Перейти до змісту

Класно бути ідіотом, ага?


HWman

Рекомендовані повідомлення

LreCOuB.jpg 

Мене тут давно вже думка назріває, наскільки класно бути тупим, я навіть заздрю трішки.


Давайте розберемо ситуацію:
Чудово вставати кожного ранку, вмикати телевізор, слухати що там говорять, приймати за правду, тобто геть вимикати критичне мислення;

Чудово вірити у те, що наша країна, наша етнічна група найкраща в світі, просто еталонний генофонд, прямо таки;

Чудово думати, що наша етнічна територія дійсно наша, і навіть в думках не мати, що всі люди топчуть одну і ту ж планету Земля, дихають одним і тим же повітрям;
Чудово приймати чужі думки за свої, не осмислювати їх, просто приймати як безкоштовний дарунок;
Чудово споживати те, що нам диктує реклама на біг-бордах//по радіо/по телебаченні/в інтернеті...;
Чудово вірити у демократію, що ми частина чогось великого;

Чудово вірити, що у всьому винуваті політики;
Чудово навіть не задумуватись про глобальні проблеми, такі як голод, експлуатація людської праці, теранія, перенаселення планети, дуже низький рівень життя в на іншому куточку планеті... Навіть не знати про них;

Чудово навіть не намагатись зрозуміти як влаштоване наше суспільство, навіщо існують ті, чи інші речі...

 

Наболіло, чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

@HWman практично інтимне запитання :) а за якою ознакою ти себе відніс до нетупих ? цікаво почути хід думок :) 

а є лише тупі і нетупі чи ще між ними якась "прослойка" водиться ? чи нетупі – то проміжний стан до розумних ?

P.S.: слабак, заздрити стаду – прояв невпевненості в своїх знаннях та здібностях :) адже всесвіт дав тобі розум щоб ти творив осторонь і не парився буденним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Cherman сказал:

Що ти хотів цим сказати? Що ти д'Артаньян, а кругом підораси ідіоти?

p.s.: Тиранія через "и".

Нічим не гірший ідіот за інших, я ;) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Соромітник сказал:

@HWman ...P.S.: слабак, заздрити стаду – прояв невпевненості в своїх знаннях та здібностях :) адже всесвіт дав тобі розум щоб ти творив осторонь і не парився буденним

Згідний, скаржитись куди простіше а ніж намагатись щось змінити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, vaz75 сказал:

Не розумію, що спонукає до написання таких тем.

Генератор випадкових думок ;)

Я коли був малий, не міг зрозуміти чому у світі так багато релігій, адже мораль багатьох із них пересікається, чому тоді не існує 1 для всіх людей на Землі? А коли почав пробувати усвідомлювати чому так, пожалкував, що цікавлюсь такими речами, адже куди краще бути тим чуваком, що стоїть з лівої сторони, впершись у картину намальованої реальності.

"Інколи незнання - благо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, vaz75 сказал:

Не розумію, що спонукає до написання таких тем.

Картинки по запросу во все тяжкие

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Дід Жак Фреско каже, що не варто забивати собі голову всілякими дурницями, а краще зайнятись чимось корисним для суспільства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз про таке задумуєшся значить розвиваєшся! Це супер!

Ще одне ідіотське твердження - моє, але певно вже не моє, бо в ході пізнання самого себе ти себе втрачаєш в догоду навколишнього : все навколо нас ілюзія, а ми тут лиш кусок м'яса! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо недивитись ТВ - більша половина "нав'язаних" проблем відпадає)


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, amadey777 сказано:

якшо недивитись ТВ - більша половина "нав'язаних" проблем відпадає)


Так ТВ ж придумали вже після...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, amadey777 сказал:

якшо недивитись ТВ - більша половина "нав'язаних" проблем відпадає)


 

Дещо задовблюється з дитинства, і дуже міцно засідає у мізках, навіть коли усвідомлюєш, від цього тяжко позбавитись. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянула на назву топіка - в пам'яті виплив вірш (думала і темка про нього))) )

Хочется дурой набитою стать,
Чтоб не уметь ни писать, ни читать,
Чтобы валяться круглые сутки…
Чтобы смеяться на глупые шутки…

Чтобы переться от розовой шмотки,
Чтобы подруги — одни идиотки,
Чтобы компьютер — большой калькулятор,
Чтобы с «ашипкай» писать «гиниратор»,

 

Чтобы «Дом-2» — «зашибись передача»,
Кучу любовников и побогаче.
Чтобы в наушниках – «Шпильки» с Биланом,
Чтобы трусы — только «Дольче-Габана»,

Чтоб «кибернетика» — страшное слово,
Чтобы: «политика — это не клёво».
В общем, хочу быть набитою дурой,
Брать не умом, а лицом и фигурой,

Всё достигать, обнажая коленку,
Стать бы такой…
И «убица ап» стенку…

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, vaz75 сказано:

Не розумію, що спонукає до написання таких тем.

:) це момент, коли пива вже замало, а горілку нема з ким ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, jack74 сказал:

:) це момент, коли пива вже замало, а горілку нема з ким ;)

Це момент коли починаєш заповнювати мізки всілякими дурницями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, HWman сказал:

Це момент коли починаєш заповнювати мізки всілякими дурницями.

Отже треба зайняти себе так, щоб не було часу і місця для всіляких дурниць.

Ось візми до прикладу @Ukrainec, той постійно як не керівник опалення по будинку, так батьківський активіст у школі, тай ще якісь ЧПУ робить на роботі, і на найнері ганяє. Думаю, в нього і думок,таких як у тебе, не може виникнути. Можна ще @difoto розібрати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, HWman сказал:

 

Мене тут давно вже думка назріває, наскільки класно бути тупим, я навіть заздрю трішки.


Давайте розберемо ситуацію:
Чудово вставати кожного ранку, вмикати телевізор, слухати що там говорять, приймати за правду, тобто геть вимикати критичне мислення;

Чудово вірити у те, що наша країна, наша етнічна група найкраща в світі, просто еталонний генофонд, прямо таки;

Чудово думати, що наша етнічна територія дійсно наша, і навіть в думках не мати, що всі люди топчуть одну і ту ж планету Земля, дихають одним і тим же повітрям;
Чудово приймати чужі думки за свої, не осмислювати їх, просто приймати як безкоштовний дарунок;
Чудово споживати те, що нам диктує реклама на біг-бордах//по радіо/по телебаченні/в інтернеті...;
Чудово вірити у демократію, що ми частина чогось великого;

Чудово вірити, що у всьому винуваті політики;
Чудово навіть не задумуватись про глобальні проблеми, такі як голод, експлуатація людської праці, теранія, перенаселення планети, дуже низький рівень життя в на іншому куточку планеті... Навіть не знати про них;

Чудово навіть не намагатись зрозуміти як влаштоване наше суспільство, навіщо існують ті, чи інші речі...

 

Наболіло, чесно.

десь це я вже чув...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, sargio сказано:

А те, що хтось тут працює, крутиться і не думає про такі питання які задав автор, це не означає, що він розумна і мудра людина

тобто ти практично повністю описав себе? Ти ж в нас фігачиш з ранку до ночі, як той раб, шоб омріяну тачку чи ше щось купити ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...