізоляції стіни товщиною 40см з газоблоку D400, чи треба її утеплювати?

 цілком достатньо.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 10.08.2016 at 21:46, Юрко сказано:

Всім привіт. Таке питання. Чи можна зробити армопояс на дерев'яні хаті? Коробка є хочу зробити другий поверх.

раніше бетон/цеглу/камінь відділяли від дерева руберойдом. як роблять зараз - не знаю.

 

On 15.08.2016 at 13:12, halcogen сказано:

Потрібна порада. Наразі в теалеті (2х1м) на підлозі покладена керамічна плитка, є бажання поміняти її. Тепер питання - чи можна класти плитку на плитку? Висота підлоги в туалеті відносно коридора дозволяє її підняти ще на 1,5-2 см. Який клей для цього нада. Класти буду пробувати сам. 

як правило, стара плитка перфоратором досить легко збивається. я б для себе точно збивав би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

привіт народ. питання знатокам:

чи варто ванну кімнату оформити декоративною штукатуркою? вода попадати на неї не буде, бо біля самої ванни покладена плитка.

чи маєте якісь ще варіанти як економно тимчасово (1-2 роки) оформити ванну?

дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ванній кімнаті велика вологість!  від цього вибирайте все на свій смак). Декоративна штукатурка, яка гідрофобна і з часом не покриється грибком.

А грибок може зявитися лише коли вентиляція погана або недостатнє опалення ванної для висихання вологи.

Тому вибір за Вами, або штукатурка водовідштовхуюча, або вентиляція хороша+опалення, або просто цеглу чи штукатурку пофарбувати фарбою гарною

водостійкою.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Питання:

Потрібно облаштувати дощовий дренаж ділянки. 

1. Поверхневі води нижче ніж 3м точно.

2. Площа даху будинку 180кв.м

3. Площа доріжок вкритих бруківкою 250кв.м

Якого обєму потрібна яма для збору води і як зробити цю яму?

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.08.2016 at 16:54, FOX сказано:

Наскільки можна орієнтуватися на цей теплотехнічний калькулятор http://www.smartcalc.ru/thermocalc ?

І ще питання, чи достатньо для житлового будинку теплоізоляції стіни товщиною 40см з газоблоку D400, чи треба її утеплювати?

Підійди до цього питання технічно, теплопровідність газоблока 0,12-0,14 а мінвати чи пінопласту 0,03-0,036, тобто мінвата ''тепліша'' ніж газоблок в 4 рази, а це значить що 40см газоблоку те ж саме по утепленні, що й мінвати 10см. А тепер скажу зі свого досвіду, я у свій будинок дав 20см мінвати у стіни і по 30 в підлогу і стелю, і зараз, живучи рік в будинку 90кв.м, трохи шкодую що не взяв більше, хоча й так плачу відносно мало за опалення (а в мене електрика), зараз в середньому спалюю по 10-12квт в день всього (а це опалення кондиціонером+бойлер, пралка, електроплита, духовка, скважина, посудомийка і т.д). Від сепе раджу підходити до енергозбереження комплексно, це дуже виправдовує себе в умовах зростаючих цін на тарифи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз буду зимувати без утеплення стін. А там зима покаже + появляться вхідні дані для розрахунку рентабельності утеплення.

Все таки існує певна межа коли гроші вкладені в утеплення ніколи не повернуться.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, FOX сказано:

Зараз буду зимувати без утеплення стін. А там зима покаже + появляться вхідні дані для розрахунку рентабельності утеплення.

якщо це перший рік "зимувати" в новому будинку з газоблоків - то люди кажуть, що на другий рік витрати на опалення на пару десятків відсотків зменшуються без додаткового утеплення тільки із-за того, що в перший стіни новозбудованого будинку вологіші, ніж на наступні роки ;)

тому вихідні дані для розрахунку можуть бути трохи завищені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

 

Планується будівництво з великим підвалом на всю площу будівлі. Питання:

1. Чи можна підвал, тобто ту частину що нижче рівня землі, будувати з газоблоку? Чи краще з цегли?

2.Як правильно гідроізолювати стіни і підлогу підвального поверху, скажем так.

3. Між підвалом і 1м поверхом потрібен армопояс?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, gonschik сказано:

 

Планується будівництво з великим підвалом на всю площу будівлі. Питання:

1. Чи можна підвал, тобто ту частину що нижче рівня землі, будувати з газоблоку? Чи краще з цегли?

2.Як правильно гідроізолювати стіни і підлогу підвального поверху, скажем так.

3. Між підвалом і 1м поверхом потрібен армопояс?

Дякую.

 

1. Категорично з газоблоку НІ.

  - монолітне, тобто ставите опалубку, армуєте і заливаєте бетоном. Бажано з додаванням гідроізоляційних добавок, тоді не потрібно додаткової гідроізоляції.

  - з фундаментних блоків, часто пишуть ФБС. Спосіб швидший, але потрібно робити гідроізоляцію з двох сторін. Наприклад наплавляти рубероїд або використовувати проникаючу гідроізоляцію.

 

З цегли практично ніхто не робить, тому що це більш затратно. Фундамент + дуже багато швів через які існує велика імовірність просочування вологи, через пошкодження гідроізоляції з часом.

 

2. Стіни - рубероїд або проникаюча гідроізоляція.

Підлога: гідроізоляційна плівка - стяжка - рубероїд - стяжка. Бажано додавати в бетон гідроізоляційні добавки.

 

3. Якщо це моноліт то не потрібно, якщо блоки ФБС то потрібно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Така проблемка:

На вікнах почав утворюватися конденсат( дається в знаки економія на опалені, провітрювані). Від вікон почали мокріти відкоси з гіпсокартону. З часом явно піде далі і виникне грибок.

питання: є якийсь засіб, щоб обробити гіпсокартон і унеможливити вбирання ним вологи???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, KILLER сказано:

Така проблемка:

На вікнах почав утворюватися конденсат( дається в знаки економія на опалені, провітрювані). Від вікон почали мокріти відкоси з гіпсокартону. З часом явно піде далі і виникне грибок.

питання: є якийсь засіб, щоб обробити гіпсокартон і унеможливити вбирання ним вологи???

Такаж ситуація, теж цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така штука, проникаюча гідроізоляція "Пенетрон". У Луцьку продається. Трохи дорого, але дуже дієво. Можете пошукати дешевші аналоги проникаючої гідроізоляції.

Більше ніяка гідроізоляція не буде ефективна. Можна проклеїти плівкою, але для краси  негарно. По всіх параметрах проникаюча гідроізоляція, для бетону,

цегли, розчину, інших сумішей. Гугл все розповість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо на віконних відкосах обої? І внизу відкоса відклеюються. Як правильно зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зберегти обої - це бцльше всього акуратно їх віддерти і потім назад приклеїти, що в більшості випадків неможливо.

Обої в гідрофобізації це зайвий матеріал, так само як і шпаклівка з фарбою будь якого типу.

Штукатурка, бетон, розчин, камінь - це матеріали для гідрофобізації і проникаючої гідроізоляції.

якщо обої, то тільки додаткове утеплення, опалення і вентиляція для сушки вологи.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Весною, після ремонту в новому будинку, мені вмонтували нові кухонні меблі буквою "Г". Столешня і нижній фасад повністю закривають низ стін. При монтажі стіни були сухими. 

Раніше, коли робив опалення,  послухав майстрів, що не варто в стяжку під меблі закладати труби теплої підлоги, типу щоб не розсохлися меблі і це лишні витрати...

А сьогодні я офігів, як заглянув за кухонні меблі. Стіни мокрі і почали покриватися пріснявою. 

Скоріш за все волога поступає від конденсації труб під мийкою, фільтрів, бачка і з сміттєвої ємкості, яку там ставимо.

короче я так зрозумів, що все глухо біля стін получилось... Замкнений простір... Повітря не вентилюється, опалення нема... Ідеальні умови для грибка.

Короче не наступайте на мої граблі. 

А я тепер в роздумах як то все виправити..? Може на ті стіни від котла кинути додаткове кільце опалення з металопластикових труб..?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@KILLER спробуй запобігти контакту вологого повітря із холодною поверхнею труб, обгорнувши їх в "макарони" - термоізоляційні труби з пвх, поверхню бачка обклей пінопластом або матеріалом типу підкладки під ламінат.

якщо ти будеш тільки опалювати ту зону, це може не дати потрібного ефекту, бо повітря і надалі залишатиметься вологим, поверхні труб - холодні, циркуляція повітря - відсутня. Мені цей спосіб допоміг в туалеті, де з'являлась пліснява на трубах не дивлячись на те що приміщення опалюється, повітря біля труб циркулювало.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Доброго дня! Плануємо розділити ділянку, яка має бути після поділу 23*9. На ділянці вже є будинок, хочемо зробити добудову. Виникли питання прошу допомоги:

1) Чи дозволять добудову якщо будинок з добудовою займає 54 % ділянки?

2) Чи дозволять зробити вигрібну яму(найбільша відстань від стіни добудови до забору 7 м?

3) Чи можна робити стіну добудови на межі ділянки?

План.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Igor_P@dro сказано:

Доброго дня! Плануємо розділити ділянку, яка має бути після поділу 23*9. На ділянці вже є будинок, хочемо зробити добудову. Виникли питання прошу допомоги:

1) Чи дозволять добудову якщо будинок з добудовою займає 54 % ділянки?

2) Чи дозволять зробити вигрібну яму(найбільша відстань від стіни добудови до забору 7 м?

3) Чи можна робити стіну добудови на межі ділянки?

План.jpg

Написав в приватні повідомлення.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Підкажіть будь ласка, які документи потрібно оформляти щоби побудувати біля будинку хоз. приміщення (дровітню...). Будинок зданий в експлуатацію, у будівельному паспорті окрім будинку немає більше нічого.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Питання: на прив. ділянці під жит. будівництво планується розмістити ставок  5 на 10м. Чи потрібно робити проект, погоджувати його? Якщо так, то порядок дій. Дякую. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...