Перейти до змісту

Екіп + EDC


EleKtrik

Рекомендовані повідомлення

Власне- похолодало, відповідно мерзнуть руки. Цікавить хто якими "перчатками" користується? Глянув ціни на спеціалізовані... задавив жаб:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

базарні типу плотніші, але в осн без перчаток (ну неможу я в них працювати з проводами)......приєднаюсь до питання , плюс цікавить спецодяг та взуття :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, VovkleV сказано:

базарні типу плотніші, але в осн без перчаток (ну неможу я в них працювати з проводами)......приєднаюсь до питання , плюс цікавить спецодяг та взуття :rolleyes:

Провода в рибалці? Ніц не наплутав?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме так ) :D щось затого ну єтого тупанув  .....не глянув на розділ......типу хто про що думає) :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в "Кльово" міряв ось такі: 

https://lovisnami.ru/perchatki-angler-neo-cover-5-cut-gloves-a-012-r-xl.html

Відчуття просто супер. Таке враження що в натуральній м'якенькій шкірі руки. Дуже теплі і зручні.

В "Рибалці" ось такі теж приміряв:

https://fishelandia.ru/product/rybolovnye-perchatki-lucky-fishing/

Вони майже в два рази дешевші за перші. Теж досить теплі. Але відчуття зовсім інші. Ніби як "бахматять" на руці, хоча по довжині і ширині якраз. Просто нема такого тактильного відчуття як у перших.

Тому ще поки теж в пошуку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що перші по грн? Кльово на Волі , чи Відродження? Бо щось там асортимент і ціни різняться:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Кльово" на Відродження. На Волі будуть десь у суботу доступні.

Перші 436 грн., другі 266 грн. Якщо у Рибалці маєте знижку, то буде 248 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю купіть класні рукавиці, це ж здоров'я, яке потім не купиш, та й класними речами приємніше користуватись, чим купити аби що - це моя думка, та й погода перемінлива, зранку може бути гарна погода, а ввечері дубак :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Valentin_Ok сказано:

"Кльово" на Відродження. На Волі будуть десь у суботу доступні.

Перші 436 грн., другі 266 грн. Якщо у Рибалці маєте знижку, то буде 248 грн.

А то норм, бо дививсь то ціни в 1500 налякали троха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://ukesa.com.ua/perchatki-mikado-umr-02-/ Користуюся такими три сезона впринципі задоволений. Минулої зими не мерз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, MACCEN сказал:

думаю купіть класні рукавиці, це ж здоров'я, яке потім не купиш, та й класними речами приємніше користуватись, чим купити аби що - це моя думка, та й погода перемінлива, зранку може бути гарна погода, а ввечері дубак :)

Цілком згідний. Просто рукавиці як взуття - не помірявши і не відчувши його на дотик - не знаєш чи це точно твоє. А перші в моєму пості вище мають досить привабливий і акуратний вигляд що можна й не на рибалку одягати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Borka V сказано:

http://ukesa.com.ua/perchatki-mikado-umr-02-/ Користуюся такими три сезона впринципі задоволений. Минулої зими не мерз!

Імхо, замасивні троха...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я раніше пробував користуватися багатьма неспеціалізованими перчатками, але минулої осені вирішив придбати. Враження більш ніж позитивні, все ж таки комфорт в холодну пору робить і рибалку веселішою. Брав в Саши на Кравчука, тоді ще й знижка на них була ( не реклама ). Зовнішня сторона доволі цупка, а внутрішня більш тонша і чутливіша, спінінгувати - одне задоволення.

IMG_20161019_051512.jpg

IMG_20161019_051535.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на холод маю такі http://norfin.kiev.ua/product_750.html, якість сподобалась, цілком влаштовують,але не на зиму.

на літо на ранок маю такі http://flagman.kiev.ua/index.php/2010-10-06-07-30-17/category/3509-flagman-perchatki-spinningista-obrez-tri-paltsa-s08-black-a-red,

зручні, два роки відходили, і почали розлазитись.

маю вразливі руки до холоду, тому маю захищати))

і думаю собі на осінь в човен купити чобітки, надибав на базарі пінку за 200 грн. фірма "КРОК". хто юзає? вистачить щоб ноги не відмерзли в човнику?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, pasha717 сказал:

надибав на базарі пінку за 200 грн. фірма "КРОК"

Цілком, за умови, якщо в комплекті іде шкарпетка до них. Зимою у мене ноги в них запарюються (до -5). Яле обережно по корчах, льоду і тд., щоб не пробити, бо пінка є пінка. Але я свої вже два роки соваю, хоч би що. Брав за стопсят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, вони з вкладишом йдуть,

нада брать )))

бо вот зараз навіть в зимових ботах, сидиш в човні, через годину-дві відчуваєш як через підошву тагне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, pasha717 сказал:

нада брать )))

Шо саме головне, це те що вони дуже легкі, і ноги не втомлюються, коли тягаєш їх цілий день, і не тягнуть холод як резиняка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь ось такими перчатками в осінню і весняну пору. 1.jpg

Там де пальці відкриваються прийшлося відрізати, тому що нитка попадає на ліпучку і приходиться розпутувати нитку. Руки в перчатках захищені від вітру і води, але тепло в них не зберігається. Відчуття в руку при проводці, ударчику слабенькі і рука яка тримає спін в них набагато бистріше втомлюється. Зимою використовую звичайні шерстяні перчатки з обрізними пальцями, поки влаштовують.

Чоботи зимою використовую Lemigo в парі з термоносками Norfin. Подобається, що вся волога з ніг відводиться на зовнішню стороку вкладишів чобіт і ноги завжди сухі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, romarker сказано:

 Зимою використовую звичайні шерстяні перчатки з обрізними пальцями

Аналогічно. Тільки як намокнуть трохи не комільфо. Якщо не мочити - найтепліший варіант, як на мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, pasha717 сказано:

а пенки Lemigo в Луцьку можна десь пощупати?

 

Купував в магазині Рибалка на Кравчука, там точно вони є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив на зиму термобілізну Norfin Winter Line та прикольну шапочку Norfin Junior Ushanka Junior. Має бути тепло на зимовій рибалці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.10.2016 at 09:43, romarker сказал:

 

Купив на зиму термобілізну Norfin Winter Line

 

В машинці не пери, тіко руками, і сильно не віджимай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...