Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Для роботи в Польщі, м. Вроцлав потрібні люди які спеціалізуються на таких роботах: гіпсокартон (стіни і стеля), растрові і касетонові стелі, шпаклювання (шпаклювати потрібно тільки шви на стиках гіпсокартону, а затирати машинним способом), фарбування (малі площі валиком, а великі (в основному) спеціальним агрегатом). Робити потрібно буде тільки такі види робіт і ніяких інших. Заробітна плата (на початок, а далі буде видно по кваліфікації) 12 злотих на годину але за житло платите самі, або 10 злотих і за житло плачу я. Кожного тижня в суботу аванс 300 злотих, при відїзді до дому повний розрахунок, так само якщо не спрацюємось з якихось причин, то теж повний розрахунок відразу, якогось 10-го чи 20-го числа чекати не потрібно. Доїзд до роботи за мною. Працювати потрібно швидко і якісно, щоб не переробляти. Люди потрібні без шкідливих звичок, кожен день на будові зранку і ввечері перевірка на алкоголь. Бажано щоб були відкриті візи. Якщо спрацюємось то власник фірми робить всі документи що потрібні (працевлаштування офіційне) запрошення нове, карту по биту, воєвудське запрошення і т. д. Працюю там бригадиром і люди потрібні до мене в бригаду. Працювати і жити будем разом. Відповім на всі додаткові питання, можем зустрітися,  я зараз в Луцьку. 0979816100 Сергій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Деколи їзджу через Вроцлав! при потребі моу підвезти кого небуть за 100злотих з людини в одну сторону! О99-29О-81-2О !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...