Перейти до змісту

Воблерочки.


Dars

Рекомендовані повідомлення

Давайте в даній темі обговорювати воблера. Які в кого є, які ловлять, які ні, копії і оригінали.

 Щодо купівлі воблерів-на барахолках- дуже багато там продають воблерів з коробкою нові. Фото викидають якісні, слава Богу гаджети дозволяють. Якщо виникають підозри що щось з вобом не те прошу зробити додаткові фото. Людина чесна і порядна завжди висилає, а ті які цього не роблять-я не купую. Щодо того що воду п'ють в магазині ви того теж можете не знати і бачити. А більшість продавців в оголошенні вказують-підкрашен, пив воду, відреставрована лопата і тд. Ще можна подзвонити і поцікавитись причинами продажу, поторгуватися.

Щодо копії.

Косадака-всі плаваючі. Покриття поганеньке. Є великий вибір моделей і кольорів. Я б сказав що воблера уловисті, за співвідношенні ціна-якість РЕКОМЕНДУЮ.

Тсуйокі. Був в мене копіюґя бенд міноу106. Оригінал впливає, тсуйокі був суспендером а може і почучуть тонув. Покриття лококрасочне не знаю, бо відсрелив не встигнувши його поганяти добряче. А ось є ще там крен під назвою Свін 36хд здається то мій знайомий на нього пів літа головля і жерехів ганяв, і то при чому на ні,них рибалка.

Щодо інквізиторо-ігра відрізняється від оригіналу. По перше орбіт тихий-цей ні. І роулінг в нього по слабший(це моя думка). А взагалі фірма Страйк про мені дуже подобається, толкові воблера, а саме главне ловлять і не дорогі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джиб фірми Сміт розміром 9см колір натурал сьогодні просто врятував риболовлю. Що в мене, що в брата по 2 шнурка грам 700-800 і по 2 зходи зубатої того ж типорозміру. Воблер просто вогонь, але  ловить лише на сонній проводці, чи може я його сам в такі рамки заганяю :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, джибік дуже гарна трудяга. У мене це один із кращих воблерів минулого року. Колір мат тайгер. Дуже добре працює у стоячій воді, з глибиною до 1-го метра. Самий більший трофей чуть більше кіло. Любить твічочу проводку із паузами в 2-3секунди. До речі ловить пасивну рибу!!!! Цей факт не молаважний. Ще прикупив плаваючу модель цього року, але поки що одна циганка. Я взагалі я не люблю плаваючі моделі, але просто без них в деяких моментах не обійтися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а є в тут майсти які зможуть відреставрувати лопатку? воблер не дорогий але мій перший і виручав рибалку не раз.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, pasha717 сказано:

а є в тут майсти які зможуть відреставрувати лопатку? воблер не дорогий але мій перший і виручав рибалку не раз.)

Що за воб такий? Його дешевше нового купити буде ніж відремонтувати лопату, хіба помиляюсь, якщо це - http://voblery.com.ua/user/2459.html?album=3860&photo=51193

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, pasha717 сказано:

воблер не дорогий але мій перший

навіть дешевий , але...

http://voblery.com.ua/catalog/xtr-d.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу тільки підказати де пошукати. У Контактах є людина з Луцька, яка виготовляє свої воблера, копії під рудру і менші її аналоги. Я не пам'ятаю як його звати але він робить відео як він ловить на них і викладає там. Він може по ремонтувати точно. У швагра був номер телефону, якщо ще лишився напишу в пп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паша, прогугли 'Славко Писарський'. В Контактах я не зареєстрований, але його там можна знайти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...