Перейти до змісту

Індекси вулиць Луцька


Abrikos

Рекомендовані повідомлення

Час від часу (в основному по роботі) потрібно знайти індекс тієї чи іншої вулиці Луцька. І кожен раз дзвоню на пошту питаю, там десь риються в паперах і кажуть ))

Може в когось є в електронному варіанті така інфа? чи відсканована? чи ссилочку? (+1)

З.І. час від часу як буваю на поштових відділеннях - питаю чи немає часом такого списка і чи можна зняти копію. Відповідь я думаю зрозуміла :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

нашел индексы по Украине

http://ukrindex.ru/index.html

а Луцк - 43000 и не ошибесши.

все равно потом вручную сортируют :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти відправляєш листи звичайними, то можна писати загальний індекс, типу 43000 - індекс Луцька, якщо ж рекомендованими, то звичайно краще знати точний індекс відділення, наприклад 43001 чи 43025, тоді більше гарантій того, що воно вчасно потрапить за місцем призначення. Оскільки сортування в нас проводиться вручну, то для полегшення роботи і придумали індекси, щоб не вчитуватися в вулиці. На рахунок точних індексів по відділеннях, то такої інформації ти не знайдеш ніде, невпевнена навіть що на наших відділеннях зараз є перепис вулиць до кожного відділення, раніше були точно.

Якщо тобі потрібно саме по Луцьку, то можу поцікавитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 kleo: якщо є можливість і час - поцікався, будь-ласка. індекси потрібні для складання і надсилання документів, внесення даних про точні місцезнаходження або адреси проживання в юридичні документи, переписку і т.ін. такі списки є, роки 3-4 назад я такий список бачив, але копію собі не робив - не було на той час необхідності.

2 Mr.Ves: якщо в програмі є конкретно індекси Луцька 43000-430хх по вулицям - то заливай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3-4 роки назад точно були, зараз незнаю, але можливість зробити копію маю, думаю завтра спробую це діло провернути ;) якщо такі списки ще є. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

шось темка заглохла, а зараз сижу і знову інтернет перекопую....може в когось вже є цей чарівний списочок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...