Перейти до змісту

Потрібна послуга-консультація по читанню креслень


alekspas

Рекомендовані повідомлення

Вітаю. Ситуація така: є думка влаштуватися на роботу в Модерн, але на ту вакансію, що цікавить, необхідно вміння читати креслення. Тому, шукаю людину, бажано із тих, хто працює на Модерні, щоб провести невеличкий лікбез з даного питання. Одразу скажу, що самонавчанням займаюся, але хотілося би поспілкуватися з працюючою на Модерні людиною, щоб розібратися в цьому (і не тільки...) питанні на реальних кресленнях, що використовуються на Модерні.

Про час та оплату домовлятися через приватні повідомлення.

Заздалегідь всім дякую.

P.S. Прохання флуд в темі не розводити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, kos1 сказал:

на яку посаду?

Оператор станков с программным управлением


Требования:

  • опыт работы на современных станках ПК приветствуется;
  • умение читать техническую документацию (чертеж);
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, parubok сказал:

що саме вас цікавить?

закиньте креслення, і запитуйте.

На рахунок креслення - трохи пізніше закину, але може з'явиться хтось, хто працює на Модерні і зможе надати реальне креслення, що використовується на Модерні (хоча б фотку).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок "за який станок", то не в курсі: прийшов у відділ кадрів, спитав за вакансії, мені далі перелік, а там просто написано -  "помічник оператора" а який станок не написано. Далі мене просто запитали - чи вмію я читати креслення і надали зразок. Звичайно можно було намагатися що небудь "начитати", але думаю сенсу в цьому було мало, так як не дуже я там і зрозумів що до чого. Це вже потім я почав пригадувати, все ж таки в школі навчався))), деякі моменти, але на той момент чесно зізнався, що не дуже розуміюся на читанні креслень і домовився, що спочатку трохи розберуся в цьому питанні та прийду. Але зразок цього креслення мені не дозволили взяти. От і думав, може хтось знайдеться з Модерну, хто допоможе в цьому питанні.

P.S. А на рахунок станка, то поки мені байдуже який, так як ніколи не мав з ними справ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основне в кресленні бачити з якого матеріалу і які габарити. Потім вже йдуть деталі гнуття, фрезеровка і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...