• Announcements

• kmd

Святкування  11 рочків board.lutsk.ua aka Велика Бордовка :)   02/04/16

Святкування  11 рочків board.lutsk.ua aka Велика Бордовка   Бордовка планується 26.02.2016  в малому залі бару Оболонь (Жаба) або в  Хмельницькому на 18:00     200 грн з людини Номер картафки 5168 7555 0203 4602       Також в рамках бордовки пройде щорічна развлєкуха! Китайський Новий Рік на Бордовці 2016!        

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

iViC

Біологічно активні добавки

32 posts in this topic

НАРОД!!!! Хто знае чи допомагають БАДи? Думаю купити, почистити організм, але трохи страшновато.

0

загрузка...

купи лучше активированный уголь...

0

по многим отзывам, отличный очиститель организма - чай "Фигура". только запасайся туалетной бумагой, так как очищение идет естественным путем и весьма активно ;)

по личному опыту, неплохая штука для общей очистки - энтеросгель, но он требует соблюдения режима питания в течение длительного времени, иначе эффект будет не больше, чем от активированного угля. также, по личному опыту, полезная добавка - пектин в клетчатке ананаса, при нерегулярном режиме питания снижает нагрузку на желудок.

0

Ну я чув про БАД-и. В мене рідні активно використовують, кажуть, що допомагає. Хоча сам не пробував :smile3:

0

БАДами называются медпрепараты, которые не прошли сертификацию в органах здравоохранения. Кратко: это лекарства, которые нельзя продавать в аптеке и вообще нельзя называть лекарствами. А вот почему эти препараты не проходят сертификацию - второй вопрос, но не менее интересный. Догадываемся сами.

В 5% случаев это чай с пургеном, остальные 95% - ХерБалайф.

0

НАРОД!!!! Хто знае чи допомагають БАДи? Думаю купити, почистити організм, але трохи страшновато.

Правильно робиш, що боїшся. В цій сфері розвинутий бізнес...

Краще природних способів очищення немає. А пхати до рота невідомо що - не варто.

Де zaHARE?  Він знає не один спосіб.

0

БАДами называются медпрепараты, которые не прошли сертификацию в органах здравоохранения. Кратко: это лекарства, которые нельзя продавать в аптеке и вообще нельзя называть лекарствами. А вот почему эти препараты не проходят сертификацию - второй вопрос, но не менее интересный. Догадываемся сами.

О і я про шо.. Все доказую, що то надумане. В мене батько фанат всяких експериментів- то ультразвуковий масажер, то магнітний браслет, то тепер ці БАДи ;)

0

ИМХО:БАДи для ленивых и тупых,кароч для "блондинок".

Во-первых,ты от чего почистится хочешь?Вернее какой орган?Все сразу?Универсально?Ну тогда нужно выпить че-нить такое,шоб из всех щелей перло. ;)

А если серьезно,то вначале нужно действительно определится с целями,а уж потом искать решение,правильное решение в конкретном случае.

Ведь может там тебе и чистить ничего не нужно,а просто слегка скорректировать.

0

Ого! Де ти таке вичитав?

А це - http://www.moz.gov.ua/ua/print/?docID=7131&_tpl=prn що? ;)

Троха не так... Для БАДів не треба ліцензії, як для лікарств. А сертифікація - треба.

Легальні БАДи, ті що у вищеприведеному списку дозволених в Україні, вони в основному входять на ринок України через оцю контору - http://www.bureaucracy.com.ua/

БАДи - то нормально штука, якшо вони справжні. От найди в тому переліку Тяньши? А Vision? Не найшов? Отож то й воно...

Самі класні БАДи - це виробництва IrwinNaturals и LifeExtensions. Зразу скажу - це не мережеві, і в Украіні їх нема, не пускають їх сюди нутрімед, київський вітамінний завод і т.п..... В нас монополізований ринок БАДів. Мені їх з Росії привозили кілька раз, середня вартість банки на 50 капсул - 6-15 доларів. Прикольно? В Росії вони є в кожній аптеці.

В світі ціни на БАДИ глянь тут: http://www.evitamins.com/ І порівняй з нашими...

По якості українські БАДи - це крейда. Не шкодять, але й нічого не роблять. Для чистки - нема універсальних БАДІВ, для кожної системи своя чистка...

БАДи - це просто вітаміни, вітамінна витяжка. Це не панацея від бід, і не лікарство. Це просто допінг організму, як харчування.

/me глянув вверх: Ого, скільки я написав!

Якшо цікавить тема, звертайся, можу розчесати трохи - я пиво люблю :(

0

абсолютно верно, я разжижаю общее описание чтобы так много не писать как ты, но было всем понятно :)

БАД - продукт питания, лекарство - продукт лечения. в общем примерно шде-то так. :)

0

Ого! Де ти таке вичитав?

А це - http://www.moz.gov.ua/ua/print/?docID=7131&_tpl=prn що? :)

Троха не так... Для БАДів не треба ліцензії, як для лікарств. А сертифікація - треба.

Легальні БАДи, ті що у вищеприведеному списку дозволених в Україні, вони в основному входять на ринок України через оцю контору - http://www.bureaucracy.com.ua/

БАДи - то нормально штука, якшо вони справжні. От найди в тому переліку Тяньши? А Vision? Не найшов? Отож то й воно...

Самі класні БАДи - це виробництва IrwinNaturals и LifeExtensions. Зразу скажу - це не мережеві, і в Украіні їх нема, не пускають їх сюди нутрімед, київський вітамінний завод і т.п..... В нас монополізований ринок БАДів. Мені їх з Росії привозили кілька раз, середня вартість банки на 50 капсул - 6-15 доларів. Прикольно? В Росії вони є в кожній аптеці.

В світі ціни на БАДИ глянь тут: http://www.evitamins.com/ І порівняй з нашими...

По якості українські БАДи - це крейда. Не шкодять, але й нічого не роблять. Для чистки - нема універсальних БАДІВ, для кожної системи своя чистка...

БАДи - це просто вітаміни, вітамінна витяжка. Це не панацея від бід, і не лікарство. Це просто допінг організму, як харчування.

/me глянув вверх: Ого, скільки я написав!

Якшо цікавить тема, звертайся, можу розчесати трохи - я пиво люблю :)

Я так розумію, що всі БАДи повинні бути обов'язково сертифіковані і на кожній упаковці повинна бути наклейка українською мовою. А якщо немає етикетки, то такі БАДИ заборонені для продажу?

0

Краще природних способів очищення немає.

однозначно поддерживаю...

Лучше попробуй збалансировать свое питание... поКопайся в литературе... по этому вопросу ее море...

поинтересуйся пирамидами питания.....

это даст на много больший эфеКт нежели разные препараты...

збалансированое питание дает 100% эффеКт... - подобный метод встретил в одном маленьКом санатории...

("Наш дом" с.Новые Обиходы, ВинницКая обл.)

я был поражен... после этого ниКаКих припаратов не признаю вообще...

чистить организм не надо... надо перестраивать образ питания... и идти по этому пути...

КаК говорится чисто не там где убирают, а там где не сорят...))))

поинтересуйся КаК выводит организм (или точнее во что это ему обходится), неКоторые вещества...

Которые мы в него запихиваем, еще и притаптывая....)))) ггг.. посылаясь на КаКие-то :) сертифиКаты..... :)

....одним словом ближе К природе... и соответственно К себе самому...))))

0

Я так розумію, що всі БАДи повинні бути обов'язково сертифіковані і на кожній упаковці повинна бути наклейка українською мовою. А якщо немає етикетки, то такі БАДИ заборонені для продажу?

Етикетку наклеїти не є проблема, так шо не дуже вір коробкам...

А от підробити оцей списочок http://www.moz.gov.ua/ua/print/?docID=7131&_tpl=prn на сайті Міністерства Здоровя нікому не вдасться.

Так що перед тим як купити БАД, заглянь в той список - чи є він там, якшо є - значить вони в нас дозволені.

0

А хтось щось знає про NEWAYS? Нормальна фірма чи якась "шабашкіна контора"?

0

А ТУТ чувак БАДами, тобто вітамінами хламідії вилікував :lol:

0

Я он недавно робив сайт для "Тяньши Луьк" (цим не займаюсь, просто веб-диз.)

Ось: Тяньши Луцьк

0

Тяньши? Це ті, що кальцій довірливим .охам впихають по 200-кратній ціні? Ню-ню :0016:

А взагалі, що хочу сказати, якщо нічого не болить - той не варто лікуватися.

А вітамінчики - эт можна - людина надто швидко еволюціонувала від мавпи, яка в природніх вітамінах недобору ніколи не відчувала. Доказом тому є наприклад те, що гіпервітамінозу С досягти дуже складно - треба перевищити денну норму в 500 мг. в десятки разів.

0

хотите здоровья?

пейте экстракт расторопши, по чайной ложке в день.

это серьезно.

0

Одна моя знайома людинка, що працює в хім. лабораторії на Дарниці стверджує що практично у всі БАДи що продаються в Україні часто додають звичайні ліки типу від дипресії, апетиту і тому подібні. Враховуючи лояльне ставлення нашої держави до сертифікації цих БАДів то отримати сертифікат якості на них не складає труднощів, особливо якщо є оті зелені доляри .

0

halcogen, "звичайнi"? например в состав некоторых китайских пилюль для похудения производитель невозбранно добавляет эфедрин, причем в немалых дозах.

с другой стороны, сегодня любой школьник может купить в ларьке бурду под названием REVO (российский аналог - Ягуар), которая по вреду для организма превосходит на порядок любые БАДы. например,

icon_plus_1.gif про "пушку

icon_plus_1.gif и еще

тут еще много мнений

0

Дійсно, так звані "енергетики" ніякої енергії в собі не містять, а лиш стимулюють нервову систему на віддачу резервів організму, виникає надзвичайне збудження, от і получається ефект а-ля накур. А в суміші з алко, який навпаки притуплює ЦНС, ващє - крайня ступінь знущання над собою...

0

А хтось щось знає про NEWAYS? Нормальна фірма чи якась "шабашкіна контора"?

Я знаю про NEWAYS! Користуюсь продукцією вже 8 років. Дуже задоволена.

Фірма - серйозна. З 1987 року на світовому ринку. В Україні з 1994 року. Офіційне представництво компанії в Києві на вул. Старовокзальній, 17.

Продукти компанії сертифікрвані за всіма правилами та стандартами законодавства України. Сертифікати видані Міністерством Охороини Здоров'я та Санітарно Епідеміологічною Службою України.

А про БАДи скажу таке: БАДи - це їжа. Наприклад, якщо людина нервується - їй радять з'їсти банан (бо в ньому є вітаміни групи В, які заспокоюють нервову систему), або коли послаблюється зір - кажуть їсти по більше чорниць...

Так от БАДи - це їжа. Якщо щоб заспокоїтись трреба з'їсти 1 кг бананів, то БАДів треба 1-2 таблетки.

Якщо для покращення зору щодня треба з'їдати відро чорниць, то на заміну приходить одна таблетка БАДів.

0

Я знаю про NEWAYS!

Фірма - серйозна. З 1987 року на світовому ринку. В Україні з 1994 року.

стандартные фразы для МЛМ... почему только не с 1587 года?

Якщо для покращення зору щодня треба з'їдати відро чорниць, то на заміну приходить одна таблетка БАДів.

примеры тех, кто этим вылечил зрение?

0

примеры тех, кто этим вылечил зрение?

ті, хто не вилікував зір п"ють БАДи, які замінюють банани :D

0

Lyud04ka засип собі в сраку весь запас того, що ти там маєш. І відчуй щастя. ..ти зомбі.. Всі касети (диски) із записами виступів мегаменеджерів передивилася?

Я сестру двоюрідну ледь вийняв із того лайна (попала на гроші..)

А мама ледь рак не заробила собі тими "ліками" чи "добавками" ...

iViC хочеш почистити організм - постав клізму - корисніше буде.

Тяньши - та ше піраміда. Однокласник там із мамою своєю. Зомбований хлопець - на всю башку, я питаю як життя? Що нового? - а він мені про досягнення свого мережевого маркетингу..

Як сім'я діти? - Немає коли - бізнес.. гроші.. йому ледь 30 а він сивий весь майже..

тьфу..

0