Перейти до змісту

[Архів] - [Куплю] Asus GeForce GTX 660 Ti DC II 2GB GDDR5


BonusButton

Рекомендовані повідомлення

Власне можливо є в кого на продаж:

ASUS GeForce GTX 660 Ti DC II 2GB GDDR5 (192bit) (915/6008)

або щось не слабше з бюджетом в 3К - 3,5К

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, BonusButton сказано:

Власне можливо є в кого на продаж:

ASUS GeForce GTX 660 Ti DC II 2GB GDDR5 (192bit) (915/6008)

На ОВерах пошукай (Якщо сам не зареєстрований, то я можу допомогти. Я там в перевірених давно) - тут, (на Борді) болт.

Я знайшов на ОЛХ. Але я шукав просто 660. Без Ті.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, Ukrainec сказал:

З таким б"юджетом шукай краще HD7950-7970. 

бюджет ? да ну 660 ті коштує в районі 2800-3500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://bdl.com.ua/komplektujuschie/videokarty/asus/asus-gtx760-dc2oc-2gd5

якщо сказати, що з олх то буде взагалі 3 тисячі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене зараз стоїть 760 ос версія, паралельно пробував в себе 7950тестити, так остання була швидше на 5-7% в метро, фаркрай і думі. Нажаль людина якій вона купувалася не захотіла мінятися на мій 760. І гонеться 7950 значно краще 760.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Ukrainec сказал:

Так в бюджет 3-3,5 за б/в 7950 входить і явно "повеселіше" 660 буде. 

+1.

Єдиний мінус, що в 99% випадках 7950 буде після майнінгу, а це відповідно зношена СО і деградований відеочіп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Ukrainec сказано:

В мене зараз стоїть 760 ос версія,

а 670 - взує 760-ту :)

Але тоді БЖ над хороший, бо та звірюка хоче 6+8 живлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну прям там після майнингу?! Чому раз радеон так значить майнинг? Зараз чув це не дуже вигідно. Тай не всім хто може дозволити купити нову відеокарту такого класу потрібен майнинг.

Та й брати краще не референс, той що не з турбіною.

Це б/в ринок тут все що завгодно може бути, тому єдиним захистом покупця є манібек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Zheny@ сказано:

а 670 - взує 760-ту :)

Але тоді БЖ над хороший, бо та звірюка хоче 6+8 живлення.

Ну щоб купити її не з турбіною доведеться викласти суму від 3,5. В принципі  на сьогоднішній час це оптимальна межа кпіталовкладень/віддачі.

Але якби була змога то я б копив на 1060 3Gb.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 3900 (думаю, що торг може бути) є GTX770

Я особисто не фанат червоних, та й чоловік хоче зелену.

 

OLX  пропонує від 3800 за 770.

З рештою, 660ті можна знайти за адекватні гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

4.Видеокарта Palit GeForce GTX 660 Ti 2 Гб GDDR5 3000 грн
http://www.nix.ru/autocatalog/palit_graphics_accelerators/2Gb-PCI-E-DDR5-Palit-GeForce-GTX660Ti-RTL-DualDVI-plus-HDMI-plus-DP-plus-SLI_142313.html
Покупалась 3 года назад

Звідси

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Zheny@ сказано:

За 3900 (думаю, що торг може бути) є GTX770

Я особисто не фанат червоних, та й чоловік хоче зелену.

 

OLX  пропонує від 3800 за 770.

З рештою, 660ті можна знайти за адекватні гроші.

Якщо ти "не фанат" то вже не можеш об'єктивно радити, бо хороші рішення є в обох таборах виробників. В мене дві останні відео карти були радеон, зараз жифорс, ніякої прив'язки до вендорів, лише те що на даний момент адекватно по співвідношенню ціна/продуктивність, а в мене за всю історію було більше 10-ти різних, починаючи з TNT n2 riva.

Ну й по темі: 3900 це більше ніж ТС морально готовий витратити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

Ну прям там після майнингу?! Чому раз радеон так значить майнинг? Зараз чув це не дуже вигідно. 

Теоретично майнінг вигідний завжди. А в часи 7950 / 7970 він був не просто вигідний, а офігенно вигідний - майнили, всі кому не лінь. Для прикладу, за рік ферма з 4 х 7950 накалатала мені чистими 1000 баксів (це за мінусом електрики і вартості комплектухи, яку я злив за 60-70% від початкової ціни). 

 

1 час назад, Ukrainec сказал:

Тай не всім хто може дозволити купити нову відеокарту такого класу потрібен майнинг.

Ті, хто в свій час купив 7950 / 7970 для ігор, вже давно її скинули. І знаєш кому? Правильно, майнерам, які ганяли їх в хвіст і гриву. А тепер вже майнери їх продають, бо зараз не у всіх криптовалютах 7950 / 7970 показують достойну швидкість.

 

До речі, щодо цін: два тижні тому свою ГігаБайт 7950 продав якраз за 3500 грн.

 

1 час назад, Ukrainec сказал:

Але якби була змога то я б копив на 1060 3Gb.

Так, зараз це бест-бай. Але якщо відаха має прослужити хоча б 2 роки, то 3 ГБ памяті вже може бути й недостатньо. Тому я би краще дивився в сторону RX470 (+ розгон) з 4 ГБ, або вже дозбирував би до повноцінної GTX1060.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Ukrainec сказано:

Якщо ти "не фанат" то вже не можеш об'єктивно радити

Не фанат - але надаю перевагу.

3 годин тому, Ukrainec сказано:

бо хороші рішення є в обох таборах виробників.

не сперечаюся.

3 годин тому, Ukrainec сказано:

а в мене за всю історію було більше 10-ти різних, починаючи з TNT n2 riva.

В мене були від 7600 (7900 / 8600 / 9600 ) і до 560.

Зараз 560ті є на ОЛХ за 1200.

3 годин тому, Ukrainec сказано:

Ну й по темі: 3900 це більше ніж ТС морально готовий витратити.

Погоджуся. З рештою, він конкретно написав чьонада! :)

А я написав де є. Тут - нє..  прикро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую всім за  поради, але 660 ті від асуса, в принціипі, мені потрібна для слі (до пари вже існуючої), і навіть сама вона не погано себе рекомендує і по тестах нятягує інші 660ті від інших виробників + дуже тиха.

__

чисто моя думка (перечитавши кучу форумів) на рахунок відео, то 660ті - куди краще 7950 (з 70 не доводилось читати про порівняння), особливо в слі та фірми "асус" (теплопровідність, соживання і т.д.)...

___

жені окреме "дякую" за посилання на овер (попробую ще там пошукати)... але трохи "очкую" бо ще ні разу там не купував

____

олх відпадає відразу (навіть не дивлюсь в ту сторону) - вже брав в одного відео - добре що дозволили на місці перевірити на свому компі - була дохла....тому лох.юа так і лишається поки лохом...(погано що поки на аукро нічого нема по темі)...а на рахунок борди то колись здається було в когось на продаж але щось не міг знайти (скоріш за все продали і забули :) )

____________________________

тема лишається відкритою, можливо в  когось все таки завалялась або з'явилась на продаж... (+ бюджет можна завжди обсудити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.09.2016 at 13:21, BonusButton сказано:

дякую всім за  поради, але 660 ті від асуса, в принціипі, мені потрібна для слі (до пари вже існуючої), і навіть сама вона не погано себе рекомендує і по тестах нятягує інші 660ті від інших виробників + дуже тиха.

Ем. .А не простіше і вигідніше (холодніше і менше енерогоспоживання) купити GTX1060?  По ціні вийде те ж саме, тобто замість 2-х 660Ті - одна 1060 6гб.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ем. .А не простіше і вигідніше (холодніше і менше енерогоспоживання) купити GTX1060?  По ціні вийде те ж саме, тобто замість 2-х 660Ті - одна 1060 6гб.

 

 

Можна навіть брати 1060 3гб, що дешевше, бо в режимі sli об'єм пам'яті не подвоюється. 2х660 так і буде 2гб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, alexvvv сказано:

бо в режимі sli об'єм пам'яті не подвоюється. 2х660 так і буде 2гб

тут суть не в гігах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

тут суть не в гігах.

 А в чому? 

Продуктивність ядра 1060 на рівні 980, де вище, де нище. А дві 660 ti це рівень 980. І якщо людина дійсно так переживає про енергозбереження то такої помилки не зробить. 

 

Я стикнувся  з нехваткою відеопам"яті в грі Doom, де ніби обчислювальної продуктивності чіпа вистачає, а відеопам"яті ні, от і свопиться відеокарта з дикими фрізами. 

 

Ще помітив після недавнього переходу на зелену відеокарту, що в Нвідіа, відеокарти беруть відеопам"ять для текстур не з ОЗУ якщо їм не вистачає власної (як має бути), а з файлу підкачки на жорсткому диску і якщо він вимкнений (як було у мене), то програма вилітає типу у своп, при цьому на ОЗУ ще достатньо з запасом місця. Чому такий в них алгоритм роботи з пам"яттю - не знаю?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, alexvvv сказал:

Можна навіть брати 1060 3гб, що дешевше

Але при цьому треба враховувати, що у GTX1060 з 3 ГБ крім памяті ще і трохи порізане саме відеоядро: 1152 шейдери проти 1280 у повноцінної версії GTX1060. Судячи з тестів різниця в продуктивності буде на рівні 5% (це при умові, що вистачає відеопамяті).

 

2 часа назад, Zheny@ сказал:

тут суть не в гігах.

ІМХО, зараз цей показник знову став досить важливим. Для прикладу DOOM 4 на максимальних налаштуваннях і Full HD-розширенні в мене хаває приблизно 3100 МБ відеопамяті.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ukrainec сказано:

 А в чому? 

 

58 хвилин тому, Savage сказано:

ІМХО, зараз цей показник знову став досить важливим.

Не сперечатимуся. Важливо. Але якщо відяшці бракує свої мохгів, то ваона їх бере із ОЗУ. Якщо і їх виявляється мало (система каже, ти чьо-на? не дам-на!) тоді й СВОП-ає.  Для Геймера 8-16Гб озу норма. Не багато!

Але 9800GTX 1Gb і GTX560 1gb  - відповідь знаєте?

Так ото ж!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Savage сказано:

Але при цьому треба враховувати, що у GTX1060 з 3 ГБ крім памяті ще і трохи порізане саме відеоядро: 1152 шейдери проти 1280 у повноцінної версії GTX1060. Судячи з тестів різниця в продуктивності буде на рівні 5% (це при умові, що вистачає відеопамяті).

5% це не суттєво, а от пам'яті що 3гб що 2гб - різниця суттєва. Тому брати 660 sli крім того ,що буде повільніша, жере електрики значно більше і пам'яті менше має за ту саму ціну якось неправильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...