Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Abrikos

Індекси вулиць Луцька

10 posts in this topic

Час від часу (в основному по роботі) потрібно знайти індекс тієї чи іншої вулиці Луцька. І кожен раз дзвоню на пошту питаю, там десь риються в паперах і кажуть ))

Може в когось є в електронному варіанті така інфа? чи відсканована? чи ссилочку? (+1)

З.І. час від часу як буваю на поштових відділеннях - питаю чи немає часом такого списка і чи можна зняти копію. Відповідь я думаю зрозуміла :D

0

загрузка...

мдя... дійсно трошки не те - потрібно ще ближче :) але все одно дякую!

0

нашел индексы по Украине

http://ukrindex.ru/index.html

а Луцк - 43000 и не ошибесши.

все равно потом вручную сортируют :)

0

Є прога PostIndex. Можу залити.

0

Якщо ти відправляєш листи звичайними, то можна писати загальний індекс, типу 43000 - індекс Луцька, якщо ж рекомендованими, то звичайно краще знати точний індекс відділення, наприклад 43001 чи 43025, тоді більше гарантій того, що воно вчасно потрапить за місцем призначення. Оскільки сортування в нас проводиться вручну, то для полегшення роботи і придумали індекси, щоб не вчитуватися в вулиці. На рахунок точних індексів по відділеннях, то такої інформації ти не знайдеш ніде, невпевнена навіть що на наших відділеннях зараз є перепис вулиць до кожного відділення, раніше були точно.

Якщо тобі потрібно саме по Луцьку, то можу поцікавитись.

0

2 kleo: якщо є можливість і час - поцікався, будь-ласка. індекси потрібні для складання і надсилання документів, внесення даних про точні місцезнаходження або адреси проживання в юридичні документи, переписку і т.ін. такі списки є, роки 3-4 назад я такий список бачив, але копію собі не робив - не було на той час необхідності.

2 Mr.Ves: якщо в програмі є конкретно індекси Луцька 43000-430хх по вулицям - то заливай.

0

3-4 роки назад точно були, зараз незнаю, але можливість зробити копію маю, думаю завтра спробую це діло провернути ;) якщо такі списки ще є. :)

0

шось темка заглохла, а зараз сижу і знову інтернет перекопую....може в когось вже є цей чарівний списочок?

0