Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Привіт! Друзі вперше в Луцькому районі відбудеться екобудівництво. Екодім із соломи, глини та дерева. Можливо вам цікава така технологія і ви хотіли б прийняти участь в будівництві пишіть. Якщо просто цікавить пишіть. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новинка для нашого регіону. Але в світі та Європі зараз повертаються до цієї технології. Дешево і енергоощадно, як не як :)

Цікаво було б побачити в живу процес будівництва та як воно на практиці виглядає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, gabinjato сказал:

Привіт! Друзі вперше в Луцькому районі відбудеться екобудівництво. Екодім із соломи, глини та дерева. Можливо вам цікава така технологія і ви хотіли б прийняти участь в будівництві пишіть. Якщо просто цікавить пишіть. 

Чому вперше? Я в же ходив по такому будинку в Боратині. А прийняти участь - кличете глину місити?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить дана тематика, а вживу побачити чи долучитись взагалі шикарно!
А далеко від Луцька будуватиметесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.09.2016 at 21:54, LaMeRiLKiN сказал:

Можна більш детально ознайомитись з технологією?

Технологія дуже проста насправді. Каркасний будинок зашивається соломяними тюками і обмазується глиною.

straw-bale-house-walls1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.09.2016 at 23:39, mrZED сказал:

Новинка для нашого регіону. Але в світі та Європі зараз повертаються до цієї технології. Дешево і енергоощадно, як не як :)

Цікаво було б побачити в живу процес будівництва та як воно на практиці виглядає.

Так вибрали дану технологію тому що, дешево та екологічно і енергозаощадно) Запрошую вас побувати в нас на будівництві і можливо долучитись. Ми плануєм зараз залити фундамент, а з весни каркас+солома+глина. Лишайте свій тел, або слідкуйте за сповіщеннями в даній темі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.09.2016 at 00:10, shono сказал:

Чому вперше? Я в же ходив по такому будинку в Боратині. А прийняти участь - кличете глину місити?)))

Привіт! Аж цікаво познайомитись з цими людьми з Боратина. Може підкажите де саме цей будинок. Бо скільки цікавились то не зустрічався нам такий будинок. Каркасників є повно, а от щоб соломи і глини- ні. Тому і організовуєм тему щоб розказати людям що можна будуватись з альтернативних матервалів, і як це робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, NMA сказал:

Цікавить дана тематика, а вживу побачити чи долучитись взагалі шикарно!
А далеко від Луцька будуватиметесь?

Від Луцька 10км в напрямку Рівного. Ми плануєм будуватись з весни, тому слідкуйте за цією темою. Або скиньте тел в приват повідомлення. Будем раді бачити вас)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.09.2016 at 21:43, gabinjato сказано:

Друзі вперше в Луцькому районі відбудеться екобудівництво.

Ну правду пише shono ,

сенсаційно заявляти що ви в цьому першопрохідці то є трошки не коректно. 

Теж бачив під Луцьком такий собі екобудинок \див.фото\

А збирати толоку на своє будівництво, як на мене то вже не той час.

Хоча щиро бажаю успіхів, і радий що люди стали більш ширше розглядати різні технології будівництва, а не прив'язуватись тільки до цегли чи блоків. 1.JPG2.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.09.2016 at 00:48, gabinjato сказано:

Від Луцька 10км в напрямку Рівного. Ми плануєм будуватись з весни, тому слідкуйте за цією темою. Або скиньте тел в приват повідомлення. Будем раді бачити вас)

А чим плануєте накривати будинок ? Які матеріали ? Робили якісь розрахунки на покрівлю екобудинку  ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можете прокоментувати:

1) як що до жуків, павуків, гризунів, які можуть мешкати в стінах (тобто в соломі)?

2) колись чув що в таких будинках солома з часом просідає, і зверху утворюються щілини. приблизно 1 раз в рік потрібно підмазувати.

3) інженерні мережі (електрика, вода), як будите прокладати відкрито? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проектував будинок з соломи. Будує чоловік теж, правда за межами міста (15км від Луцька). Досить цікаво якщо сюди поститиме фото процесу будівництва.

Як фундаменти, як і стіни, як і покрівлю.

Для Луцька це актуальна тема і її варто розвивати!!! Хоча по пожежних нормах пишуть що це четверта категорія, насправді стіна з соломи і глини витримує вогонь

аналогічно стіні з цегли чи газоблока. Дві години прямого вогню і тільки обвуглиться місце глини і ніякого поширення по приміщенню.

мережі в зарання встановлених коробах, просідання будинку треба прораховувати (залежно як примикати стелю до стіни будете), гризуни і інші теж захист

робити щільними матеріалами в певних рівнях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Це на мою думку правильне рішення, хоч я особисто більш схиляюсь до саману, з задоволенням би трішки допоміг, подивився, я займаюсь опаленням - в цьому зможу допомогти, на рахунок скептиків - якщо все правильно зробити то це мабуть найкращі і найбезпечніші будинки. 097 953 49 07 мій телефон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Слідкую за цією темою - але щось нічого не бачу :) Готова підїхати глянути тощо. 099-63-44-374

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж буду будувати з соломи. Тільки я спочатку хочу зробити пресс який буде допресовувати тюки в деревяний каркас і тоді можна буде збирати будинок з цих панелей швидко і це технологічно.

Але порахував витрати на весь інструмент для будівництва сам не потягну таку суму.

а от в спілку кому цікаво еко будівництво в мене багато цікавих ідей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...