Перейти до змісту

Покращуємо якість нету від ІНТЕРТЕЛЕКОМу


Рекомендовані повідомлення

Чекав закінчення виборів - думав, нарешті , інтернет-потік відновиться.

По-перше, вибори уже закінчились, уже кілька днів як все працює, як і раніше.

По-друге, якби ви вказали, де користуєтесь, то у нас би була більш предметна розмова. Бо під вибори проблеми були лише на декількох окремих БС, в Луцьку, наприклад, взагалі нічого не мінялось (бо не було дільниць, які обслуговував ІТ)

Ніхто ніяк не коментує

Я прокоментував, вам легше стало? Всі чекають, що прийде "добрий дядя" і за них все вирішить. Є проблема - покажіть факти, не треба голослівних звинувачень

Думаю серйозно переключатись на іншого оператора, і напевне, не я один.

Вас хтось тримає?

клієнти будуть розбігатися , як щурі з тонучого корабля...

Щось не тільки не розбігаються, а навпаки - тільки збільшується їх кількість, і трафік росте - "сезон" (влітку завжди низький трафік, як тільки погода погіршується - всіх тягне в інет). За вчорашніми новинами - у ІТ вже мільйон абонентів

Шановний , Dual, користуюсь я інтернетом у Луцьку - район вул. Чернишевського.

Ввечері користуватись інтернетом взагалі стало неможливо. Тобто, згідно Ваших пояснень - всюди у всіх потік відновився , а в мене ні? Можливо , варто зробити опитування користувачів інтертелекому? Більш ні у кого не має претензій до якості нету?

Якщо це тільки у мене - поясніть - чому. ( Почались ці проблеми перед виборами)

Стосовно коментарів цієї ситуації - як мінімум адміністрація Інтертелекому могла би вибачитись за незручності перед абонентами або запропонувати компенсацію - Ви ж відповідаєте : "Вас хтось тримає?" Це така повага до клієнтів?

В офісі інтертелекому мені дуже туманно пояснили, що можливо до Нового року поставлять нові вежі і якість, можливо, відновиться - чому ніхто не сказав , що проблеми лише у мене??? Ви говорите одне - у офісі говорять інше.

Ви якось домовтесь, будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 297
  • Створено
  • Остання відповідь

ODZER, повністю підтримую, у Липинах теж саме. Приїхали б ввечері і потестували свій інтернет, обладнання якесь би доставляли, а то до 0,5 Мбіт/с швидкість зараз. Нема конкуренції, можна тепер надавати гавно-послуги по будь-яким цінам. Через цю кончену владу, досі немає на смартах UMTS інтернету в МТС і Київстар, приходиться купувати MiFi i по вайфаю користуватись на телефоні інтертелекомівським.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на інтернет від ІТ знижуються, кількість абонентів зростає, загальна швидкість інтернету - падає.

Арифметика проста.

Хто хоче нормальний інтернет - користуйтесь провідним.

З безпровідним, ще довго, толкової швидкості і безперебійності, не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна робити новий слоган Інтертелекому : Не подобається якість інтернету ? Вас хтось тримає? дасвидания !!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на інтернет від ІТ знижуються, кількість абонентів зростає, загальна швидкість інтернету - падає.

Арифметика проста.

Хто хоче нормальний інтернет - користуйтесь провідним.

З безпровідним, ще довго, толкової швидкості і безперебійності, не буде.

Проведеш провідний у кожне село? Якщо навіть у селах біля Луцька з цим проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний , Dual, користуюсь я інтернетом у Луцьку - район вул. Чернишевського.

От з цього і треба було починати. І не завадило б ще кілька скріншотів програми Аксестел додати.

Найближча БС - по вул. Словацького, 12 - тут дійсно високе навантаження. Планується встановлення БС на кондитерській, яка розвантажить даний напрямок, але все застрягло на підписанні договорів. Конкретики - ніякої

Ввечері користуватись інтернетом взагалі стало неможливо. Тобто, згідно Ваших пояснень - всюди у всіх потік відновився , а в мене ні? Можливо , варто зробити опитування користувачів інтертелекому? Більш ні у кого не має претензій до якості нету?

Якщо це тільки у мене - поясніть - чому. (Почались ці проблеми перед виборами)

Якби ви замість цитати уважно прочитали моє повідомлення, то побачили б, що там написано, що на БС міста Луцька ніяких змін в зв'язку з виборами не відбувалося через відсутність виборчих дільниць, які обслуговуються ІТ. Тому прив'язка до виборів - це вже ваші вигадки.

Це така повага до клієнтів?

Я не представляю офіційно ІТ на даному форумі, мене ніхто з ІТ на це не уповноважував, це виключно моя ініціатива і мої думки - якщо вони вам не подобаються, можете зі мною не спілкуватись, це ваше право

В офісі інтертелекому мені дуже туманно пояснили, що можливо до Нового року поставлять нові вежі і якість, можливо, відновиться - чому ніхто не сказав , що проблеми лише у мене??? Ви говорите одне - у офісі говорять інше.

Ви якось домовтесь, будь-ласка

Тобто вам було б легше на душі, якби ми відповіли однаково відмовками? В офісі відповідають так, бо знають ситуацію більш загально - те, що є проблеми з виборами, й після виборів вони закінчаться. Я ж вам дав більш конкретну відповідь

Можна робити новий слоган Інтертелекому : Не подобається якість інтернету ? Вас хтось тримає? дасвидания !!! :)

Такий слоган у будь-якого провайдера. Це є ринкові відносини - попит породжує пропозицію. Всі хочуть швидкий інтернет, ще й якби подешевше (а то й взагалі безплатно). Але так не буває, щоб все і одразу, хочете кращу швидкість - є щонайменше Піплнет (з тим же обладнанням, тобто міняти практично нічого не потрібно) - але там і ціни інші (а за швидкість не скажу - не пробував), є інші оператори (але вже не CDMA) - вибір є, було б бажання і гроші

Можливо, я був не правий. Я дійсно не знаю , яка картина у інших користувачів. Тому можу казати лише за себе.

Увійдіть в моє положення - які я висновки мав робити.

В мене реально погіршилась якість нету і почалось це перед виборами. Моя робота пов"язана з нетом. Падає якість нету - падає ефективність моєї роботи і я отримую збитки.

Я телефоную в офіс - мені кажуть ,що потерпіть, після виборів якість покращиться. Ніхто не запитав в якому районі я живу і не сказав, що там високе навантаження.

Коли я зателефонував знову вже після виборів - взагалі відповіли , що не знають, коли якість покращиться, адже було злиття двох компаній і абоненти іншої перешли в Інтертелеком. Знову ніхто не порадив звернутись у сервісний центр і не запитали за вулицю, на якій я користуюсь інтернетом

Втретє, на мій дзвінок отримав відповідь - що мають до Нового року поставити нові вежі - і тоді якість відновиться.

Тепер скажіть - які ще я мав робити висновки , отримавши неодноразово таку інформацію???? І Ви кажете , що прив"язка до виборів - мої вигадки?

Я такого висновку не міг би зробити - якби мені не дали таке пояснення в офісі. Чому ніхто не порадив звернутись у сервісний центр?

Отже, як Ви сказали, причина в перевантаженні БС - тобто , проблеми з нетом у всіх жителів Красного , Кічкарівки на Черчиців? Як цьому завадити - скріншоти програми Аксестел допоможуть змінити ситуацію? Чи , поки не з"явиться нова БС , проблеми будуть продовжуватись? А з"явится БС не скоро, вважаючи на те, що все застрягло на рівні підписання договорів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на інтернет від ІТ знижуються, кількість абонентів зростає, загальна швидкість інтернету - падає.

Арифметика проста.

Хто хоче нормальний інтернет - користуйтесь провідним.

З безпровідним, ще довго, толкової швидкості і безперебійності, не буде.

Проведеш провідний у кожне село? Якщо навіть у селах біля Луцька з цим проблема?

Я не про це. Я підвів підсумок, що від безпровідного, нічого хорошого, в наближай час, очікувати не варто.

------------------------------------

....................................... Як цьому завадити - скріншоти програми Аксестел допоможуть змінити ситуацію? ...............

На скріні можна побачити багато важливої технічної інформації. Зокрема до якої БС ви підключені, на яку максимальну швидкість очікувати в даний момент....

Виложіть, можливо, специ підкажуть щось. Коли будете робити скрін, поставте щось на закачку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І того, змінив модем на ZTE 3781. А також поставив антену вище на 2.5 метра приблизно. Викладаю прінтскрін аксестела. Швидкість звичайно ще не задовільняє, але порівняно із тим що мав 2-5 кБ/с, то поки робив прінтскрін, відео завантажувалося зі швидкістю 15-45 кБ/с.

Хтось, щось може порадити?

post-19606-0-76205900-1352565106_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Похвалився називається:( Вже більше 9 кБ/с нема, і то тільки через останній порт USB-хабу, на інших портах і того нема:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І того, змінив модем на ZTE 3781. А також поставив антену вище на 2.5 метра приблизно. Викладаю прінтскрін аксестела. Швидкість звичайно ще не задовільняє, але порівняно із тим що мав 2-5 кБ/с, то поки робив прінтскрін, відео завантажувалося зі швидкістю 15-45 кБ/с.

Хтось, щось може порадити?

По скріну нічого хорошого сказати не можна. Антена не дає хорошого результату (може у вас кабель дуже довгий???). -83дБ (+11дБ порівняно з внутрішньою) - малувато, тому й DRC Requested всього 600к (хоча, як видно на кількох попередніх скрінах, навіть при такому сигналі цей параметр може бути вищий). З таким значенням нормального інтернету не буде, при нульовому навантаженні на БС - це максимальна швидкість, а якщо дати кілька абонентів - то буде ще менше. Тому шукайте, щоб було хоча б 1,8, або й більше. Пробуйте крутити в різні боки, Луцьк, Ківерці, Цумань (зараз - Підгайці, Active Pilot PN = 144)

Похвалився називається :( Вже більше 9 кБ/с нема, і то тільки через останній порт USB-хабу, на інших портах і того нема :(

Про що мова? Який ще USB-хаб? Може, якраз у ньому і проблема???

Кабель довжиною 15м, після того як підняв антену, мені два метри тепер його не вистачає.Для порівняння ось маю модем Huawey EC168C прошитий на піпелнет, при завантаженні відео максимальною швидкістю було 132 КБ/с при DRC Requested 1,5-1,8 (не стабільно було при завантаженні). Вишка в тих же самих Підгайцях. Тому не думаю що проблема в кабелі, якби не працювало належним чином, то не працювало б і там і там.На рахунок USB-хабу. Думаю не потрібно пояснювати що це за пристрій:) Мова тут про наступне: в мене у ноуті є три юсб-порти, два з них стоять біля зарядки, і там ледь вміщаються дві флешки одна над одною, і то не завжди. Можливості вставити туди модем немає, можна щось зламати. Тому там стоїть юсб-хаб, до якого підключені мишка, клавіатура, принтер. З іншого боку ноута є лише один юсб-порт, в який я модеми і ставлю. Виходить, що модем від ІТ на цьому порті має малу швидкість, спробував в юсб-хаб поставити, стало краще але лише на одному із чотирьох роз'ємів.Спробую ще на антені в друга, відзвітуюся пізніше.

post-19606-0-26917800-1352638490_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері взагалі інтернет відвалився в інтера, шлюз пінгувався, а далі зв'язку не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вам чомусь не спадає на думку, що

а) антени піпла розміщені на іншій висоті, ніж у ІТ

б) направлення антен не співпадає

в) можливо, у піплів вище потужність передавача, бо БС максимум на 3 канали

З вищевказаного - порівнювати немає сенсу, ви би краще антену покрутили, може знайшли б кращий сигнал - наприклад, із Цумані чи Ківерець

Тому там стоїть юсб-хаб, до якого підключені мишка, клавіатура, принтер. З іншого боку ноута є лише один юсб-порт, в який я модеми і ставлю. Виходить, що модем від ІТ на цьому порті має малу швидкість, спробував в юсб-хаб поставити, стало краще але лише на одному із чотирьох роз'ємів.

Хаб, як я розумію, без зовнішнього живлення - тобто пристрій пасивний, а добре працює лише на одному з портів - щось тут не сходиться, як ви думаєте???

Спробую ще на антені в друга, відзвітуюся пізніше.

Не лише на антені, а й на модемі+антені друга. А ще, для прикола, можете його модем до своєї антени підключити, або й до хаба

До речі, ви не звертали увагу, як у нього розміщена антена, може вона під кутом (повернута по осі)? І довжина кабелю може у нього значно менша?

Я теж подумав що в піпла передавач потужніший.

Мене самого дивує чому так виходить з тим хабом.

Антена наскільки пам'ятаю то стоїть на Цумань, і ніби паралельно горизонту. А довжина кабелю теж 15 метрів.

Свою антену направив на Цумань, швидкість зранку ніби трохи більша, але....Ось прінтскрін:

post-19606-0-03294600-1352800560_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це не Цумань, Active pilot повинне бути 496, а у тебе 248.. це якась інша вишка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свою антену направив на Цумань, швидкість зранку ніби трохи більша, але....Ось прінтскрін:

Шановний, що ви мені тут намагаєтесь впарити??? 248 - це PN БС у м.Ковелі (або в Антополі Рівненської області). То ви мені хочете сказати, що замість того, щоб зловити, скажімо Ківерці або Цумань (20-25км), або в гіршому випадку - Топільне (в тому ж напрямку, що і Ковель) за 40 км, ви ловите БС, яка розміщена за 90км від вашого села??? Спеціально перевірив всі БС в базі - цей PN - тільки у двох вищевказаних станцій.

Якщо ж навіть ви якимось дивом таки зловили ковельську БС, то з 307кбіт/с та ще й при існуючому навантаженні швидкості ніякої не буде ні зранку, ні вдень, ні тим більше ввечері

Я нічого не намагаюся впарити. Я вчора під вечір куди не крутив, чи то Підгайці, чи Ківерці, чи в сторону Цумані, DRC Requested більше 157 kbps не було. Пішов до друга, його модем на моєму ноуті і Active Pilot PN 496 (походу Цумань) має DRC Requested 3 мегабіта, а мій модем на його антені 157 кілобіт. В друга модем новател.

post-19606-0-06428200-1352915648_thumb.p

post-19606-0-19687400-1352915654_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нічого не намагаюся впарити. Я вчора під вечір куди не крутив, чи то Підгайці, чи Ківерці, чи в сторону Цумані, DRC Requested більше 157 kbps не було. Пішов до друга, його модем на моєму ноуті і Active Pilot PN 496 (походу Цумань) має DRC Requested 3 мегабіта, а мій модем на його антені 157 кілобіт. В друга модем новател.

У вас явно щось з модемом, раз такий низький рівень сигналу. І не дивно, що така мала швидкість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото міняю модем, на такий як в друга, якщо вже не буде робити цей раз, то відмовляюся від послуг ІТ. Бо два модеми в них спробував (на них Cricket пише), і не один в селі не робить так як треба. Модем мені в ІТ підбирали бід мій перехідник, так що перехідник підходить до роз'єму, та й друг був грався собі, тримав перехідник недалеко від роз'єму і то інтернет працював :). В ІТ погодилися що то модеми такі. В місті вони ідеально працюють, а от в селі ніяк не хочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під"єднався до UTEL - зітхнув з полегшенням, НАРЕШТІ в мене нормальний 3g інтернет. Якість не порівняти.

Не знаю , як у кого, а у мене інтертелеком , принаймі останній місяць, просто повний "отстой".

Фраза:" Вас хтось тримає?" лише пришвидшила мій вибір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мобильный оператор Еремеева отказался от лицензии

19 ноября 2012, 11:03

Его абоненты и частоты достанутся одному из конкурентов.

CDMA-оператор ITC, работавший под брендом "CDMA-Украина" и входящий в группу "Континиум" Игоря Еремеева, уходит с рынка.

В пятницу Нацкомиссия регулирования связи сообщила об аннулировании лицензии компании по ее собственному заявлению, сообщает "Коммерсант-Украина".

Абоненты и частоты ITC достанутся крупнейшему CDMA-оператору Украины, компании "Интертелеком". Источники издания утверждают, что переговоры о слиянии компаний велись еще с весны. Летом ITC и "Интертелеком" объявили об объединении служб продаж, а в сентябре абонентам ITC предложили заключить трехсторонний договор с обоими операторами, чтобы получить возможность обслуживаться в сети "Интертелекома".

ITC - один из старейших украинских операторов связи, основанный в 1996 году. В 1999 году начал предоставлять услуги мобильной связи в стандарте CDMA. К сентябрю 2012 года у него было около 370 тыс. абонентов. По оценкам аналитика Concorde Capital Александра Паращия, стоимость ITC может составлять около $56 млн.

Напомним, ранее стало известно, что МТС-Украина также намерен избавиться от своей CDMA-сети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під"єднався до UTEL

От і слава Богу, чим менше проблемних абонентів з поганим рівнем прийому - тим краще для решти абонентів. Хоча один у полі не воїн...

Ви знаєте, дійсно , слава Богу, що більше не маю справу з інтертелекомом. Різниця в якості послуг - просто небо і земля.

А Ви не задумувались над змістом Вашого вислову "проблемний клієнт" ?

У абонента погіршується якість зв"язку -, тобто якість абсолютно не відповідає оплаченим коштам за послуги. Абонент висловлює своє зауваження - йому відповідають, що БС перегружена і про покращення якості навіть мови не ведеться. Можливо, якщо покращити якість послуг, то зникнуть "проблемні клієнти"

Просто варто було сказати - давайте якось ми вирішимо Вашу проблему зі зв"язком та запропонувати конструктивні рішення.

ВДУМАЙТЕСЬ у Вашу фразу "проблемний абонент з поганим рівнем прийому".... Це не проблемні клієнти - це проблемний сервіс на рівні совка

цікавився у інших користувачів інтертелекому у Луцьку - і дійсно, багато жаліються на погіршення якості послуг. "Хоча один у полі не воїн..."

Хм... Цікаво, а якщо всі абоненти з поганим рівнем прийому послідують моєму прикладу? ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викладу свої спостереження.

Почав користуватись послугою швидкісного (брати в лапки? :_08: ) мобільного інтернету від Інтеретелеком за технологією EVDO Rev.A в той же день, що й запрацювала БС. Мабуть, я був в першій десятці перших користувачів. Зразу скажу про умови: користуюсь без антени, пристроєм MiFi 2200 завжди ввімкнутим в розетку не під'єднаним (вірніше, з'єднано через WiFi ) до ноутбука без виносної антени (тільки не треба мені пропонувати її встановити), до БС приблизно 2,5 км (можливо ще менше), практично бачу її з вікна без будь-яких рельєфних перешкод і споруд.

І так, від першого дня підключення і протягом 5 тижнів якість мене задовольняла, а саме швидкість Download 2 Мбіт/с, Ping 100 мс. Відео в Skype було нормальним. В один день, як кажуть, "інтернет пропав" і став 100 Кбіт, ping 9000 мс, повторюю 9000 мс. Я не знав, що такий пінг існує. Якби такого не побачив не повірив би, що таке можливо. Протягом наступного тижня після звичайних маніпуляцій нічого не змінилось. В он-лайн чаті почали "клеїти дурня", як я це називаю. Хоча зараз немає бажання про це детальніше говорити. Відгук про якість передачі даних Інтернет - ігнорували.

І так ще. Вияснив, що така ситуація і в інших абонентів, що отримують сигнал з цієї ж БС, як і в мене і можу зробити такі висновки:

- все залежить від рівня завантаженності БС (з самого початку підключення, коли не було користувачів, швидкість була такою, як обіцяв оператор; після 11 години вечора швидкість починає зростати і вночі досягає дуже стабільних показників, тримається на рівні 1,5-1,7 Мбіт/с без стрибків з пінгом 110-150 мс);

- Інтертелеком усвідомлює, що така ситуація є природною для якості послуг цього 3G-оператора, бо, навіть пропонує такий тариф:

Тариф «Супер безліміт+» - пропозиція для абонентів, які хочуть отримати безлімітний пакет передачі даних за 130 гривень на місяць. Абонент отримує безлімітний доступ за технологією 1х вдень на швидкості передачі даних до 153 Кбіт/с, і має вночі швидкісний мобільний інтернет за технологією EVDO Rev.A на швидкості до 3,1 Мбіт/с.

тобто, оператор не може (чи не хоче, чи ще щось) дозволити собі збільшення постійної кількості активних, (скажімо, "цілодобових") абонентів з безлімітним трафіком, бо навантаження на БС ще зросте, а так пропонується користуватись тільки вночі, бо обмеження до 153 Кбіт/с в денний час в теперішніх умовах це не по-людськи (добре, що цензурно висловився).

Для прикладу, я сплачую 100 грн./міс. за 1 Гб трафіку/в день без обмеження швидкості незалежно від години доби. Мені потрібно не 1 Гб, а, припустимо, 5 Гб/день, згідний сплачувати 130 грн. за безлімітну пропозицію, але, виходить, що при можливості абонента не мати альтернативного варіанту інтернету (лише інтернет від Інтертелеком) такий тариф не знаю для кого буде вигідний (через обмеження швидкості). Хоча насправді все відбувається, для більшості користувачів, саме за таким сценарієм - вдень швидкість мала, а вночі нормальна (я не говорю "велика").

- Інтертелеком не боїться і не відчуває конкуренції з боку Peoplenet і Utel (чи як він там тепер);

- Інтертелеком не надто переймається технічними можливостями свого обладнання.

Не знаю, як там з якістю технології EVDO Rev.B, але, мабуть, якщо клієнт хоче отримувати, щось на зразок 3,1 Мбіт/с від Інтертелекому, то, мабуть, може підключитись до тарифів по технології EVDO Rev.B і буде якраз 3.1 Мбіт/с. :0161:, хоча ціни там "кусючі". Чекаю на кроки від life:), бо Peoplenet, мабуть, піде з ринку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже хтось казав, пробачте за оффтор, але ж скільки можна покращувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так, від першого дня підключення і протягом 5 тижнів якість мене задовольняла, а саме швидкість Download 2 Мбіт/с, Ping 100 мс. Відео в Skype було нормальним.

Ну це в вас взагалі "тепличні" умови були

Це не "тепличні" умови, це те, що клієнт має право вимагати за сплачені кошти

Який номер заявки?

Не слідкував

В один день, як кажуть, "інтернет пропав" і став 100 Кбіт, ping 9000 мс, повторюю 9000 мс.

Схоже на 1х, хоча пінги там менші будуть, значно менші

Ви ж знаєте, де можна побачити інформацію, чи це CDMA 1x чи це Evdo Rev.A. І я знаю

Про що неодноразово я вже писав. Коли всі приходять з роботи і лізуть в нет - звичайно, що швидкість падає, радіоканал - не гумовий

В цьому винуваті користувачі, що вони приходять з робити і лізуть в інтернет, за який сплатили гроші і через них самих в них і в інших падає швидкість? Думаю винуватий оператор, який не справляється з обслуговуванням своєї кількості абонентів. Можливо зі мною не всі погодяться (а можливо ніхто не погодиться), але апріорі в

PEOPLEnet якість краще (при рівних умовах обладнання користувача), при тому, що кількість абонентів не відрізняється суттєво. В Інтертелекома було 974 тис., в

PEOPLEnet'а було 830 тис. користувачів., не пам'ятаю на яку дату, але десь декілька місяців назад. Не знаю, які технічні відмінності надання послуг між ними, але думаю (знайшов для себе лише одне пояснення), активних користувачів

PEOPLEnet не стільки багато, бо Приватбанк ставив плани на продажі модемів і підключень до

PEOPLEnet і банкіри попродавали (і самі покупляли, заради виконання планів) тим, хто ним не користується.

153 - це не примха оператора, це обмеження технології CDMA 1x, по якій надається послуга вдень. Це дозволяє дещо зменшити навантаження на Ev-DO, щоб не так сильно падала швидкість ввечері

Ага, при такій швидкості вважається, що інтернету взагалі немає, краще вже скористатись інтернетом від одного GSM-оператора по GPRS/EDGE. Мабуть причина в тому, що абонентів забагато

Є тарифний план з абонплатою 150грн/міс - там 2 ГБ на добу, ваші 5 ГБ мабуть коштували б гривень 250 - ви згідні були б платити таку абонплату?

Згідний сплачувати 150 грн., за безліміт без обмеження швидкості, при тому, що вона буде стабільно 1-2 Мбіт/с. За 250 грн. є більш економічно доцільніші варіанти

- Інтертелеком не надто переймається технічними можливостями свого обладнання.

Ніскільки не правда. Обладнання оновляється по мірі можливостей, просто в ІТ немає стільки грошей, як в МТС чи КС

Зате в них є власники молдавани

Не знаю, як там з якістю технології EVDO Rev.B, але, мабуть, якщо клієнт хоче отримувати, щось на зразок 3,1 Мбіт/с від Інтертелекому, то, мабуть, може підключитись до тарифів по технології EVDO Rev.B і буде якраз 3.1 Мбіт/с. :0161:, хоча ціни там "кусючі".

на rev.B швидкість ~ в 3-4 рази вища за rev.A. Порахувати може кожен.

Я саркастично відмітив, що якщо клієнт хоче прийнятну 1-2 Мбіт/с чи максимальну 3 Мбіт/с швидкість, то може скористатись умовами технології EVDO Rev., яка передбачає максимум 14,7 Мбіт/с, тоді й вийде попередньозазначені цифри

Чекаю на кроки від life:), бо Peoplenet, мабуть, піде з ринку.

Звідки такі висновки? Є ще МТС (у іншому діапазоні) - чим він гірший за life:) ?

Є й МТС. Але, мабуть, лише теоретично, бо:

Другий за кількістю абонентів мобільний оператор в країні "МТС-Україна" розглядає варіанти продажу або здачі в оренду власної CDMA-мережі. На її базі працює послуга бездротового інтернет-доступу "МТС Коннект 3G".

Про це повідомив генеральний директор компанії Іван Золочівський.

Вартість мережі менеджер оцінює в $200 млн. За його словами, зараз послугою користується близько 300 тис. абонентів.

"Проект влаштовує нас за показниками, але розраховувати на те, що сервіс стане масовим, не доводиться", - цитує Івана Золочівського

КоммерсантЪ-Украина

За його словами, основна причина можливого згортання проекту - дефіцит абонентських пристроїв, що працюють у непопулярному для CDMA діапазоні 450 МГц. Гендиректор мобільного оператора зауважив, що без додаткових інвестицій мережа оператора може витримати до 500 тис. абонентів.

PEOPLEnet ніяк, чомусь мені здається, (при тому, що має більше третини ринку) не можу сприймати серйозно. Моє враження, що він теж продасть свій бізнес, Астеліту, наприклад чи ще комусь. Після того, як:

Компанія "Астеліт" в кінці минулого тижня отримала ліцензію на CDMA-зв'язок.

, компанія розглядає можливість будівництва мережі мобільного інтернет-доступу з використанням цих частот.

"Експерти відзначають, що зараз компанії такий проект не по кишені - інвестиції оцінюються в $35-40 млн. На їхню думку, "Астеліт" прагне зберегти частотний ресурс для інвестицій в майбутньому", - зазначає видання.

У публікації йдеться, що ще з 1995 року на переданих частотах працювала мережа стільникового зв'язку в стандарті D-AMPS компанії DCC, яка приєдналася до "Астеліту" у 2006 році.

Тоді майже всі абоненти компанії перейшли в GSM-мережу life:), і вона практично не використовувала частоти.

Нова ліцензія видана на 12 регіонів: Київ, Севастополь, Крим, Київську, Дніпропетровську, Донецьку, Одеську, Харківську, Луганську, Запорізьку, Полтавську та Миколаївську області.

Зараз в Україні широкосмуговий інтернет-доступ за технологією CDMA надають оператори "Інтертелеком", ITC, PEOPLEnet і "МТС-Україна". Крім того, мобільний інтернет-доступ в стандарті UMTS надає "дочка" "Укртелекому" - компанія "Трімоб" в партнерстві з "Київстаром".

За даними дослідницької компанії GfK Ukraine, у 2011 році доступом в інтернет за допомогою мобільних модемів користувалося 3,7% населення країни старше 16 років, або більше 1,4 млн осіб.

Ще є Київстар з Укртелекомом. Не зрозуміло, що від них чекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам ніхто не обіцяв 3,1 Мбіт/с, в рекламі написано до 3,1, в офісі ІТ завжди кажуть, що швидкість в районі 0,5-1 Мбіт/с і залежить від багатьох чинників. Якщо якісь дилери обіцяють 3,1 - то це запитання до них, а не до ІТ

Не обіцяв, і я не надіявся на них, просто хочу, щоб було, як перших 5 тижнів і все

Ще можна грішити на шуми, з цим дуже складно боротись, можете мені повірити, я знаю, про що кажу. Якби ви вказали населений пункт - можна було б поспілкуватись більш предметно

Ви вже довели, що знаєте, що кажете. Більш предметно немає сенсу спілкуватись, якщо в мене буде необхідність, - я вас запитаю.

Порівняння не витримує критики - в Піплів мережа в основному в обласних центрах, тоді як ІТ багато БС ставить по район*х. Крім того, в піплів основна абонбаза там, де ІТ лише недавно зайшов - тобто в містах-мільйонниках (крім Києва і Одеси, але там в ІТ донедавна теж був лише 1 голосовий канал). Даних по Волині/Луцьку у вас, звичайно, немає.

Згідний. Може через свою стратегію він і вийде з ринку, бо в містах є багато провідних інтернет-провайдерів. Наприклад, Київстар пішов таким напрямком, і схоже, задоволений. Навіть, більше, в мене зовсім немає ніяких даних

Реально на закачку - 128кбіт/с (на віддачу більше), але вимоги до сигналу ще більші, ніж на Ev-DO

128 Кбіт/с в мобільних операторів? life:), для прикладу, в мене дуже стабільно працює. Дає в районі 300 Кбіт/с. Взагалі, в них якість дуже покращилась

Безліміт був, і коштував 270грн/міс. Відмінили, бо недоцільно заради кількох любителів покачати створювати таке навантаження на мережу

Якщо я любитель покачати, то в очах "Інтертелекому" я злочинець, так?

Попахує нацизмом, ні? Чи може через те, що вони молдавани (чи, скоріше, придністровці), в них одразу грошей - хоч дупою жуй?

Правильніше, сказати - шовінізмом. Нацизм тут ні до чого. І, швидше, придністровці. Не про гроші малось на увазі. Можна між буквами прочитати

Вони ж продати хочуть (і взагалі, мало що вони хочуть), а не відключити. Думаєте, щось дуже зміниться, якщо буде інший власник?

З їхніх заяв випливає, що вони хочуть займатись цим надалі? Може й змінитись. Наприклад, якість як екс-абонентів CDMA-Ukraine

Цілком серйозний гравець, правда, належність до бізнесу групи Коломойського не додає йому плюсів при нинішній владі. А от якби ви звернули увагу на одне з моїх попередніх повідомлень, а не на новину двомісячної давності, то зрозуміли б, що Астеліт уже давно домовився з ІТ. Крім взаємовигідного розподілу частот вони ще домовились про національний роумінг, це один з кроків до LTE, яким будуть користуватись абоненти "улыбчивого" оператора на пільгових умовах.

З вашого повідомлення, чуть не виходить, що Астеліт і одесити, в майбутньому будуть найбільшими на ринку. Здається, я теж так писав. Чекаємо LTE

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...