Перейти до змісту

Біля Там-Таму розпочинається зведення торговельно-розважального гіганта «ПортСitу»


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

29 серпня 2008 року урочисто закладено перший камінь, що символізує початок будівництва торговельно-розважального центру «ПортСitу» у Луцьку. Перший камінь добудови центру «ПортСitу» заклали Почесний президент компанії «Континіум» Ігор Єремеєв та президент цієї ж компанії Степан Івахів. На урочистостях із цієї нагоди виступив Луцький міський голова Богдан Шиба, – інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Торговельно-розважальний центр «ПортСitу» – комплекс, який включатиме ТЦ «Там-Там» (першу чергу ТРЦ). Сучасна будівля ТЦ буде добудована з лівого та правого боків. Новобудова буде направду грандіозною і за масштабами, і за функціональністю, за якістю торгових площ та за послугами та розвагами, що пропонуватимуться лучанам та гостям міста. Загальна площа добудови – понад 62000 квадратних метрів.

Права частина комплексу (два поверхи та підземний паркінг) міститиме в собі багатофункціональну льодову арену, чотиризальний кінотеатр, боулінг-клуб, великий фуд-корт та торгову галерею, де будуть представлені якісні та різнопланові товари від відомих не лише в Україні, а й за кордоном торгових марок.

Зліва ж планується 4-поверхова будівля з підземним паркінгом, у якій розмістяться супермаркет побутової техніки та електроніки, меблевий супермаркет, дитячий супермаркет та дитяча розважальна зона, лінія магазинів, що пропонуватимуть широкий вибір товарів для дому та облаштування комфортного побуту. В основі дизайн-концепції «ПортСitу» закладена інноваційна складова, що допоможе змінити застарілі погляди типового покупця на процес покупок: «У «ПортСitу» купуй, розважаючись!».

Для безперешкодного та комфортного пересування відвідувачів майбутнього ТРЦ буде створено підземний перехід на проспекті Соборності – навпроти існуючого торговельного центру, кошти в який інвестує також ТзОВ «Континіум».

тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 434
  • Створено
  • Остання відповідь

О_о. Найбільше цікавить побачитит, як вони через Соборності будуть підземний перехід будувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для безперешкодного та комфортного пересування відвідувачів майбутнього ТРЦ буде створено підземний перехід на проспекті Соборності – навпроти існуючого торговельного центру, кошти в який інвестує також ТзОВ «Континіум».

тут

це вже два переходи буде біля ТАМ-ТАМ! :) Пригадайте, що під час зведення гіпермаркету інвестори також обіцяли підземний перехід....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура!!! Давно знав, що будуть будувати і нарешті почали. НАРЕШТІ БУДе НОРМАЛЬНИЙ Кінотеатр))) УРА!!! !!! !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интерессно а что будет дальше? Я имею ввиду ГИГАНТИЗМ сооружений. Вроде как больше уже и некуда. :D Наверное всё пойдёт в обратном направлении :) ну скажем, сеть личных магазинов --- это когда персонально для тебя откроют 20 магазинов в которых скупаешься только ТЫ :D и никто больше. ДАЁШЬ каждому жителю по личному магазину и девиз " Скупайся не толкаючись!" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Права частина комплексу (два поверхи та підземний паркінг) міститиме в собі багатофункціональну льодову арену, чотиризальний кінотеатр, боулінг-клуб, великий фуд-корт та торгову галерею, де будуть представлені якісні та різнопланові товари від відомих не лише в Україні, а й за кордоном торгових марок.

дуже цікаво, які це буржуї зможуть дозволити ходити в кіно за 30-40грн (а меншою ціна і не буде), купувати речі в торговій галереї (де вони матимуть накрутку у 1,5-2 рази..)

...кошти в який інвестує також ТзОВ "Континіум"
а хто б сумнівався..замість того, щоб розмахувтаи понтами в побудові цього комплексу, краще б Мрію в центрі для дітей назад віддали..мафія
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені саме цікаве - це підземна стоянка ) Вроді перша в Луцьку буде ))) Але думаю це все буде дуже повільними темпами, щоб грошей по більше відмити )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже цікаво, які це буржуї зможуть дозволити ходити в кіно за 30-40грн (а меншою ціна і не буде)

откуда вести про цены на билеты в кино?

не думаю, что в Луцке будет дороже, чем в Киеве.

хотя и не удивлюсь, если будет.

но... в Киеве 20-30 грн.

а есть дни и часы, когда по 10-15 грн за билет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

припущення виключно інтуїтивно-логіко-перебільшені ))))))

а давайте зробимо ставки та подивимось, яка цінова політика буде там в результаті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще б Мрію в центрі для дітей назад віддали..мафія

Оффтоп Біля БестБаю відкрилась маленька кондитерська, якщо хто не знає. Вибір значно менший, але все таки.. І недалеко від колишньої Мрії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на *** в Луцьку стільки гіпермаркетів..Здається Тамтамів вистає??Чи тре з Луцька зробить Західний центр(на противагу Києву?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ідея нормальна!!но получітся в нас такє? побачимо з часом!! :)

Ага,получится тоже самое что и с "гипермаркетом" ТАМ-ТАМ,одно название,а так гастроном гастрономом.

Вот меня интересует,будут ли на каток со своими коньками пускать за меньшую плату,а то манал я на ихних наждаках ездить.

А мені саме цікаве - це підземна стоянка ) Вроді перша в Луцьку буде ))) Але думаю це все буде дуже повільними темпами, щоб грошей по більше відмити )

Вроде на новом пассаже тоже подземный паркинг должен быть.А Нафига Еремееву деньги отмывать?Он наоборот хочет побыстрей все запустить,чтобы вложенные деньги начали возвращатся,ему и так Новая линия планы поламала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

міститиме в собі багатофункціональну льодову арену

Буде цікаво подивитись на це, а й то і покататись, бо існуючий каток це просто шматок чогось недобудованого, з чергою в 100 чоловік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже цікаво, які це буржуї зможуть дозволити ходити в кіно за 30-40грн (а меншою ціна і не буде)

Якраз так і десь буде на прем"єри. Я думаю, що це не так і аж багато...

Зато буде нормальний кінотеатр.

Вон в Батерфляї в Києві, на прем"єри десь 70 грн білет. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чего нам не хватает, так это стереокинотеатра. Вот туда бы я сходил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще зробили всередині розважального центру, замість кучи магазинів, подібних до інших в Луцьку, дорожки для ролерів, так як в штатах, наприклад, в великих магазинах.

Причому катаються там безкоштовно.

Могли б і аквапарк збудувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп Біля БестБаю відкрилась маленька кондитерська, якщо хто не знає. Вибір значно менший, але все таки.. І недалеко від колишньої Мрії.
І ціни там в стільки ж раз більші, в скільки асортимент менший :smile3:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп Біля БестБаю відкрилась маленька кондитерська, якщо хто не знає. Вибір значно менший, але все таки.. І недалеко від колишньої Мрії.
І ціни там в стільки ж раз більші, в скільки асортимент менший :smile3:

Ви оцей маєте на увазі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, що проект з аквапарком не Єремєєва дітище? А то якось дуже швидко відмінили будівництво аквапарку і дозволили другу чергу гіпермаркету. Це ж вроді все на одному місці мало бути. Хто там компетентний в містобудуванні? Просвітіть ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аквапарк там ніколи не планувався, перша ідея Єремєєва вроді був мегамаркет товарів все для дому,типа ОВІ,але ввійшла "Нова Лінія" і ідея стала нецікава.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, що проект з аквапарком не Єремєєва дітище? А то якось дуже швидко відмінили будівництво аквапарку і дозволили другу чергу гіпермаркету. Це ж вроді все на одному місці мало бути. Хто там компетентний в містобудуванні? Просвітіть ситуацію.

Аквапарк планувався, як і нині планується на вулиці Конякіна. Десь в районі Барвінка.

Але це ще тільки в перспективі. Там прокурор палкою в колесах:ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...