Перейти до змісту

Аверс -> Одеко -> Воля


ChB

Рекомендовані повідомлення

Натрапив в останньому номері "Аверс-прес" на таке повідомлення, цитую:

До уваги абонентів мережі кабельного телебачення м.Луцька!

З 1 лютого 2009 року планується збільшення кількості телепрограм у мережі кабельного телебачення. До уже існуючих додасться ще 14-15 телепрограм. З"являться програми таких популярних телеканалів, як "Футбол", "Дискавері" та інших.

Очікувана вартість розширеного пакета - 35 гривень на місяць.

Хтось знає конкретніше, які іменно канали мають добавитись, а то ця "відома" ТРК до цих пір не має сайту для викладення новин (маю на увазі іменно сайт телекомпанії, а не провайдера), хоча для чого сайт, якщо новин і змін в кабельній мережі нема <_< ? "Футбол" - це мабуть новий канал від ТРК "Україна", а не від НТВ+. "Спорти" від Поверхності теж думаю не варто чекати. :_38:

Вернули би "Ентер", а то та попса вже за%&@ла. І взагалі половину з того, що є зараз в їх повному пакеті треба замінити чи викинути нафіг, щоб очі не мозолило.

Коротше, нарешті трохи помінятись їм не завадить, але от ціна, більша майже вдвічі від теперішньої, заставляє задуматись про власну тарілку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 557
  • Створено
  • Остання відповідь

ChB, а про нові тарифи на інтернет провайдера "Аверс" в тій газеті нічого не було? А то рекламу вже другий місяць крутять, навіть, по 5-му каналу, а змін поки не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ChB, а про нові тарифи на інтернет провайдера "Аверс" в тій газеті нічого не було? А то рекламу вже другий місяць крутять, навіть, по 5-му каналу, а змін поки не видно.

Ні, там тільки пише, що з 1 травня 2008 року(!) введено в дію нові вигідні тарифи на інет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, якщо в мене й так трєтій повний пакет підключено, ці канали самі зявляться, чи дзвонити до них прийдеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По дзвінку, скоріше всього, нічого не вирішиться. Раніше для переходу на інший пакет потрібно було у них в конторі якісь папери підписувати, напевно, новий договір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платимо наразі 21грн в місяць. В нас пакет з 44-ма каналами. Справді, частину варто просто відключити. Нащо мені наприклад штундівський канал, де цілими днями волають про любов до христа і т.п. Нащо мені канал М1, від якого тільки рвотні рефлекси?.. Натомість немає діскавері, з німецьких каналів - тільки Deutsche Welle...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив, кажуть поки що нічого конкретного подробиці будуть відомі в кінці січня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з німецьких каналів - тільки Deutsche Welle...

А ты хотела бы, чтобы транслировали Adult TV? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

На Гордіюк,45 ваще 2 пакета , 3 (не говоря уже о 4)нету возможности подключит в связи со старостью оборудования)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хмм! цікаво дуже цікаво! но вот прикиньте народ, якшо зараз половина каналів "гавно" -легко сказано, то прикиньте шо вони ше добавлятЬ?:)

ну там ВІД сили 5-10 норм каналів! а все остальне ... самі розумієте :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
Був в них один класний канал "Ентер"... якшо повернуть його це буде круто! :rolleyes:

повернули і ще якійсь "ОК" замість Белорусії зьявився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в них один класний канал "Ентер"... якшо повернуть його це буде круто! :rolleyes:

повернули і ще якійсь "ОК" замість Белорусії зьявився

Вчора переклацав всі 40 каналів, "ОК" є, "Ентера" нема. :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в них один класний канал "Ентер"... якшо повернуть його це буде круто! :rolleyes:

повернули і ще якійсь "ОК" замість Белорусії зьявився

З"явився Ентер Фільм. А в далекому минулому був ще канал Ентер Музіка. Ось його то й немає

Був в них один класний канал "Ентер"... якшо повернуть його це буде круто! :rolleyes:

повернули і ще якійсь "ОК" замість Белорусії зьявився

Вчора переклацав всі 40 каналів, "ОК" є, "Ентера" нема. :angry:

А в мене чомусь зовсім не 40 каналів, здається 44 чи 46. Правда досить рідко дивлюсь телевізор - можливо вже й 40. Від Аверсу можна очікувати всього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще Гумор, де крутять МАМАДУ

Причому Гумор до вечора плавно переходить у страшний Бабай ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вечорами десь бачив "Ентер-фільм" ..

Оскільки я не так часто дивлюся ТБ, то не знаю де і замість якого...

Вбив канал "Бабай" - вечором після "Гумору" .. там адульт-контент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вбив канал "Бабай" - вечором після "Гумору" .. там адульт-контент.

А я чомусь подумав з назви, що там жахи повинні бути... (далі не дивився, тому не зорієнтувався відносно контенту :D )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...