Перейти до змісту

Біологічно активні добавки


iViC

Рекомендовані повідомлення

НАРОД!!!! Хто знае чи допомагають БАДи? Думаю купити, почистити організм, але трохи страшновато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по многим отзывам, отличный очиститель организма - чай "Фигура". только запасайся туалетной бумагой, так как очищение идет естественным путем и весьма активно ;)

по личному опыту, неплохая штука для общей очистки - энтеросгель, но он требует соблюдения режима питания в течение длительного времени, иначе эффект будет не больше, чем от активированного угля. также, по личному опыту, полезная добавка - пектин в клетчатке ананаса, при нерегулярном режиме питания снижает нагрузку на желудок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я чув про БАД-и. В мене рідні активно використовують, кажуть, що допомагає. Хоча сам не пробував :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БАДами называются медпрепараты, которые не прошли сертификацию в органах здравоохранения. Кратко: это лекарства, которые нельзя продавать в аптеке и вообще нельзя называть лекарствами. А вот почему эти препараты не проходят сертификацию - второй вопрос, но не менее интересный. Догадываемся сами.

В 5% случаев это чай с пургеном, остальные 95% - ХерБалайф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАРОД!!!! Хто знае чи допомагають БАДи? Думаю купити, почистити організм, але трохи страшновато.

Правильно робиш, що боїшся. В цій сфері розвинутий бізнес...

Краще природних способів очищення немає. А пхати до рота невідомо що - не варто.

Де zaHARE?  Він знає не один спосіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БАДами называются медпрепараты, которые не прошли сертификацию в органах здравоохранения. Кратко: это лекарства, которые нельзя продавать в аптеке и вообще нельзя называть лекарствами. А вот почему эти препараты не проходят сертификацию - второй вопрос, но не менее интересный. Догадываемся сами.

В 5% случаев это чай с пургеном, остальные 95% - ХерБалайф.

О і я про шо.. Все доказую, що то надумане. В мене батько фанат всяких експериментів- то ультразвуковий масажер, то магнітний браслет, то тепер ці БАДи ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО:БАДи для ленивых и тупых,кароч для "блондинок".

Во-первых,ты от чего почистится хочешь?Вернее какой орган?Все сразу?Универсально?Ну тогда нужно выпить че-нить такое,шоб из всех щелей перло. ;)

А если серьезно,то вначале нужно действительно определится с целями,а уж потом искать решение,правильное решение в конкретном случае.

Ведь может там тебе и чистить ничего не нужно,а просто слегка скорректировать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БАДами называются медпрепараты, которые не прошли сертификацию в органах здравоохранения. Кратко: это лекарства, которые нельзя продавать в аптеке и вообще нельзя называть лекарствами. А вот почему эти препараты не проходят сертификацию - второй вопрос, но не менее интересный. Догадываемся сами.

В 5% случаев это чай с пургеном, остальные 95% - ХерБалайф.

Ого! Де ти таке вичитав?

А це - http://www.moz.gov.ua/ua/print/?docID=7131&_tpl=prn що? ;)

Троха не так... Для БАДів не треба ліцензії, як для лікарств. А сертифікація - треба.

Легальні БАДи, ті що у вищеприведеному списку дозволених в Україні, вони в основному входять на ринок України через оцю контору - http://www.bureaucracy.com.ua/

БАДи - то нормально штука, якшо вони справжні. От найди в тому переліку Тяньши? А Vision? Не найшов? Отож то й воно...

Самі класні БАДи - це виробництва IrwinNaturals и LifeExtensions. Зразу скажу - це не мережеві, і в Украіні їх нема, не пускають їх сюди нутрімед, київський вітамінний завод і т.п..... В нас монополізований ринок БАДів. Мені їх з Росії привозили кілька раз, середня вартість банки на 50 капсул - 6-15 доларів. Прикольно? В Росії вони є в кожній аптеці.

В світі ціни на БАДИ глянь тут: http://www.evitamins.com/ І порівняй з нашими...

По якості українські БАДи - це крейда. Не шкодять, але й нічого не роблять. Для чистки - нема універсальних БАДІВ, для кожної системи своя чистка...

БАДи - це просто вітаміни, вітамінна витяжка. Це не панацея від бід, і не лікарство. Це просто допінг організму, як харчування.

/me глянув вверх: Ого, скільки я написав!

Якшо цікавить тема, звертайся, можу розчесати трохи - я пиво люблю :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абсолютно верно, я разжижаю общее описание чтобы так много не писать как ты, но было всем понятно :)

БАД - продукт питания, лекарство - продукт лечения. в общем примерно шде-то так. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БАДами называются медпрепараты, которые не прошли сертификацию в органах здравоохранения. Кратко: это лекарства, которые нельзя продавать в аптеке и вообще нельзя называть лекарствами. А вот почему эти препараты не проходят сертификацию - второй вопрос, но не менее интересный. Догадываемся сами.

В 5% случаев это чай с пургеном, остальные 95% - ХерБалайф.

Ого! Де ти таке вичитав?

А це - http://www.moz.gov.ua/ua/print/?docID=7131&_tpl=prn що? :)

Троха не так... Для БАДів не треба ліцензії, як для лікарств. А сертифікація - треба.

Легальні БАДи, ті що у вищеприведеному списку дозволених в Україні, вони в основному входять на ринок України через оцю контору - http://www.bureaucracy.com.ua/

БАДи - то нормально штука, якшо вони справжні. От найди в тому переліку Тяньши? А Vision? Не найшов? Отож то й воно...

Самі класні БАДи - це виробництва IrwinNaturals и LifeExtensions. Зразу скажу - це не мережеві, і в Украіні їх нема, не пускають їх сюди нутрімед, київський вітамінний завод і т.п..... В нас монополізований ринок БАДів. Мені їх з Росії привозили кілька раз, середня вартість банки на 50 капсул - 6-15 доларів. Прикольно? В Росії вони є в кожній аптеці.

В світі ціни на БАДИ глянь тут: http://www.evitamins.com/ І порівняй з нашими...

По якості українські БАДи - це крейда. Не шкодять, але й нічого не роблять. Для чистки - нема універсальних БАДІВ, для кожної системи своя чистка...

БАДи - це просто вітаміни, вітамінна витяжка. Це не панацея від бід, і не лікарство. Це просто допінг організму, як харчування.

/me глянув вверх: Ого, скільки я написав!

Якшо цікавить тема, звертайся, можу розчесати трохи - я пиво люблю :)

Я так розумію, що всі БАДи повинні бути обов'язково сертифіковані і на кожній упаковці повинна бути наклейка українською мовою. А якщо немає етикетки, то такі БАДИ заборонені для продажу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще природних способів очищення немає.

однозначно поддерживаю...

Лучше попробуй збалансировать свое питание... поКопайся в литературе... по этому вопросу ее море...

поинтересуйся пирамидами питания.....

это даст на много больший эфеКт нежели разные препараты...

збалансированое питание дает 100% эффеКт... - подобный метод встретил в одном маленьКом санатории...

("Наш дом" с.Новые Обиходы, ВинницКая обл.)

я был поражен... после этого ниКаКих припаратов не признаю вообще...

чистить организм не надо... надо перестраивать образ питания... и идти по этому пути...

КаК говорится чисто не там где убирают, а там где не сорят...))))

поинтересуйся КаК выводит организм (или точнее во что это ему обходится), неКоторые вещества...

Которые мы в него запихиваем, еще и притаптывая....)))) ггг.. посылаясь на КаКие-то :) сертифиКаты..... :)

....одним словом ближе К природе... и соответственно К себе самому...))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, що всі БАДи повинні бути обов'язково сертифіковані і на кожній упаковці повинна бути наклейка українською мовою. А якщо немає етикетки, то такі БАДИ заборонені для продажу?

Етикетку наклеїти не є проблема, так шо не дуже вір коробкам...

А от підробити оцей списочок http://www.moz.gov.ua/ua/print/?docID=7131&_tpl=prn на сайті Міністерства Здоровя нікому не вдасться.

Так що перед тим як купити БАД, заглянь в той список - чи є він там, якшо є - значить вони в нас дозволені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
НАРОД!!!! Хто знае чи допомагають БАДи? Думаю купити, почистити організм, але трохи страшновато.

А хтось щось знає про NEWAYS? Нормальна фірма чи якась "шабашкіна контора"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БАДи - це просто вітаміни, вітамінна витяжка. Це не панацея від бід, і не лікарство. Це просто допінг організму, як харчування.

А ТУТ чувак БАДами, тобто вітамінами хламідії вилікував :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
НАРОД!!!! Хто знае чи допомагають БАДи? Думаю купити, почистити організм, але трохи страшновато.

Я он недавно робив сайт для "Тяньши Луьк" (цим не займаюсь, просто веб-диз.)

Ось: Тяньши Луцьк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тяньши? Це ті, що кальцій довірливим .охам впихають по 200-кратній ціні? Ню-ню :0016:

А взагалі, що хочу сказати, якщо нічого не болить - той не варто лікуватися.

А вітамінчики - эт можна - людина надто швидко еволюціонувала від мавпи, яка в природніх вітамінах недобору ніколи не відчувала. Доказом тому є наприклад те, що гіпервітамінозу С досягти дуже складно - треба перевищити денну норму в 500 мг. в десятки разів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотите здоровья?

пейте экстракт расторопши, по чайной ложке в день.

это серьезно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

halcogen, "звичайнi"? например в состав некоторых китайских пилюль для похудения производитель невозбранно добавляет эфедрин, причем в немалых дозах.

с другой стороны, сегодня любой школьник может купить в ларьке бурду под названием REVO (российский аналог - Ягуар), которая по вреду для организма превосходит на порядок любые БАДы. например,

icon_plus_1.gifпро "пушку

icon_plus_1.gifи еще

тут еще много мнений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, так звані "енергетики" ніякої енергії в собі не містять, а лиш стимулюють нервову систему на віддачу резервів організму, виникає надзвичайне збудження, от і получається ефект а-ля накур. А в суміші з алко, який навпаки притуплює ЦНС, ващє - крайня ступінь знущання над собою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАРОД!!!! Хто знае чи допомагають БАДи? Думаю купити, почистити організм, але трохи страшновато.

А хтось щось знає про NEWAYS? Нормальна фірма чи якась "шабашкіна контора"?

Я знаю про NEWAYS! Користуюсь продукцією вже 8 років. Дуже задоволена.

Фірма - серйозна. З 1987 року на світовому ринку. В Україні з 1994 року. Офіційне представництво компанії в Києві на вул. Старовокзальній, 17.

Продукти компанії сертифікрвані за всіма правилами та стандартами законодавства України. Сертифікати видані Міністерством Охороини Здоров'я та Санітарно Епідеміологічною Службою України.

А про БАДи скажу таке: БАДи - це їжа. Наприклад, якщо людина нервується - їй радять з'їсти банан (бо в ньому є вітаміни групи В, які заспокоюють нервову систему), або коли послаблюється зір - кажуть їсти по більше чорниць...

Так от БАДи - це їжа. Якщо щоб заспокоїтись трреба з'їсти 1 кг бананів, то БАДів треба 1-2 таблетки.

Якщо для покращення зору щодня треба з'їдати відро чорниць, то на заміну приходить одна таблетка БАДів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю про NEWAYS!

Фірма - серйозна. З 1987 року на світовому ринку. В Україні з 1994 року.

стандартные фразы для МЛМ... почему только не с 1587 года?

Якщо для покращення зору щодня треба з'їдати відро чорниць, то на заміну приходить одна таблетка БАДів.

примеры тех, кто этим вылечил зрение?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

примеры тех, кто этим вылечил зрение?

ті, хто не вилікував зір п"ють БАДи, які замінюють банани :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lyud04ka засип собі в сраку весь запас того, що ти там маєш. І відчуй щастя. ..ти зомбі.. Всі касети (диски) із записами виступів мегаменеджерів передивилася?

Я сестру двоюрідну ледь вийняв із того лайна (попала на гроші..)

А мама ледь рак не заробила собі тими "ліками" чи "добавками" ...

iViC хочеш почистити організм - постав клізму - корисніше буде.

Тяньши - та ше піраміда. Однокласник там із мамою своєю. Зомбований хлопець - на всю башку, я питаю як життя? Що нового? - а він мені про досягнення свого мережевого маркетингу..

Як сім'я діти? - Немає коли - бізнес.. гроші.. йому ледь 30 а він сивий весь майже..

тьфу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому відразу так грубо писати?

Я висловила свою власну думку. Шкода, що я зараз не можу підвищити/понизити оцінку до репутації :( , Zheny@ гарантовано отримав би від мене -1.

Бувало, що тут і за не такі висловлювання деякі люди отримували по 1,5 р. бану...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...