Перейти до змісту

Покращуємо якість нету від ІНТЕРТЕЛЕКОМу


Рекомендовані повідомлення

Покращення прийшли?

Ну, це якщо вважати покращенням перевід БС Луцька на DHCP (дещо кращий транспорт, ніж раніше, мало завантажений). Але з позиції абонента мало що змінилось. Тому більш правильним поясненням цьому феномену є

Початок місяця (не кожен поповнює нет на початку місяця);

Неділя субота (мало хто сидітиме в неті вранці та ще й в неділю суботу)

Хоча теза про суботу - це більше для Луцька, в райцентрах якраз на суботу-неділю приходиться пік навантаження

тобі надається більша перевага, бо ти маєш гарні показники сигналу

ніякої переваги через гарний сигнал немає, просто пану Black за один таймслот передається більше інформації, кількість слотів на абонента від сигналу не залежить (хіба що - якраз навпаки до вами сказаного - абонентам з поганим прийомом може виділятися кілька таймслотів, але я не впевнений). А от час, який займають радіоканал абоненти з поганим прийомом для скачування одиниці інформації (наприклад, 1МБ), значно більший, ніж у абонентів з гарним прийомом. Залежність швидкості від якості прийому показує DRC Requested - про це я вже неодноразово говорив. Проте не менш важливою є завантаженість БС, а в вашому, пане Mil@n_27, напрямку вона якраз куди більша, ніж у пана Black

Дякую за пояснення, пане dual.

Але як я вже писав вище, змінилося покриття EVDO Rev.b+, особливо в Млинівському районі(на півночі району з'явилося Rev.B+, раніше його там на карті не було), це пов'язано з переводом БС м. Луцька на DHCP?

Чи то сектори повернули?

І ще одне, можливо я помиляюся, але я десь на форумах читав про те, що БС, яка б вона не була, розрахована наприклад на 300 абонів, і якщо ви є тим 301, то вас викидає, чи нет глючить. Тому ота перевага, про яку я писав вище якраз полягає в тому, що абонент, в якого кращий сигнал, не буде викинутим з нету. Якщо я помиляюся, підправте мене)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 297
  • Створено
  • Остання відповідь

dual, чув, що у с.Дерно планують ставити вишку Інтера.. правда чи лише чутки?

І ще питання: останніми тижнями на вишці Ківерець, у період з 18 до 22 год швидкість вище 10 кбайт не піднімається. Вже абонентів стільки? Хоча вдень і 150 кбайт буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це є добре.. А орієнтовно коли?

по Axesstel - 69dB прийом, DRC - 1.8-2.4 скаче. Ніби хороший. Зараз доречі в онлайні відео дивитись можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помітив такі приколи. Інколи підключаєшся і інтернет дуже повільний:

2484906124.png

post-69-0-32420200-1359974874_thumb.png

І нічого не зробиш, поки не перепідключишся:

2484908683.png

post-69-0-06422100-1359974876_thumb.png

Чому так? Чи попадаю на якийсь загружений канал чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black, можливо, бо на першому скріні аксестеля не видно ні Rssi,ні Channel'а, ні, ec\lo.

Зроби скрін в той момент, коли глючить, і щоб видно було Rssi, i Channel

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так він завжди 456 в Евдо у мене, а рівень сигналу точно такий. Обрізав, щоб інші цифри видно було, думав ці дані більш важливіші dual-у і їх чомусь значно більше на першому скріні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Качаємо програмку DFS Тут

Я не-можу скачати!! Я натискаю на цю силку Тут і воно в мене не бибиває щоб скачати чи перейти по посиланню і не показує щоб скачати! Чомуу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

21:33

Четвер, 28 лютого) :_25:

як для останнього дня місяця непогано

Нічого дивного, кінець місяця, у тих хто сидить на пакетах Мб в місяць - по закінчувались Мб, Тобто навантаження на БС стало меншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз навпаки, в помісячних пакетах зазвичай на кінець місяця залишалось ще купа трафіку, який всі бігом в останній день хотіли викачати. Зараз переважна більшість сидить на щоденних пакетах - вільний доступ, гіга-день, помісячні залишились в основному з малою абонплатою і кількістю трафіку, тому на кінець місяця його майже не лишається

Напевно як в кого. В мене зазвичай, саме під кінець місяця, не лишалось Мб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DRC Requested - відображає швидкість, яку в даний момент запитує модем від БС. Тут потрібно памятати, що ця швидкість не є реальною вашою швидкістю, оскільки вся пропускна спроможність 1 каналу 1 сектора БС ділиться на всіх підключених абонентів на цьому ж каналі і цьому ж секторі.

А це число в дужках біля значення DRC Requested показує на скількох людей ділиться? (обведено червоним на малюнку)

І ще питання: де розміщена БС номер 456 з якою мене конектить? Бо хоть і пише 1,2 mbps з'єднання але коли грузиш чи обновляєш сторінку то рве онлайн радіо яке паралельно собі грає.

post-6631-0-33990600-1363079297_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це число в дужках біля значення DRC Requested показує на скількох людей ділиться? (обведено червоним на малюнку)

ні, то число яке показує кількість тайм-слотів, які задіюються.

при більшому DRC а відповідно кількості використовуваних таймслотів просто пересилається більше інформації)

Тобто ви хочете сказати, що коли в вас DRC 3,072 (14) то швидкість ділиться на 14 осіб, а коли ви трохи перемістили модем, то стало ділитися при DRC 1,228 (12) на дванадцятьох?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто ви хочете сказати, що коли в вас DRC 3,072 (14) то швидкість ділиться на 14 осіб, а коли ви трохи перемістили модем, то стало ділитися при DRC 1,228 (12) на дванадцятьох?

Хз, я без поняття як воно працює, тому і питав шо це за число. А де там в програмі показує нагрузку на БС? Чи там такого не видно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хз, я без поняття як воно працює, тому і питав шо це за число. А де там в програмі показує нагрузку на БС? Чи там такого не видно?

такого там нажаль нема. можна лише слідкувати за тим, як змінюється DRC, є таке поняття як "дихання соти", тобто в один період часу DRC може бути вище, а в один нижче. В мене зранку DRC 3.072 (14), а ввечері 1,8-2,4. Я слідкую так: якщо зараз DRC менше як зранку, то мережа нагружена, а коли таке ж саме, то мережа вільніша. Але так треба слідкувати на одному каналі, бо на різних каналах одного пілота може бути різне DRC і відповідно нагрузка.

Деколи буває так, що на одному каналі DRC ~1,228Mbps і модем видає 1 мбіт, а на іншому 2.4Mbps і є ледь 200 кбіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це Луцьк - тоді БС по вул. Загородня. Щодо швидкості - то ж самі і цитували:

Так, Луцьк, чото воно вибирає не саму ближню БС, конекчусь з району авторинку (карбишева вул.), думав конектиться до передавачів на трубах котельні біля КРЗ чи там нема БС інтертелекома?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Доброго дня, в Володимирі-волинському(active pilot pn 440) така проблема: програма VZAccess Manager показує що є сигнал евдо і 1х, при спробі підключення евдо пропадає і підключається в режимі 1х, після декількох спроб( з пере-підключенням модема) працює режим евдо. Почалося 29 березня. Проблема в БС, чи можливо з модемом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...