Перейти до змісту

Гройсман анонсував підвищення "мінімалки" до 3200 гривень


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, natalka) сказано:

ак от з першого січня Ваш помічник буде отримувати 3200, а Ви супер-пупер працівник і далі 3300?

будуть і такі випадки.  Я писав, що в більшості уже є висока ЗП. І будуть думати, як не доплачувати

Багато "але".

У вашому прикладі, якщо супер-спєц має ЗП (3300) із: мінімалка (1450) + вислуга + за те,що спєц (категорія), то це мало б бути 3200+вислуга + категорія. (зазвичай білі ЗП у майже держ. підприємствах, або чесних ПП)

Але не факт, що так буде.

Але якщо 3300 це мінімалка + преміальні, то може бути й таке, що 3200+100 грн преміальні. (ба так хоче роботодавець, і не підійме він зп на різницю 3200+1450)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 229
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, natalka) сказал:

Я проти підняття мін.ЗП ЗАРАЗ.

 

Те що зараз дійсно потрібно - це підняти розмір пенсії (але не для всіх). Бо пенсія в розмірі 1300 грн. і анонсоване підвищення на 130 грн. (10 %) при теперішніх цінах - оце дійсно страшно!

42 минуты назад, natalka) сказал:

 

а я економіст,

 

1300 пенсії мало, а 1450 зарплати саме то? Цікава логіка економіста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, sss381 сказал:

1300 пенсії мало, а 1450 зарплати саме то? Цікава логіка економіста.

 

саме так. В пенсіонерів 1300 - потолок. Вони в більшості випадків хворіють або потребують медикаментозної профілактики і т.д. Знаєте скільки ліки коштують?  І їх ніхто не хоче брати на роботу, та більшість з них в 65 наприклад вже і не може працювати особливо на фізичних роботах.  Тобто вони вже не можуть заробити.

А більшість людей яка сидить на мін зп може заробити більше, просто не хочее щось змінювати в своєму житті. Але можливості в багатьох випадках є. (ще раз наголошую це не стосується хворих і старших передпенсійного віку).

 

Ще наведу один приклад з життя. Прибиральниця в офісі (без напряга-бо офіс не великий)) прибирає 1 годину в день і то ще питання чи вона якісно це робить. Отримує за місяць 1600 грн. І їй добре, бо година роботи вдень - це дуууже мало. А от уявіть, тепер їй доведеться платити 3200 за цю роботу. Підприємство самостійно повинно вирішувати яку їй платити зп за таку роботу.  А тут за неї податків доведеться платити як за кваліфікованого спеціаліста який працює повний робочий день....

От я думаю, може то собі перекваліфікуватися?  :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, Zheny@ сказал:

У вашому прикладі, якщо супер-спєц має ЗП (3300) із: мінімалка (1450) + вислуга + за те,що спєц (категорія), то це мало б бути 3200+вислуга + категорія. (зазвичай білі ЗП у майже держ. підприємствах, або чесних ПП)

Але не факт, що так буде.

Але якщо 3300 це мінімалка + преміальні, то може бути й таке, що 3200+100 грн преміальні. (ба так хоче роботодавець, і не підійме він зп на різницю 3200+1450)

Ви по-ходу тільки на державних п-вах працювали. І всі свої висновки тільки з цього боку і робите. Бо в не державних п-вах розмір ЗП не встановлюється як мін+вислуга...

Оця "вислуга" - це все оттуда )

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це нововведення сильно вигідно для представників непомітних (для "пересічного") держ.професій. Я думаю навіть з молоді багато хто пішов, скажімо в бібліотеку, чи архів, хоча туди й раніше, як мені здається, було не так легко попасти, а тепер буде взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аби при "підйомі" мін. зарплати не опустили гривню по відношенню до іноземної валюти. А то буде зарплата 3200 грн., але купити за них можна теж саме, що і при зарплаті 1400-1500 грн. тільки півроку назад.

 

Слова Шарія: "На підняття зарплати депутатам в двічі грошей не має (Гройсман сам говорив), а от підняти мінімалку у двічі гроші найшлись". Досить дивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, natalka) сказано:

Бо в не державних п-вах розмір ЗП не встановлюється як мін+вислуга...

Оця "вислуга" - це все оттуда )

Як кажуть росіяни - "заблуждаетесь".  Є приватні структури де платять якраз за "вислугу" чи то "преданность". Чим довше працюєш - тим більша ЗП. Фірми називати не стану. не маю права.

8 годин тому, natalka) сказано:

Ви по-ходу тільки на державних п-вах працювали.

І знову помилка. Останні роки працював на підпр. де чесна ЗП.  В тому числі і державних. Хоча в житті бачив різні.  (попередня була дуже гнила, приватна фірма...)

8 годин тому, natalka) сказано:

В пенсіонерів 1300 - потолок. Вони в більшості випадків хворіють або потребують медикаментозної профілактики і т.д.

якесь, пробачте, ущєрбне мислення. У вашій уяві пенсіонер це виключно бабуся чи дідусь? Чи взагалі лежачий інвалід?

Є працюючі пенсіонери. Їхні захворювання дозволяють їм працювати. Є медики і військові, які можуть отримувати пенсію не чекаючи пенсійного віку! Є діти сироти / напівсироти , які отримують пенсію, одинокі матері і т.д!

8 годин тому, natalka) сказано:

 І їх ніхто не хоче брати на роботу,

пенсіонера по віку так.  А інваліда, який не досяг пенсійного віку, ще й як.  5% квоту ніхто не відміняв.

8 годин тому, natalka) сказано:

Тобто вони вже не можуть заробити.

Сказати відверто, є пенсіонери ,яких виганяти не хочуть, бо замінити особо немає ким. Так, людина  не особо фізично працює, але керівник чи організатор із такої людини, може бути ідеальний! І да - вони зароблятимуть!

 

1 година тому, Кирило сказано:

Слова Шарія: "На підняття зарплати депутатам в двічі грошей не має (Гройсман сам говорив), а от підняти мінімалку у двічі гроші найшлись". Досить дивно.

Бо депутат, це не тільки ОДНА людина, ще купа його помічників, секретарів і т.д. На них (їхніх ЗП) підняття ЗП також відобразилося б.

 

Як казали спостерігачі із ЄС - в Україні сильно роздутий держапарат. І на нього надто багато витрат з бюджету,

Всі зрозуміли, що це малося на увазі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Кирило сказано:

Аби при "підйомі" мін. зарплати не опустили гривню по відношенню до іноземної валюти. А то буде зарплата 3200 грн., але купити за них можна теж саме, що і при зарплаті 1400-1500 грн. тільки півроку назад.

 

Слова Шарія: "На підняття зарплати депутатам в двічі грошей не має (Гройсман сам говорив), а от підняти мінімалку у двічі гроші найшлись". Досить дивно.

а шмарій у нас експерт в економіці України?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Zheny@ сказал:

Бо депутат, це не тільки ОДНА людина, ще купа його помічників, секретарів і т.д. На них (їхніх ЗП) підняття ЗП також відобразилося б.

Звичайно, але це в порівнянні не так багато скільки треба виділити населенню для підняття мін. ЗП.

 

4 часа назад, rl72 сказал:

а шмарій у нас експерт в економіці України?

А для чого ображати людину?

Не обов'язково бути експертом, щоб дати таку оцінку. Можна подумати, що на "борді" одні експерти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Кирило сказано:

Звичайно, але це в порівнянні не так багато скільки треба виділити населенню для підняття мін. ЗП.

Значить, уряд щось не розповідає людям.

 

І знову ж таки, нічого окрім цифри - невідомо!  Все решта, що навколо цифри - домисли, сподівання,..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, natalka) сказал:

А звідки гроші на підвищення ЗП?

Вони ж корупціонерів кожного дня пачками ловлять і гроші мабуть у бюджет, на підняття зарплат... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, ForZa сказал:

Вони ж корупціонерів кожного дня пачками ловлять і гроші мабуть у бюджет, на підняття зарплат... :)

Ловлять тих, хто знахабнів і не ділиться або "мітить" на їхнє місце критикує їх постійно чи щось подібне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Кирило сказал:

На підняття зарплати депутатам в двічі грошей не має

От побачите, що під шумок підняття мінімалки у 3200, закладуть у бюджеті і депутатам так, як воно і раніше планувалось!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, ForZa сказал:

От побачите, що під шумок підняття мінімалки у 3200, закладуть у бюджеті і депутатам так, як воно і раніше планувалось!!!

Цілком можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, natalka) сказано:

 

а я економіст, але  хз куда вони те ЄСВ дівають :)

А звідки гроші на підвищення ЗП? 

 

Власне питання в грошах лише для  бюджетників. 

Бо де знайти гроші на інших компаніях, це буде проблема цих компаній.

І вони змушені будуть шукати виходи. (0.5 ставки, скорочення, оформлення ФОП)

 

Тепер бюджетники. Однозначно буде оптимізація апаратів, в ідеалі автоматизація.

Думаю половину державних чиновників можна скоротити без  втрати якості :)

На своїх місцях думаю 100% доведеться залишити лікарів, та вчителів, пожежники, рятувальники. (нема вже куди їх ущемляти)  В поліцаїв ніби давно не мінімалка. 

 

Тепер беремо профіт від збільшеного ЄСВ з комерційних структур майже в 2чі, + бонус від втрати по субсидіям,  і розумно розподіляємо на бюджетників. 

Схема ніби правдопобідна, і несе в собі щось світле.

Але боюся бізнес неоцінить :)  І замість детінізації будуть намагатися приховати працівників, усіма можливими способами. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, LSD сказано:

І замість детінізації будуть намагатися приховати працівників, усіма можливими способами. 

Це уже давно є...  Беруть продавця із документами підприємця. Платять за нього податки (мінімальні, щоб самим не світитися) і платять ЗП. (від виторгу)

все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Це уже давно є...  Беруть продавця із документами підприємця. Платять за нього податки (мінімальні, щоб самим не світитися) і платять ЗП. (від виторгу)

все.

 

І я точно впевнений що 90% усіх компаній з іноземним капіталом і заробітними платами від $500+ користуюся з превеликим задоволенням схемами ФОП :)

Багато знайомих як на аутсорсі так і локально на місці на  іноземців. Всі ФОПи.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольний фінт вухами від влади. Але найбільш сумно від того що ж – заканає для йовбаків...

В реалі бюджетники отримуватимуть таку ж зп бо зріжуть премії. Ібо видатки на рік уже заплановані та грошей в бюджеті надто більше не стане. Ну це не стосується керівництва, яке себе в будь якому випадку не образить.

В приватників з частково-офіційною зп вже гірше. Скажімо, раніше з мінімалкою на людину тратили 6000, з яких 700 грн податків і 5300 на руки. Тепер буде 1700 податку і на руки 4300. Бо більше грошей в підприємства не стане від того що Гройсман щось там придумав. Цифри приблизні, але логіка думаю зрозуміла.

Зате для влади бонуси з субсидіями і купою штрафів, податків і т.п. виплат, які прив'язані до мінімалки. Юхууу...

P.S.: і це я ще не ліз в те як себе поведуть ціни. А здавалося б, який солодкий для вух пересічного виборця БПП вислів – "підвищення мінімальної зп"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я навів приклади основної маси працюючого населення

мені от людей котрі голосували за БПП чи Романюка чи таких же в інших регіонах – не жалко впринципі, бо вони на те заслуговують.

Але тема не про це, як і ваш коментар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Соромітник сказано:

Прикольний фінт вухами від влади. Але найбільш сумно від того що ж – заканає для йовбаків...

В реалі дерслужбовці отримуватимуть таку ж зп бо зріжуть премії. Ібо видатки на рік уже заплановані та грошей в бюджеті надто більше не стане. Ну це не стосується керівництва, яке себе в будь якому випадку не образить.

В приватників з частково-офіційною зп вже гірше. Скажімо, раніше з мінімалкою на людину тратили 6000, з яких 700 грн податків і 5300 на руки. Тепер буде 1700 податку і на руки 4300. Бо більше грошей в підприємства не стане від того що Гройсман щось там придумав. Цифри приблизні, але логіка думаю зрозуміла.

Зате для влади бонуси з субсидіями і купою штрафів, податків і т.п. виплат, які прив'язані до мінімалки. Юхууу...

P.S.: і це я ще не ліз в те як себе поведуть ціни. А здавалося б, який солодкий для вух пересічного виборця БПП вислів – "підвищення мінімальної зп"...

в місцевих бюджетах грошей точно стане більше, бо зростання зарплати призведе до збільшення надходжень у місцеві бюджети податку з доходів. ці надходження в свою чергу направляються на виплати зарплат бюджетникам, які фінансуються з місцевих бюджетів. 

знову ж зростання надходжень ЄСВ зменшить дефіцит Пенсійного фонду (який зараз на 150 млрд грн. фінансується за рахунок державного бюджету).

економія в розмірі дотації ПФ буде використана для фінансування виплат зарплат бюджетників, які утримуються за рахунок коштів держбюджету.

а про приватників, які "платать" зараз мінімалку, а решту "кешем", це називається вкрасти в самого себе.

п.с. що стосується премій держслужбовців, які вріжуть. то у видатках планується не більше 10% від оклад+надбавка на премії. якщо премії більше, то лише за рахунок економії. наприклад, на вакантній посаді. по штату людина є, а фактично немає. то зарплата, яка на неї запланована, пускається на премію для всіх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Соромітник сказал:

P.S.: і це я ще не ліз в те як себе поведуть ціни. А здавалося б, який солодкий для вух пересічного виборця БПП вислів – "підвищення мінімальної зп"...

   Виробники і постачальники  вже проводять переоцінку  +10-30% до існуючих цін закупки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, zaHARE сказал:

   Виробники і постачальники  вже проводять переоцінку  +10-30% до існуючих цін закупки.

Вони це проводили ще до заяв Гройсмана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За два дні політтріскотні по всіх каналах ніде не прозвучаоа одна із справжніх причин підвищення  зарплат.

ЇЇ підвищують  ще й тому, що за копійки ніхто вже не хоче працювати.

Скоро відкриють кордон і холопи просто розбіжаться.

Свого часу Янукович розробляв план завозу на Донбас китайців.

При сьогоднішньому курсу китайці до нас вже не поїдуть працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Неприятный сюрприз»: иностранный советник Порошенко прокомментировал повышение «минималки» вдвое

Цитата

Поднятие минимальной зарплаты вдвое — до 3200 грн, предложенное правительством на заседании в среду, 26 октября, оказалось неприятным сюрпризом, о котором не знали советники и международные партнеры Украины.

Об этом на брифинге заявил сопредседатель Стратегической группы советников Лешек Бальцерович.

«Неприятный сюрприз был вчера. Я хочу сказать, что ни я, и никто из международных организаций не знал об этом, что будет увеличение на 100% минимальной зарплаты. Что еще важно, мы не имели возможности ознакомиться с калькуляцией, на которую опирается это решение», — сказал он. Стратегический советник отметил, что это стало вторым неприятным сюрпризом от властей в этом году. Первым было продление моратория на продажу сельхозземель.

«Я не против того, чтобы было меньше бедных людей. Но бедность устраняется путем экономического роста, а ускорение роста нуждается в ускорении реформ», — отметил Бальцерович. Он пояснил, что данное решение требует представления множества расчетов. Во-первых, как это повлияет на расходную часть бюджета? Во-вторых, что будет с пенсионной системой и теневой экономикой?

«Это важно, чтобы решения принимались не внезапно, а опирались на калькуляцию, и чтобы эту калькуляцию можно было назвать профессиональной», — сказал Бальцерович. Также советник отметил, что не указано количество законов, которое необходимо будет изменить в связи с ростом минимальной зарплаты. Он также сообщил, что был крайне удивлен предложением главы Государственной фискальной службы о повышении минимальной зарплаты больше чем на 100% без всякого оправдания. «Кажется, что это соревнование в популизме внутри самого правительства», — сказал Бальцерович. Он подчеркнул, что сокращение бедности в будущем не может быть гарантировано без сбалансированного бюджета, снижения инфляции и улучшения бизнес-среды.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наступного року буде каскадне підвищення цін, - Лановий

im578x383-%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC
 

фото: скрін відео
28 ЖОВТНЯ, 2016, 22:59
Уряд пообіцяв підвищити зарплати, але водночас підвищить ціни на електроенергію і газ

Про це розповів екс-міністр економіки Володимир Лановий у програмі "Політклуб Віталія Портникова" в ефірі Еспресо.TV.

За його словами, зарплату мінімальну підвищать, пенсію - ні.

"У наступному році буде каскадне підвищення цін, плюс Гройсман зараз запустить зростання цін на електроенергію і газ. В результаті і пенсіонери, які отримують 1300, будуть жити в нових цінах. Ви уявляєте, що відбувається? Це не тільки люди похилого, це всі інваліді, чорнобильці і одинокі матері", - сказав він. 

 

http://espreso.tv/news/2016/10/28/u_nastupnomu_roci_bude_pidvyschennya_cin_na_elektroenergiyu_i_gaz_lanovyy

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...