Перейти до змісту

продам зарядний пристрій POWER BANK MI 20 000 mAh


1989hunter

Рекомендовані повідомлення

 

58 хвилин тому, BonusButton сказано:

заберу, як з вами звязатись ?

відписався в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь-ласка це оригінал чи підробка? Колись мій батько взяв подібний за таку ціну, вистачало максимум на 1 зарядку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, tarasmv сказал:

Скажіть будь-ласка це оригінал чи підробка? Колись мій батько взяв подібний за таку ціну, вистачало максимум на 1 зарядку

 

Чоловіче, Ви такі наївні? Якщо мова йде про оригінал фірми Хіаомі, то звичайно це, що на фото, підробка (репліка). Ось ссилка http://m.ua/m1_magazilla.php?katalog_=699&order_=pop&minPrice_=0&maxPrice_=0&sc_id_=980&mn_[]=3917

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вони так вже брешуть щодо ємності павербанка, то яка вже там стоїть дешева електроніка, страшно уявити... У мене подібний павербанк взагалі задимівся. Ось така подібна х..йня ледь не спалила мій 6-ий айфон. Ледь встиг висмикнути. І до кого було б висловлювати претензії? До хлопця, який мені продав на харківтуристі? До китайців? Питання риторичне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, tarasmv сказано:

Скажіть будь-ласка це оригінал чи підробка? Колись мій батько взяв подібний за таку ціну, вистачало максимум на 1 зарядку

Це не оригінал це точно, тай 20 000 мАп це нереально всадити

30 хвилин тому, Miro сказано:

Якщо вони так вже брешуть щодо ємності павербанка, то яка вже там стоїть дешева електроніка, страшно уявити... У мене подібний павербанк взагалі задимівся. Ось така подібна х..йня ледь не спалила мій 6-ий айфон. Ледь встиг висмикнути. І до кого було б висловлювати претензії? До хлопця, який мені продав на харківтуристі? До китайців? Питання риторичне.

Яка там електроніка стоїть я не знаю тай не розбираюсь, але якщо щось класичний манібек на пару днів присутній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...